Vodafone Sosyal Paket Nasıl Yapılır?(Çözülmüş)

Vodafone Günlük Sosyal Pass Paketi

  1. Sınırsız Facebook Kullanım hakkınız bulunur.
  2. Sınırsız Twitter Kullanım hakkınız bulunur.
  3. Tekrar Etmeyen Vodafone ek pakettir.
  4. GUNLUK SOSYAL yazıp 7000 SMS atarak ek paketi satın alabilirsiniz.
  5. Günlük Sosyal Pass Paketinin ücreti 3 TL’dir.
  • Vodafone Haftalık Sosyal Pass Nasıl Yapılır? Vodafone yanımda uygulamasından Vodafone internet sitesinden ya da müşteri hizmetlerini arayarak paketi satın alabilirsiniz. Paket kapsamında sunulan Sınırsız internet özelliği sadece ilgili uygulamaları kullanırken geçerlidir.

Vodafone Faturasız paketler nasıl yapılır?

Faturalı ve faturasız hatlar için konuşma, internet ve SMS paketlerini Vodafone Yanımda Uygulaması’ndan, Yanımda İnternet sayfası üzerinden, 7000 Sesli Yanıt Servisi’ni ya da *7000#’i arayarak veya 7000’e SMS göndererek, Vodafone Müşteri Hizmetleri ve Vodafone Mağazalarından satın alabilirsiniz.

Vodafone sosyal paket nedir?

Vodafone Pass Sosyal Paketi Facebook, Twitter ve Instagram uygulamaları kapsamında tarifenin internet kotasından düşmeden kullanım yapılabilmesini sağlar. Bu uygulamalar dışındaki sosyal medya içerik sağlayıcılarından yapılan internet kullanımı tarife kotasından düşecektir.

Sosyal paket nasıl yapılır?

Selfy’nin Sosyal Large Paketi ‘ne katılmak için faturasız hattından SOSYAL LARGE yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin. Talebin değerlendirilsin ve seni en kısa sürede SMS ile bilgilendirelim. SMS ile kayıt olabileceğin gibi, müşteri hizmetlerini arayarak da talebini iletebilirsin.

You might be interested:  Sanat Ve Tasarım Yönetimi Ne Iş Yapar?(Çözüm bulundu)

Vodafone Sosyal pass kaç TL?

Sosyal medya keyfin internetinden yemesin diye Haftalık Sosyal Pass Vodafone Faturasız’da sadece 7 TL!

Vodafone paket nasil yuklenir?

Nasıl TL Yüklemesi Yapabilirim?

  1. SMS göndererek,
  2. 7000’i arayarak,
  3. Kartınızdaki kontrol numarası ve şifreyi cep telefonunuzdan tuşlayarak,
  4. Müşteri Hizmetleri’ni arayarak yükleme yapabilirsiniz.

Vodafone 10 GB Hediye nasıl yapılır?

Son 30 gün içinde, vodafone.com.tr’den ya da Vodafone mağazalarından numara taşıma, yeni tesis ya da faturasızdan faturalıya geçiş ile Vodafone ‘a gelenler tarifelerine göre 1 aylık 20 GB veya 1 aylık 10 GB hediye kazanıyor! Vodafone Yanımda uygulamasına girerek, Ek Paketler bölümünden hediyenizi alabilirsiniz.

Vodafone aylık sosyal pass paketi ne kadar?

Vodafone Aylık Sosyal Pass Paketi Otomatik olarak iptal edilmediği sürece her ay tekrar eder. SPASS yazıp 3636 SMS göndererek Aylık Sosyal Pass ek paketini hattınıza tanımlayabilirsiniz. Aylık Sosyal Pass ek paketinin ücreti 20 TL’dir.

Vodafone sınırsız Whatsapp nasıl yapılır?

Vodafone 1 ay boyunca ücretsiz whatsapp mesajlaşma ve görüntülü konuşam kampanyası başlattı. Kampanyadan yararlanmak isteyen Vodafone aboneleri yanımda uygulamasına bakabilirler. Vodafone yanımda uygulamasının hikayeler ve kampanya bölümünde yer alan ücretsiz whatsapp paketine tıklayın. “Satın Al” butonuna basın.

Sınırsız FreeZone güzelliği paketi nedir?

‘ FreeZone güzellikleri ‘ kapsamında sunduğumuz İnternet Sınırsızlaştırıcı özelliğiyle genç müşterilerimize 24 saat geçerli sınırsız internet hediye ediyoruz. Gençler, her ay diledikleri bir gün bu özellikten yararlanabiliyor. İnternet Sınırsızlaştırıcı faydasına Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden sahip olmak mümkün.

Türk Telekom Sosyal paket nasıl yapılır?

Selfy’nin Yeni Sosyal Tarifesinde ilk 12 ay boyunca 94,39 TL’ye 20 GB internet, 750 dakika ve 500 SMS, Sınırsız Sosyal Medya ve Sil Süpür’den 20GB hediye internet seni bekliyor! SELFY YENI SOSYAL yazıp 5555’e gönderin. Tarifeden indirimli yararlanmak için tıkla!

You might be interested:  Sanat Ve Tasarım Alanı Ne Iş Yapar?(Mükemmel cevap)

Sosyal paket neyi kapsar?

​​Ek ​ Sosyal İnternet Paketi ile Twitter ve Facebook keyfini doya doya yaşayın! Aylık %18 KDV ve %10 ÖİV dâhil 10,2 TL’dir. Bilgisayarınızdaki Facebook ve Twitter keyfini 30 gün boyunca cebinizden yaşayabilirsiniz. Facebook ve Twitter için paketin adil kullanım kotası 5 GB’tır.

Vodafone sosyal medya paketi nasıl iptal edilir?

Satın aldığım paketi nasıl iptal ederim? Faturalı ve faturasız hatlarda konuşma, internet ve SMS paketlerini Vodafone Yanımda Uygulaması’ndan, Online Self Servis’ten, 7000 Sesli Yanıt Servisi’ni ya da *7000#’i arayarak, Vodafone Müşteri Hizmetleri ve Vodafone Cep Merkezleri’nden iptal edebilirsiniz.

Vodafone kartı ne kadar?

Vodafone: En az 95 TL | En fazla 120 TL.

Vodafone Gamer video paketi nedir?

Vodafone FreeZone’un 26 yaş altı gençler için tarifeye ek olarak geliştirdiği Gamer Paketleri, ayda 20 TL’ye tekrar eden ve haftada 12 TL’ye tekrar etmeyen iki ayrı paket halinde sunuluyor. ” Gamer Paketleri ” ile oyunsever gençler, YouTube, PUBG Mobile, Discord gibi içerikleri internetinden yemeden izleyebiliyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *