Vodafone Gunubirlik Paket Nasil Yuklenir?(Soru)

Vodafone günübirlik nasil yuklenir?

Aboneler, kullanılmak istenilen fişin/kartın üzerinde yazan kısa kod ile birlikte şifre, TAM “fişte verilen kod” yazıp 7500’a ücretsiz kısa mesaj atar. Paket içerikleri yüklenir. Paket içeriği yüklendikten 7 gün sonra abonenin paketi otomatik olarak iptal olur.

a101 günübirlik nasıl yapılır?

Günübirlik paket sadece a101 ‘den 1TL’ye alabileceğiniz bir paket. Paketin içerisinde bir kod veriliyor. O kodla 100MB,15DK ya da 100SMS veriliyor. Eğer 100MB istiyorsanız 7500’e INT KOD yazıp gönderiyordunuz.

Günübirlik nasıl yazılır internet?

GÜNÜBİRLİK NASIL YAZILIR? Bu kelimenin “ günübirlik mi, günü birlik mi” olarak yazıldığı sorgulanır. Bu kelimenin doğru kullanımı günübirlik şeklinde olmalıdır. Yani birleşik yazılmalıdır.

Vodafone paketleri faturasız nasıl yapılır?

Faturalı ve faturasız hatlar için konuşma, internet ve SMS paketlerini Vodafone Yanımda Uygulaması’ndan, Yanımda İnternet sayfası üzerinden, 7000 Sesli Yanıt Servisi’ni ya da *7000#’i arayarak veya 7000’e SMS göndererek, Vodafone Müşteri Hizmetleri ve Vodafone Mağazalarından satın alabilirsiniz.

Vodafone günübirlik var mı?

Günübirlik Paket İçerikler hattınıza tanımlandıktan sonra 24 saat geçerli olup, aynı içeik günde en fazla bir kez kullanılabilir.

Vodafone 1 GB internet nasıl yapılır?

My Vodafone uygulamasını indirin, anında 1 GB kazanın! Faturalı ve faturasız abonelerimiz uygulamayı indirdiğinde (uygulamaya giriş yaptığında) 1 GB hediye internet kazanacaklardır. Daha önce uygulamayı indirmiş abonelerimiz bu kampanyadan yararlanamazlar. 1 numara 1 kez hediye internet alabilir.

You might be interested:  Vodafone Midi Paket Nasıl Yapılır?(En iyi çözüm)

Günü birlik ne demek?

Gece kalmadan aynı gün dönmek üzere. Gelişigüzel.

Vodafone haftalık 1 GB internet nasıl yapılır?

Bu paket HAFTALIK 1GB yazıp 2222’ye gönderilerek alınabilir. 13.12.2015 tarihi itibarıyla kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve ön talep/abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır.

Vodafone kartı ne kadar?

Vodafone: En az 95 TL | En fazla 120 TL.

Günübirlik nasıl yazılıyor?

Bu kelime genellikle Günü birlik şeklinde yanlış yazılıyor. Doğru kullanımı Günübirlik şeklinde olmalıdır.

Anbean nasıl yazılır?

işte sorunun cevabı aşağıdadır. Bu kelime genellikle An be an şeklinde yanlış yazılıyor. Doğru kullanımı Anbean şeklinde olmalıdır.

Vodafone 1 GB ek paket nasıl alınır?

Faturalı ve faturasız hatlar için konuşma, internet ve SMS paketlerini Vodafone Yanımda Uygulaması’ndan, Yanımda İnternet sayfası üzerinden, 7000 Sesli Yanıt Servisi’ni ya da *7000#’i arayarak veya 7000’e SMS göndererek, Vodafone Müşteri Hizmetleri ve Vodafone Mağazalarından satın alabilirsiniz.

Vodafone paket nasil yuklenir?

Nasıl TL Yüklemesi Yapabilirim?

  1. SMS göndererek,
  2. 7000’i arayarak,
  3. Kartınızdaki kontrol numarası ve şifreyi cep telefonunuzdan tuşlayarak,
  4. Müşteri Hizmetleri’ni arayarak yükleme yapabilirsiniz.

Vodafone 10 GB Hediye nasıl yapılır?

Son 30 gün içinde, vodafone.com.tr’den ya da Vodafone mağazalarından numara taşıma, yeni tesis ya da faturasızdan faturalıya geçiş ile Vodafone ‘a gelenler tarifelerine göre 1 aylık 20 GB veya 1 aylık 10 GB hediye kazanıyor! Vodafone Yanımda uygulamasına girerek, Ek Paketler bölümünden hediyenizi alabilirsiniz.

Vodafone Kolay tarife nasıl yapılır?

Hattınıza bir ay içinde üst üste 10 kereye kadar Kolay Paket yükleyebilirsiniz. Kolay Paketleri Vodafone Mağazaları’ndan, vodafone.com.tr’den, Vodafone Yanımda uygulamasından ve bankalardan satın alabilirsiniz!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *