Vodafone Günübirlik Paket Nasıl Yapılır?(En iyi çözüm)

  • Günübirlik Paket Nasıl Yapılır? GUNUBIRLIK yazıp 5555’emesaj atarak Faturalı Avea aboneli pakete dahil olabilirler. Diğer operatörlere bağlı kullanıcılar bu paketten faydalanamaz.

Vodafone günübirlik 3 TL Nasıl Kullanılır?

Aboneler, Günübirlik Paket kapsamında 3 TL karşılığında yurt içi her yöne 50 dakika ya da yurt içi her yöne 250 MB sahibi olurlar. Paket kapsamında yüklenen içeriğin geçerlilik süresi 1 gündür. Kullanılmayan bakiyeler 1 günün sonunda silinir; paket tekrar etmez.

a101 günübirlik nasıl yapılır?

Günübirlik paket sadece a101 ‘den 1TL’ye alabileceğiniz bir paket. Paketin içerisinde bir kod veriliyor. O kodla 100MB,15DK ya da 100SMS veriliyor. Eğer 100MB istiyorsanız 7500’e INT KOD yazıp gönderiyordunuz.

Vodafone 5 TL 100 dk nasıl yapılır?

Kullanmak istediğiniz içerik 100 DK ise DAK, 500 MB ise INT, 500 SMS ise SMS kısaltmasını telefonunuzun mesaj hanesine yazıp bir boşluk bırakın, Kazıdığınız yaldızlı bölgedeki 17 haneli şifreyi yalnızca son 5 haneden önce bir boşluk bırakacak şekilde ekleyerek 7500’a ücretsiz gönderin (Örn: DAK 123456789123 45678 >

Paket Nasıl Yapılır Vodafone?

Faturalı ve faturasız hatlar için konuşma, internet ve SMS paketlerini Vodafone Yanımda Uygulaması’ndan, Yanımda İnternet sayfası üzerinden, 7000 Sesli Yanıt Servisi’ni ya da *7000#’i arayarak veya 7000’e SMS göndererek, Vodafone Müşteri Hizmetleri ve Vodafone Mağazalarından satın alabilirsiniz.

You might be interested:  Enginlere Sığmam Tasarım Engin Ne Demek?(EN iyi 5 ipucu)

Vodafone 1 GB internet nasıl yapılır?

My Vodafone uygulamasını indirin, anında 1 GB kazanın! Faturalı ve faturasız abonelerimiz uygulamayı indirdiğinde (uygulamaya giriş yaptığında) 1 GB hediye internet kazanacaklardır. Daha önce uygulamayı indirmiş abonelerimiz bu kampanyadan yararlanamazlar. 1 numara 1 kez hediye internet alabilir.

Vodafone haftalık 1 GB internet nasıl yapılır?

Bu paket HAFTALIK 1GB yazıp 2222’ye gönderilerek alınabilir. 13.12.2015 tarihi itibarıyla kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve ön talep/abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır.

Günübirlik nasıl yazılır internet?

GÜNÜBİRLİK NASIL YAZILIR? Bu kelimenin “ günübirlik mi, günü birlik mi” olarak yazıldığı sorgulanır. Bu kelimenin doğru kullanımı günübirlik şeklinde olmalıdır. Yani birleşik yazılmalıdır.

Günü birlik ne demek?

Gece kalmadan aynı gün dönmek üzere. Gelişigüzel.

Vodafone kartı ne kadar?

Vodafone: En az 95 TL | En fazla 120 TL.

Vodafone telefon görüşme dökümü nasıl alınır?

542 ya da 0 542 542 00 00 numaralarından birini arayarak müşteri temsilcileri ile görüşebilir ve dökümünüzün e-posta adresinize gönderilmesini talep edebilirsiniz.

Vodafone 2 gb internet ne kadar?

Tarifeye giriş yapan aboneler, Yenilenen 2 GB kapsamında 25TL karşılığında yurt içi her yöne geçerli 750 dk, 250 SMS ve 2 GB sahibi olurlar.

Vodafone 10 GB Hediye nasıl yapılır?

Son 30 gün içinde, vodafone.com.tr’den ya da Vodafone mağazalarından numara taşıma, yeni tesis ya da faturasızdan faturalıya geçiş ile Vodafone ‘a gelenler tarifelerine göre 1 aylık 20 GB veya 1 aylık 10 GB hediye kazanıyor! Vodafone Yanımda uygulamasına girerek, Ek Paketler bölümünden hediyenizi alabilirsiniz.

Paket nasıl yenilenir Vodafone?

Yanımda İnternet: Tarife değişikliğinizi Yanımda İnternet “Geçebileceğim Tarifeler” sayfası üzerinden de hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca 7000 Sesli Yanıt Self Servis’i arayarak ya da telefonunuzun mesaj bölümüne geçmek istediğiniz tarifenin kodunu yazarak 7048’e SMS gönderebilirsiniz.

You might be interested:  Paket Krema Nasıl Kullanılır?(Çözülmüş)

Vodafone paket bitiş tarihi nasıl öğrenilir?

Faturasız hatlar için; tarifeye giriş yapıldığı tarih ve saat itibarıyla gelen bilgilendirme mesajına bağlı kalarak yenilenmektedir. Sahip olduğunuz kullanım haklarını görmek için Yanımda İnternet Tarifem ve Kalan Kullanımlarım sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Vodafone 5 GB nasıl yapılır?

Esaslar

  1. Redli ya da Redli Genç tarifelerde 12 ay boyunca her ay tarifenize ek 5 GB, toplamda 60 GB hediye kazanırsınız.
  2. Hediyenizi almak için Vodafone Yanımda Uygulaması’na girerek, Ek Paketler bölümüne göz atmanız yeterli.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *