Vodafone Günlük Paket Nasıl Yapılır?(En iyi çözüm)

  • Vodafone Günlük İnternet Paketi Nasıl Yapılır Avantajlı günlük internet paketlerinden yararlanmak için, faturalı ve faturasız hat sahipleri; Online Self Servis ile ek paket satın alabilirsiniz.

Vodafone günübirlik nasil yuklenir?

Aboneler, kullanılmak istenilen fişin/kartın üzerinde yazan kısa kod ile birlikte şifre, TAM “fişte verilen kod” yazıp 7500’a ücretsiz kısa mesaj atar. Paket içerikleri yüklenir. Paket içeriği yüklendikten 7 gün sonra abonenin paketi otomatik olarak iptal olur.

Vodafone Günlük dakika nasıl yapılır?

Kullanmak istediğiniz içerik 15 DK ise DAK, 100 MB ise INT, 100 SMS ise SMS kısaltmasını telefonunuzun mesaj hanesine yazıp bir boşluk bırakın, Kazıdığınız yaldızlı bölgedeki 17 haneli şifreyi yalnızca son 5 haneden önce bir boşluk bırakacak şekilde ekleyerek 7500’a ücretsiz gönderin (Örn: DAK 123456789123 45678 > 7500

Günübirlik nasıl yazılır internet?

GÜNÜBİRLİK NASIL YAZILIR? Bu kelimenin “ günübirlik mi, günü birlik mi” olarak yazıldığı sorgulanır. Bu kelimenin doğru kullanımı günübirlik şeklinde olmalıdır. Yani birleşik yazılmalıdır.

Vodafone 1 GB internet nasıl yapılır?

My Vodafone uygulamasını indirin, anında 1 GB kazanın! Faturalı ve faturasız abonelerimiz uygulamayı indirdiğinde (uygulamaya giriş yaptığında) 1 GB hediye internet kazanacaklardır. Daha önce uygulamayı indirmiş abonelerimiz bu kampanyadan yararlanamazlar. 1 numara 1 kez hediye internet alabilir.

You might be interested:  Vodafone 35 Tl Paket Nasıl Yapılır?(Doğru cevap)

a101 günübirlik nasıl yapılır?

Günübirlik paket sadece a101 ‘den 1TL’ye alabileceğiniz bir paket. Paketin içerisinde bir kod veriliyor. O kodla 100MB,15DK ya da 100SMS veriliyor. Eğer 100MB istiyorsanız 7500’e INT KOD yazıp gönderiyordunuz.

Vodafone paket nasil yuklenir?

Nasıl TL Yüklemesi Yapabilirim?

  1. SMS göndererek,
  2. 7000’i arayarak,
  3. Kartınızdaki kontrol numarası ve şifreyi cep telefonunuzdan tuşlayarak,
  4. Müşteri Hizmetleri’ni arayarak yükleme yapabilirsiniz.

Vodafone ek dakika nasıl alınır?

Faturalı ve faturasız hatlar için konuşma, internet ve SMS paketlerini Vodafone Yanımda Uygulaması’ndan, Online Self Servis’ten, 7000 Sesli Yanıt Servisi’ni ya da *7000#’i arayarak veya 7000’e SMS göndererek, Vodafone Müşteri Hizmetleri ve Vodafone Cep Merkezleri’nden satın alabilirsiniz.

Vodafone 10 GB Hediye nasıl yapılır?

Son 30 gün içinde, vodafone.com.tr’den ya da Vodafone mağazalarından numara taşıma, yeni tesis ya da faturasızdan faturalıya geçiş ile Vodafone ‘a gelenler tarifelerine göre 1 aylık 20 GB veya 1 aylık 10 GB hediye kazanıyor! Vodafone Yanımda uygulamasına girerek, Ek Paketler bölümünden hediyenizi alabilirsiniz.

Kolay Paket Vodafone nasıl yapılır?

Hattınıza bir ay içinde üst üste 10 kereye kadar Kolay Paket yükleyebilirsiniz. Kolay Paketleri Vodafone Mağazaları’ndan, vodafone.com.tr’den, Vodafone Yanımda uygulamasından ve bankalardan satın alabilirsiniz!

Günübirlik nasıl yazılıyor?

Bu kelime genellikle Günü birlik şeklinde yanlış yazılıyor. Doğru kullanımı Günübirlik şeklinde olmalıdır.

Anbean nasıl yazılır?

işte sorunun cevabı aşağıdadır. Bu kelime genellikle An be an şeklinde yanlış yazılıyor. Doğru kullanımı Anbean şeklinde olmalıdır.

Vodafone 1 GB ek paket nasıl alınır?

Faturalı ve faturasız hatlar için konuşma, internet ve SMS paketlerini Vodafone Yanımda Uygulaması’ndan, Yanımda İnternet sayfası üzerinden, 7000 Sesli Yanıt Servisi’ni ya da *7000#’i arayarak veya 7000’e SMS göndererek, Vodafone Müşteri Hizmetleri ve Vodafone Mağazalarından satın alabilirsiniz.

You might be interested:  Paket Döner Nasıl Pişirilir?(Mükemmel cevap)

Vodafone 1 GB internet ne kadar?

Aboneler bu tarife kapsamında 19 TL karşılığında yurt içi her yöne geçerli 500 dk, 5000 SMS ve 1 GB sahibi olurlar. Abonelere tarife yenilemelerinden 3 gün önce bilgi verilir.

Vodafone 5 GB Hediye nasıl yapılır?

Esaslar

  1. Redli ya da Redli Genç tarifelerde 12 ay boyunca her ay tarifenize ek 5 GB, toplamda 60 GB hediye kazanırsınız.
  2. Hediyenizi almak için Vodafone Yanımda Uygulaması’na girerek, Ek Paketler bölümüne göz atmanız yeterli.

Vodafone haftalık 1 GB internet nasıl yapılır?

Bu paket HAFTALIK 1GB yazıp 2222’ye gönderilerek alınabilir. 13.12.2015 tarihi itibarıyla kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve ön talep/abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *