Vodafone Dijitale Özel Paket Ne Demek?(Çözüm bulundu)

Dijital paket ne demek Vodafone?

Vodafone Dijital Koruma paketi; internetin virüs, zararlı yazılım ve siber ataklarından; telefonunuzu ve kişisel hesaplarınızı koruyan Dijital Koruma aboneliği ve HEDIYE 1 hafta geçerli 1 GB internet kullanım hakkı içerir. 1 hafta geçerli 1 GB internet kullanım hakkı tek seferlik olup, tekrar etmemektir.

Dijital özel paket ne demek Turkcell?

“Dijitale Özel 50 MB Paketi ” aktif bir internet içerikli paketi olmayan ve internet kullanımı yapacak kadar bakiyesi bulunmayan Dijital Operatör üzerinden kredi kartıyla paket almak ya da TL yüklemek isteyen ön ödemeli abonelerimize bankaların 3D secure adımını geçebilmek için ücretsiz olarak sunulacaktır.

Sana özel Kolay Paket ne demek?

Kolay Paketler, nakit, banka veya kredi kartıyla direkt olarak satın alınabilen, bol internetli, çok avantajlı paketlerdir. Tüm bireysel faturasız aboneler yararlanabilir. Kolay paketler, TL bakiyenizle satın alınamaz; seçtiğiniz Kolay Paketi nakit, banka ya da kredi kartınızla satın alabilirsiniz.

Vodafone size özel kampanyası nedir?

30 Kasım’a kadar Vodafone Mobil Ödeme ile dilediğiniz yerde alışveriş yapın, 50 TL’ye kadar indirim kazanın! Kampanyadan faydalanmak için KATIL 50TL yazıp 2020’ye göndermeyi unutmayın! Kampanya size özel olup sadece SMS ile bilgilendirilen kullanıcılar kampanyadan faydalanabilir.

You might be interested:  Bimcell Paket Nasıl Yüklenir?(Doğru cevap)

Vodafone nasil paket yapabilirim?

Faturalı ve faturasız hatlar için konuşma, internet ve SMS paketlerini Vodafone Yanımda Uygulaması’ndan, Yanımda İnternet sayfası üzerinden, 7000 Sesli Yanıt Servisi’ni ya da *7000#’i arayarak veya 7000’e SMS göndererek, Vodafone Müşteri Hizmetleri ve Vodafone Mağazalarından satın alabilirsiniz.

Vodafone Faturasız Tarifeler nasıl yapılır?

Yanımda İnternet: Tarife değişikliğinizi Yanımda İnternet “Geçebileceğim Tarifeler ” sayfası üzerinden de hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca 7000 Sesli Yanıt Self Servis’i arayarak ya da telefonunuzun mesaj bölümüne geçmek istediğiniz tarifenin kodunu yazarak 7048’e SMS gönderebilirsiniz.

Turkcell 10 GB fırsat paketi nasıl yapılır?

Fırsat 10 GB

  1. 3 hafta geçerli 10 GB içeren paket KDV ve ÖİV dâhil 49,90 TL’dir.
  2. Paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez.
  3. İnternet paketi limitinden, indirilen ve yüklenen (download/upload) tüm data miktarı düşer.
  4. Paketi, FIRSAT10 yazıp 2200’a göndererek alabilirsiniz.

Turkcell aynen 5 GB paketi nasıl yapılır?

Paketten bireysel ön ödemeli Turkcell aboneleri faydalanabilirler. Paket sadece Dijital Operatör uygulaması veya turkcell.com.tr üzerinden kredi kartı veya banka kartı ile yüklenebilir. Dijital Operatör’den paket yüklemek için tıklayın. turkcell.com.tr’den paket yüklemek için tıklayın.

Turkcell aynen paket nedir?

Aynen 15 GB paketi tam sana göre! 65 TL’ye 15 GB internetin keyfini sürebilir, sevdiklerinizle tam 500 dakika konuşup 1000 SMS atabilirsiniz. Üstelik paketinize TV+, Lifebox, Dergilik abonelikleri ve Dergilik uygulamasında geçerli 1 GB, Lifebox, TV+ ve BiP uygulamalarında geçerli 5’er GB geçerli internet de dahil.

Kolay Paket vergi dahil ne demek?

Vodafone yeni çıkarttığı Kolay Paketlerle faturasızların bu problemini çözüyor, paketin içine vergi ve ek masrafları dahil ediyor. Bu sayede insanlar Kolay Paketleri TL yüklemek gerekmeden direk satın alıyor, hiçbir ek masrafla karşılaşmıyor, her şey dahil oluyor.

You might be interested:  Süper 3Lü Paket Nasıl Iptal Edilir?(Doğru cevap)

Süper Kolay Paket ne demek?

Super Kolay Paket 15 Kolay Paketler bakiyeye TL yüklemeden, direkt olarak nakit veya banka/kredi kartıyla alınan paketlerdir. Paket içeriğine Telsiz Kullanım Vergisi dahildir. Dilerseniz Kolay Paketleri üst üste satın alabilirsiniz. Whatsapp kullanımlarına görüntülü ve sesli görüşmeler dahildir.

Vodafone 20 GB hediye nasıl alınır?

Son 30 gün içinde, vodafone.com.tr’den ya da Vodafone mağazalarından numara taşıma, yeni tesis ya da faturasızdan faturalıya geçiş ile Vodafone ‘a gelenler tarifelerine göre 1 aylık 20 GB veya 1 aylık 10 GB hediye kazanıyor! Vodafone Yanımda uygulamasına girerek, Ek Paketler bölümünden hediyenizi alabilirsiniz.

Vodafone bana özel kampanya nasıl öğrenebilirim?

Alternatif olarak Vodafone Sesli Yanıt Servisi’ni 7000’den arayarak mevcut yararlandığınız internet paket ve kampanyalarınızı öğrenebilirsiniz.

Vodafone’da hangi kampanyalar var?

Arkadaşını Vodafone Evde İnternet’li yap, 3 ay geçerli 30GB hediye internet kazan! Vodafone Evde İnternet’li olun, Her Şey Yanımda’dan 200 TL Hediye Çeki kazanın! Sınırsız Tiktok Pass 25 TL yerine ayda sadece 15TL! Red’e gelenlere 20 GB, Uyumlu’ya gelenlere 10 GB ilk ay hediye!

Bana ne var?

Vodafone Yanımda salla kazan olarak da bilinen “ Bana Ne Var?” bölümü kullanıcıların her pazartesi günü girerek servis sağlayıcı tarafından verilen hediyeleri toplayabileceği bir alandır. Bu bölüme girebilmek için akıllı cihazlarınıza Yanımda uygulamasını indirmeniz ve kurmanız gerekir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *