Vodafone 18 Tl Paket Nasıl Yapılır?(En iyi çözüm)

  • Bu paket ile 18 tl ye her yöne 500 dk 1000 sms ve 1 gb internet sahibi oluyorsunuz. Faturasız hatlar için geçerli bu tarife için detaylar aşağıda. Altın 1gb tarife. Vodafone 18 tl lik tarife nasıl yapılır Vodafone 18 tl lik tarife almak için telefonun mesajlar kısmına giriyorsun ve EFSANE1 yazıp 7000 ’e mesaj gönderiyorsun.

Vodafone konuşma paketi nasıl yapılır?

Faturalı ve faturasız hatlar için konuşma, internet ve SMS paketlerini Vodafone Yanımda Uygulaması’ndan, Yanımda İnternet sayfası üzerinden, 7000 Sesli Yanıt Servisi’ni ya da *7000#’i arayarak veya 7000’e SMS göndererek, Vodafone Müşteri Hizmetleri ve Vodafone Mağazalarından satın alabilirsiniz.

Vodafone Kolay Paket ne demek?

Kolay Paketler, nakit, banka veya kredi kartıyla direkt olarak satın alınabilen, bol internetli, çok avantajlı paketlerdir. Tüm bireysel faturasız aboneler yararlanabilir. Kolay paketler, TL bakiyenizle satın alınamaz; seçtiğiniz Kolay Paketi nakit, banka ya da kredi kartınızla satın alabilirsiniz.

Vodafone Faturasız Tarifeler nasıl yapılır?

Yanımda İnternet: Tarife değişikliğinizi Yanımda İnternet “Geçebileceğim Tarifeler ” sayfası üzerinden de hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca 7000 Sesli Yanıt Self Servis’i arayarak ya da telefonunuzun mesaj bölümüne geçmek istediğiniz tarifenin kodunu yazarak 7048’e SMS gönderebilirsiniz.

You might be interested:  Bir Paket Ipek Böceği Ne Kadar?(Soru)

A101 Vodafone Altın Paket nasıl yapılır?

Altın Kolay Paket:

  1. Satın alma sırasında paket ücretinin ödemesi A101 ‘e yapılır.
  2. Aboneye kasadan çıkarılan ödeme fişi verilecektir.
  3. Kampanyadan, kampanya tarihleri arasında kayıt olma koşulu ile tüm ön ödemeli abonelerimiz faydalanılabilir.
  4. Altın Paket, 28 gün boyunca gecerlidir.

Vodafone 100 dk ne kadar?

Aboneler, Haftalik Tam Paket kapsamında 15 TL karşılığında yurt içi her yöne 100 dakika, yurt içi her yöne 100 SMS, yurt içi her yöne 1 GB sahibi olurlar. Paket kapsamında yüklenen içeriğin geçerlilik süresi 7 gündür.

Vodafone konuşma paketi SMS ile nasıl yapılır?

Faturalı ve faturasız hatlar için konuşma, internet ve SMS paketlerini Vodafone Yanımda Uygulaması’ndan, Online Self Servis’ten, 7000 Sesli Yanıt Servisi’ni ya da *7000#’i arayarak veya 7000’e SMS göndererek, Vodafone Müşteri Hizmetleri ve Vodafone Cep Merkezleri’nden satın alabilirsiniz.

Destek kolay paket nedir?

Destek Kolay Paket 2500 paketinde 25000 dakika, 750 MB internet ve 500 SMS bulunmaktadır. Tarifenin hattınızda 28 günlük ücreti 25 TL’dir.

Vodafone 10 GB Hediye nasıl yapılır?

Son 30 gün içinde, vodafone.com.tr’den ya da Vodafone mağazalarından numara taşıma, yeni tesis ya da faturasızdan faturalıya geçiş ile Vodafone ‘a gelenler tarifelerine göre 1 aylık 20 GB veya 1 aylık 10 GB hediye kazanıyor! Vodafone Yanımda uygulamasına girerek, Ek Paketler bölümünden hediyenizi alabilirsiniz.

Vodafone paket ne zaman bitecek?

Faturalı hatlar için; sahip olduğunuz haklar, fatura kesim tarihinizde gece 00:00 itibarıyla yenilenir, böylelikle yeni haklarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Faturasız hatlar için; tarifeye giriş yapıldığı tarih ve saat itibarıyla gelen bilgilendirme mesajına bağlı kalarak yenilenmektedir.

Vodafone paket bitmeden başka paket yapılır mı?

Günlük ve haftalık paketlerde kullanım süreleri sona erdikten sonra, aynı paketi satın alabilirsiniz.

You might be interested:  Turkcell Ne Kadar Paket Kaldığını Öğrenme?(Soru)

3 ay süper kolay paket 30 GB nedir?

3 Ay Super Kolay Paket 30GB Kolay Paketler bakiyeye TL yüklemeden, direkt olarak nakit veya banka/kredi kartıyla alınan paketlerdir. Paket içeriğine Telsiz Kullanım Vergisi dahildir. Dilerseniz Kolay Paketleri üst üste satın alabilirsiniz. Numara taşıma ile Emekliler tarifesine aktivasyon yaparak paketi alabilirsiniz.

Vodafone Altın tarifesi nedir?

Aboneler bu tarife kapsamında 23 TL karşılığında yurt içi her yöne geçerli 500 dk, 1000 SMS ve 2 GB sahibi olurlar. Aboneler numara taşıma, faturalı hatta geçiş, dondurma, iptal, kapama işlemlerini yaparlarsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir. Abonelere tarife yenilemelerinden 3 gün önce bilgi verilir.

Vodafone çeyrek altın paketi nasıl yapılır?

Çeyrek Altın Tarifesi; 15 TL’ye her yöne 200 dakika içeren Çeyrek Altın Tarifesi ‘nde fiyat her ay aynı kalırken, dakikalarınız aydan aya artar, 6. ay itibariyle her yöne 400 dk’ya ulaşır, siz de kaldıkça kazanırsınız. Tarifeye geçiş için « CEYREK » yazıp 7000’e gönderebilirsiniz.

Vodafone altın fırsat tarifesi nasıl iptal edilir?

Satın aldığım paketi nasıl iptal ederim? Faturalı ve faturasız hatlarda konuşma, internet ve SMS paketlerini Vodafone Yanımda Uygulaması’ndan, Online Self Servis’ten, 7000 Sesli Yanıt Servisi’ni ya da *7000#’i arayarak, Vodafone Müşteri Hizmetleri ve Vodafone Cep Merkezleri’nden iptal edebilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *