Vodafone 17 Tllik Paket Nasil Yapilir?(Çözülmüş)

Vodafone Faturasız paketler nasıl yapılır?

Faturalı ve faturasız hatlar için konuşma, internet ve SMS paketlerini Vodafone Yanımda Uygulaması’ndan, Yanımda İnternet sayfası üzerinden, 7000 Sesli Yanıt Servisi’ni ya da *7000#’i arayarak veya 7000’e SMS göndererek, Vodafone Müşteri Hizmetleri ve Vodafone Mağazalarından satın alabilirsiniz.

Vodafone 250 dk kaç TL?

Konuşma Aşım Paketi kapsamında aboneye 250 DK yüklenir 17,50 TL yansıtılır. 250 DK bittiğinde yine bir 250 DK yüklenir ve 17,50 TL yansıtılır.

Red 25 tarifesi ne kadar?

Vodafone Red 25 Tarifesi Vodafone 25 tarifesi ise, popüler uygulamalarda sınırsız internet, 25 GB internet, ilk aya özel 20 GB internet hediye, her yöne 1500 dakika konuşma ve 250 SMS, ilk üç ay 70 TL sonraki 12 ay 79 TL olarak ödemeniz gerekecek.

Vodafone paket nasil yuklenir?

Nasıl TL Yüklemesi Yapabilirim?

  1. SMS göndererek,
  2. 7000’i arayarak,
  3. Kartınızdaki kontrol numarası ve şifreyi cep telefonunuzdan tuşlayarak,
  4. Müşteri Hizmetleri’ni arayarak yükleme yapabilirsiniz.

Vodafone 10 GB Hediye nasıl yapılır?

Son 30 gün içinde, vodafone.com.tr’den ya da Vodafone mağazalarından numara taşıma, yeni tesis ya da faturasızdan faturalıya geçiş ile Vodafone ‘a gelenler tarifelerine göre 1 aylık 20 GB veya 1 aylık 10 GB hediye kazanıyor! Vodafone Yanımda uygulamasına girerek, Ek Paketler bölümünden hediyenizi alabilirsiniz.

You might be interested:  Grafik Tasarım Okuyan Ne Olur?(En iyi çözüm)

Vodafone Kolay tarife nasıl yapılır?

Hattınıza bir ay içinde üst üste 10 kereye kadar Kolay Paket yükleyebilirsiniz. Kolay Paketleri Vodafone Mağazaları’ndan, vodafone.com.tr’den, Vodafone Yanımda uygulamasından ve bankalardan satın alabilirsiniz!

Vodafone konuşma kayıtları nasıl alınır?

542 ya da 0 542 542 00 00 numaralarından birini arayarak müşteri temsilcileri ile görüşebilir ve dökümünüzün e-posta adresinize gönderilmesini talep edebilirsiniz.

3 ay süper kolay paket 30 GB nedir?

3 Ay Super Kolay Paket 30GB Kolay Paketler bakiyeye TL yüklemeden, direkt olarak nakit veya banka/kredi kartıyla alınan paketlerdir. Paket içeriğine Telsiz Kullanım Vergisi dahildir. Dilerseniz Kolay Paketleri üst üste satın alabilirsiniz. Numara taşıma ile Emekliler tarifesine aktivasyon yaparak paketi alabilirsiniz.

Vodafone yurtdışı arama nasıl açılır?

Yurt dışına çıkmadan önce hattınızı yurt dışında kullanıma açmalısınız. Online Self Servis’ten açabilirsiniz. Yurt içinde «ROAM AC» yazıp 7048’e SMS göndererek açabilirsiniz. veya buraya tıklayarak SMS atabilirsiniz.. *121# yazıp arama tuşuna basarak açabilirsiniz.

Vodafone Red 25 tarifesi nedir?

Vodafonelular ve sabit hatlarla sınırsız konuşabilirsiniz. Vodafone TV Red Paketi aylık 2 GB interneti ile 12 ay boyunca hediye! Taahhütsüz Aylık Tarife Ücreti: 109TL İlk ay geçerli 20 GB hediyen Vodafone Yanımda’da seni bekliyor!

Red 25 Vodafone neler var?

Red Sınırsız Sosyal 25GB+5GB

  • Red ‘e gelenlere 3 Ay Netflix Standart Paket hediye!
  • Amazon Prime üyeliği; Amazon.com.tr’de binlerce üründe bedava ve hızlı kargo, Prime Video ve fazlasını sunar.
  • Vodafonelular ve sabit hatlarla sınırsız konuşabilirsiniz.

Red 15 tarifesi ne kadar?

Tarifeyi seçen aboneler aylık 100TL karşılığında Vodafone abonelerini ve sabit hatları sınırsız arama, yurtiçi heryöne 2000 Dakika arama, yurtiçi heryöne 1000 SMS gönderme ve 12GB cepten internet kullanma hakkına sahip olur. Bu tarife artık kullanımda değil!

You might be interested:  Turk Telekom Mobil Paket Ne Zaman Yenileniyor?(EN iyi 5 ipucu)

Turkcell paketleri nasıl yüklenir?

Hazır Kart Nasıl TL Yükleyebilirim? Turkcell.com.tr anasayfasında sağ üst bölümde yer alan “TL/ Paket Yükle” alanından kredi kartınızla istediğiniz Turkcell numarasına TL, Nar, cepten ve bilgisayardan internet paketi yükleyebilirsiniz. Hemen TL ve paket yüklemek için tıklayın.

TL’yi nasil paket yapabilirim Turkcell?

Kullanıcılar “*400#” kodunu girip arama yaptıktan sonra tüm servisleri görebilecekleri ana menüye ulaşırlar ve ilgili numarayı tuşlayarak ve göndererek işlemlerini yapmaya başlarlar. İşlem yapmak istedikleri servisi seçtikten sonra menüde ilerleyebilir; menüden istedikleri miktarda TL veya paket yükleyebilirler.

TL nasıl yüklenir?

Kolay aşamaları izleyerek, yüklediğiniz kadar konuşmanın rahatlığını yaşayın. Lira kartınızın arkasındaki bantı kazıyarak 16 haneli yükleme numaranızı bulun ve *933*16 haneli lira kart şifreniz# arama tuşuna basın, kartınız hemen hattınıza yüklensin. 9333’e ücretsiz bir mesaj gönderin, hattınıza kolayca yükleme yapın!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *