Vinn A Nasil Ek Paket Alinir?

Vınn Wifi aylık ne kadar?

1GB kademeli teklifte aylık 6.60 TL, 12 ay taahhütlü 6GB kademeli teklifte aylık 21.60 TL, 12 aylık sınırsız teklifte aylık 61.60 TL, 24 aylık 6GB kademeli teklifte 22.2TL, 24 aylık sınırsız teklifte 57.20TL taahhüt süresi boyunca internet kullanım hakkı bedeli olarak sunulmaktadır.

50 GB internet Turkcell kaç TL?

​Cebinizdeki 4.5G hızında internet artık tüm cihazlarınızda! Süper Hotspot 50 GB paketinden bireysel faturalı ses hattı sahibi aboneler faydalanabilir. Aylık paket fiyatı 195 TL ‘dir, KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Türk Telekom 50 GB ne kadar?

İlgili paket kapsamında 90 gün geçerli yurt içi 50 GB internet kullanım hakkı sunulacak olup, paket ücreti KDV ve ÖİV dâhil 99 TL’dir. Müşteriler, SMS göndererek ya da Müşteri Hizmetleri’ni arayarak pakete kayıt için talepte bulunabilecektir.

50 GB internet kac saat?

50 * 1024 = 51200 MB / 7200 MB = ortalama 7.11 saat.

Vınn Wifi ne işe yarar?

turkcell’in kablosuz özelliğe sahip 3g modemi. sarjlı olduğu için cebinizde ya da çantanızda iken dahi kablosuz bağlantıyı destekleyen cihazlar ile internete girebiliyorsunuz.

Türk Telekom taşınabilir internet var mı?

Türk Telekom WiFi ile binlerce servis noktasında taşınabilir bilgisayarınız, tabletiniz veya WiFi uyumlu cep telefonunuz üzerinden özgürce internete bağlanabilirsiniz. Bunun için herhangi bir ek donanıma ihtiyacınız yoktur. Türk Telekom WiFi sayesinde hiçbir kota derdi olmadan ücretsiz internet kullanabilirsiniz.

You might be interested:  Skoda Octavia Optimal Hangi Paket?(Çözünme)

Vınn kotalı mı?

Bana göre Turkcell Vınn Wifi modem ve internet hizmetinin faydaları ise şunlar: Turkcell’in 4.5 G hızlarında oldukça iyi olması (İzmir için öyle) Piyasada yer alan altyapısı olmayan kullanıcılar için sunulan en yüksek kota en iyi fiyat dengesi 50 GB kota (80 TL) Gece 2 sabah 8 arası kotadan sayılmaması

En iyi internet aboneliği hangisi?

Turkcell Superonline en iyi internet sağlayıcılar arasında ilk sırada bulunuyor. Gelişmiş fiber ağı ile Türkiye’nin pek çok noktasında fiber internet sağlıyor. Üstelik pek çok firma da Turkcell Superonline’ın fiber ağını kullanıyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *