Uçakta Esnek Paket Ne Demek?(Doğru cevap)

Esnek bilet, ücret olarak promosyon uçak biletlerine göre daha pahalı olan ancak belli kurallar ve kesintiler dahilinde iptal ve değişiklik yapılabilen biletlerdir.

THY esnek ne demek?

Esnek Seyahat ile uçuşunuz hep güvence altında Özgür bir uçuş deneyimi sunan Esnek Seyahat uygulamamız ile sınırsız değişiklik hakkından yararlanıp, biletlemesi yapılmış seyahatinizi güvence altına alabilirsiniz.

Esnek Paket ne demek?

Esnek (rezervasyon değişikliği yapılabilir) Bilet, havayolu şirketinin kuralları ne olursa olsun uçak biletlerinizi değiştirmenize olanak tanır. Yeni biletin fiyatı daha yüksekse yalnızca aradaki farkı ödersiniz. Bu hizmet yalnızca uçak biletleri için geçerlidir, oteller veya kiralık araçlar için geçerli değildir.

Standart ve esnek bilet ne demek?

Standart Bilet: Trenin hareketine 5 dakika kalıncaya kadar alınabilen, iade hakkı bulunmayan 1 kez değişiklik ve açık bilete çevrilme hakkı veren bilettir. Esnek Bilet: 3 kez değişiklik, iade ve açık bilete çevrilme hakkı veren biletlerdir. Standart Bilet ücretinden biraz fazla ücret ile satılır.

Esnek Seyahat Nedir?

THY “ Esnek Seyahat ” ile yolcularına sınırsız bilet değişiklik hakkı sunacak. Türk Hava Yolları (THY), yolcularına 31 Aralık 2021 tarihine kadar satın aldıkları uçak biletleri için son uçuş tarihi 31 Mayıs 2022’ye kadar olmak şartıyla “ Esnek Seyahat ” sayesinde sınırsız değişiklik hakkı sağlıyor.

You might be interested:  Netflix Hangi Paket?(Çözüm bulundu)

THY bilet sınıfları nelerdir?

Türk Hava Yolları’nda Economy, Comfort ve Business adında 3 farklı sınıf bulunuyor. Bu sınıflar da harflerle numaralandırılmış kategorilere ayrılıyor. Economy sınıfındaki biletler W, P, T, L, V, G, M, H, S, E, Q, Y, B harfleriyle, Business K,J,C,D, Comfort sınıfı ise A,U,O harfleriyle mil kazanılıyor.

THY PrimeFly nedir?

PrimeFly. PrimeFly ile hem daha esnek hem de daha rahat bir yolculuk sizi bekliyor. 25 kg kayıtlı bagaj ve 8 kg kabin bagajı hakkı, standart koltuklar için ücretsiz koltuk seçimi, ücretsiz iade ve değişiklik bu pakette. Ayrıca ekstra 500 Mil de pakete dâhil.

Esnek fiber internet ne demek?

İlgili ay içinde paketinize ait 25 GB kullanıma ulaşmanız halinde tarife bedelinize ek onar TL karşılığında bir üst kademeye otomatik olarak geçerek ek yirmi beşer GB kullanım hakkına sahip olursunuz. Kullanımınıza göre aynı ay içinde paketiniz limitsiz kullanıma kadar esner.

Esnek fiber ne demek?

Turkcell Fiber Esnek paketinizde aynı fatura ayı içinde 25 GB kullanıma ulaştığınızda siz herhangi bir işlem yapmadan 10 TL karşılığında paketiniz bir üst kademeye otomatik geçerek ek 25 GB kullanım hakkına sahip olursunuz.

Esnek bilet nedir Pegasus?

Uçak Biletinde Dilediğin Zaman Değişiklik Hakkının Yeni Adı: Pegasus Flex. Satın alma işlemi sırasında biletine ekleyebileceğin Pegasus Flex, satın aldığın bilete esneklik kazandıran dilediğin zaman bilet değiştirme hakkıdır.

Uçak biletlerinde yarı esnek ne demek?

THY YARI ESNEK BİLET NEDİR? THY yarı esnek bilet ile istediğiniz zaman rezervasyonunun hakkında değişiklikler, uçak biletinizin iadesi, çocuk ve bebek indirimleri, uçağı kaçırma binememe gibi durumlarda kolaylık sağlayan bilet çeşididir.

Esnek özellikli bilet ne demek?

Esnek bilet, ücret olarak promosyon uçak biletlerine göre daha pahalı olan ancak belli kurallar ve kesintiler dahilinde iptal ve değişiklik yapılabilen biletlerdir.

You might be interested:  1 Paket Vanilya Ne Kadar?(Soru)

Promosyon uçak biletleri ne demek?

Promosyonlu biletler, satın alındığı andan itibaren herhangi bir iptal, iade veya değişiklik yapılamayan biletlerdir. *Promosyonlu uçak biletleri fiyatları sınırlı sayıda koltuk için geçerlidir. *Promosyonlu biletler için iptal, iade ve değişiklik yoktur.

THY fiyat Koruma Nedir?

THY, bilet alım işlemlerinde özellikle seyahat programı kesinleşmeyenler için fiyatı koruma uygulaması başlattı. THY ‘nin fiyatı koru uygulamasında standart korumada yolcular, uçuşlarına kalan süreye bağlı olarak belirli bir tutar karşılığında fiyatı sabitleyebilecek. Biletleme durumunda ise ödediği tutar iade edilecek.

THY bilet değişikliği kaç saat önce?

Uçuşa 1 saatten az zaman kala iptal ve iade yapılamaz. Uçuşa 1-12 saat kala iptal ve iade yapılamaz. Uçuşa 12 saat ya da daha uzun süre kala bilet üzerinde yapılan iptal ve iade işlemlerinde 150 TL kesinti yapılır, biletleme servis ücreti hariç kalan tutar iade edilir.

Uçuşa kaç saat kala bilet açığa alınır?

Uçuşunuza son 12 saat kala biletiniz üzerinde değişiklik yapmak isterseniz 150 TL karşılığında değişiklik yapabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *