Turkcell Rahat Paket Nasıl Yapılır?(Doğru cevap)

 • Turkcell Rahat Paket Nasıl Yapılır? Rahat paket kampanyalarından yararlanmak için ilk olarak Turkcell mağazalarına gitmelisiniz. Turkcell müşteri hizmetleri veya Online işlemler üzerinden başvuru yapılamamakta.

Turkcell Rahat Tarifesi Nedir?

Paket fiyatı 36,90 TL’dir. Turkcell Rahat Tarifesi altında yurt içi her yöne 500dk, yurt içi her yöne 100 SMS ve 3GB internet, Dergilik Midi aboneliği ile Dergilik uygulamasında geçerli 5GB internet içeren “ Rahat Fırsat 3GB Paketi” sunulacaktır.

Turkcell rahat paket faturalı mı?

Rahat Paketler faturaya yansıyacak şekilde alınabilecek ve Rahat Ek Paketler ise kredi kartı veya peşin ödeme ile alınabilecektir.

Turkcell rahat paket nasıl yenilenir?

Tekrarsız veya tekrarlı paket alımları Turkcell mağazaları, müşteri hizmetleri, SMS, turkcell.com.tr veya Dijital Operatör uygulamamızdan yapılabilir.

Turkcell Rahat tarifesine geçiş nasıl yapılır?

Faturalı diğer tarifelerden Turkcell Rahat Tarife ‘ye geçiş işlemi Turkcell mağazalarından yapılabilmektedir. Tekrarsız veya tekrarlı paket alımları lansman tarihi itibarıyla Turkcell mağazaları, müşteri hizmetleri, SMS veya turkcell.com.tr / Dijital Operatör uygulamamızdan da yapılabilir.

Rahat gülümseten faturalı mı?

Turkcell Rahat Gülümseten 5GB Paketi – Tekrarsız faturasız taahhütsüz tarifesi – ENUYGUN.

Turkcell Faturasız paketler nasıl yapılır?

Kullanıcılar “*400#” kodunu girip arama yaptıktan sonra tüm servisleri görebilecekleri ana menüye ulaşırlar ve ilgili numarayı tuşlayarak ve göndererek işlemlerini yapmaya başlarlar. İşlem yapmak istedikleri servisi seçtikten sonra menüde ilerleyebilir; menüden istedikleri miktarda TL veya paket yükleyebilirler.

You might be interested:  Bilgisayar Destekli Tasarım Ve Animasyon Ne Iş Yapar?(En iyi çözüm)

Turkcell rahat taahhüt var mı?

Rahat Paketler ile dilediğiniz zaman paket alın, faturalı gibi kullandıktan sonra ödeyin! Üstelik taahhüt ve paket aşımı yok! 01.02.2021 tarihi itibari ile Turkcell Rahat Tarife’ye numara taşıma ya da yeni hat alarak gelen bireysel aboneler paketten yararlanamayacaktır.

Turkcell taahhüt sorgulama nasıl yapılır?

Turkcell taahhüt sorgulama işlemleri: Yöntem #1: Size en yakın Turkcell bayisine gidebilirsiniz. Yöntem #2: 0532 532 00 00 ya da 532 numaralı telefonları arayabilirsiniz. Yöntem #3: TARİFE yazıp 2222’ye SMS atabilirsiniz. Yöntem #4: Buradan Turkcell resmi internet sitesine ziyaret edebilirsiniz.

Turkcell’de hangi paketler var?

Paketler

 • Aynen 10. 10GB 1000DK 71 TL/AY
 • Aynen 15. 15GB 1000DK 80 TL/AY
 • Süper Fırsat 2GB. 2GB 1000DK 52 TL/AY
 • Süper Fırsat 5GB. 5GB 1000DK 58 TL/AY
 • Süper Fırsat 8GB. 8GB 1000DK 66 TL/AY
 • Süper Fırsat 10GB. 10GB 1000DK 78 TL/AY
 • Süper Fırsat 10GB Ekstra. 10GB 1000DK 82 TL/AY
 • Süper Fırsat 15GB+ 15GB 1000DK 90 TL/AY

Turkcell 1000 Dk ne kadar?

Bu değişiklikle birlikte fiyat 29,58 TL olmuştur. 12.02.2021 tarihi itibarıyla paket ücreti 29TL olmuştur. 06.04.2021 tarihi itibariyle Dev Ek 1000DK paketinin fiyatı 35TL olarak güncellenmiştir.

Turkcell Süper Paket 50 TL nedir?

Süper Tarife’de 50TL yükleyerek her yöne 10 dakikası 65 kuruşa konuşabilir, üstelik Turkcell ‘lilerle 1 hafta boyunca konuşmak için 2 saat bedava kazanırsınız. Yükleme yapılmadığı ya da 30 günlük indirim süresi bittiğinde geçerli ücret dakikası 60 kuruş ve 60 sn’dir.

Turkcell Tarife değişikliği nasıl yapılır?

Tarifemi nasıl değiştirebilirim? Turkcell.com.tr anasayfası sağ tarafta bulunan “Giriş” bölümünden giriş yapın. En alttaki “İşlem Merkezi” seçeneğine tıklayın. Açılan sayfada sol taraftaki menüde “Paket ve Tarifelerim” bölümünden mevcut paket ve tarifelerini görüntüleyebilir ve değişiklik yapabilirsiniz.

You might be interested:  Vodafone Faturasız Ek Paket Nasıl Alınır?(Çözülmüş)

Turkcell genç tarifeye geçiş nasıl yapılır?

Nasıl kayıt olabilirim?

 1. Genç Tarife ‘ye geçmek için, 25 yaş ve altında olduğunu kanıtlayan kimlik belgesi (nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport) ile Turkcell Mağazalarına başvurman yeterli.
 2. Kullandığın hat kendi üzerine değilse bile Genç Tarife ‘ye geçebilir, avantajlarından yararlanabilirsin.

Turkcell Mobil Ödeme servisi nasıl açılır?

2222’ye MOBILODEME AC yazıp, göndererek veya çağrı merkezimizi arayarak hattınızı mobil ödemeye açtırabilirsiniz. Kurumsal hattınız mobil ödemeye kapalı ise şirket yetkiliniz ile iletişime geçmelisiniz.

Turkcell tarife nasıl öğrenebilirim?

TARIFE yazıp 2222’ye göndererek veya Online İşlem Merkezi’nden mevcut tarifenizi öğrenebilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *