Turkcell Rahat Paket Nasıl Iptal Edilir?

Aylık paket iptali ve tekrarlı paket alımı iptali için IPTAL RAHATFIRSAT5GB yazıp 2200’a gönderebilirsiniz.

  • Turkcell Rahat Paketi Nasıl İptal Edilir? Turkcell Rahat Hadi Üçlük paketinizi iptal etmek için 2200’a IPTAL RAHAT HADI UCLUK yazıp göndermeniz yeterli olacaktır. Kaynak ve Kampanya detaylarını merak ediyorsanız https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/turkcell-rahatek-paket/rahat-hadi-ucluk-paketi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Rahat paket nasil iptal edilir?

Aylık paket iptali ve tekrarlı paket alımı iptali için IPTAL RAHATAV3GB yazıp 2200’a gönderebilirsiniz.

Turkcell rahat hat nasıl kapatılır?

Dijital Operatör Uygulaması – Ayarlarım www. turkcell.com.tr üzerinden hesabınıza giriş yaptın. İptal etmek istediğiniz hattınızı seçin. Ardından hat iptal sebebinizi belirtin. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra herhangi bir Turkcell bayisine giderek iptalinizi onaylamanız gerekmektedir.

Turkcell rahat paket nedir?

Paket fiyatı 36,90 TL’dir. Turkcell Rahat Tarifesi altında yurt içi her yöne 500dk, yurt içi her yöne 100 SMS ve 3GB internet, Dergilik Midi aboneliği ile Dergilik uygulamasında geçerli 5GB internet içeren “ Rahat Fırsat 3GB Paketi ” sunulacaktır.

Turkcell rahata nasıl geçebilirim?

Turkcell Rahat Tarifesinden numara taşıma, yeni hat alımı, faturasızdan faturalı hatta geçiş veya faturalı diğer tarifelerden geçiş yoluyla gelen müşteri faydalanabilir. Tarife kapsamında müşteriler Rahat paketleri ve Rahat Ek paketleri alabileceklerdir. Tarife’den bireysel faturalı ses müşterileri faydalanabilir.

You might be interested:  Türk Telekom Paket Aşımı Engelleme Nasıl Yapılır?

Faturasız tarife nasıl iptal edilir?

Faturalı ve faturasız hatlarda konuşma, internet ve SMS paketlerini Vodafone Yanımda Uygulaması’ndan, Online Self Servis’ten, 7000 Sesli Yanıt Servisi’ni ya da *7000#’i arayarak, Vodafone Müşteri Hizmetleri ve Vodafone Cep Merkezleri’nden iptal edebilirsiniz.

Rahat paket ne demek?

Turkcell Rahat Tarifesi altında yurt içi her yöne 500dk, yurt içi her yöne 100 SMS ve 3GB internet, Dergilik Midi aboneliği ile Dergilik uygulamasında geçerli 5GB internet içeren “ Rahat Fırsat 3GB Paketi ” sunulacaktır.

Üzerine kayıtlı hat nasıl iptal edilir?

Hat kapatma işlemi için yazılı başvuruya ihtiyaç vardır. Hat sahibinin bayiye giderek hattını kapatmak için yazılı başvuruda bulunması gerekmektedir. Hattını iptal ettirmek isteyen kişiler ayrıca yazılı dilekçesini e-devlet veya faks yoluyla GSM operatörlerine ileterek başvuruda bulunabilir. 2

Turkcell hat kapatma kaç TL?

Hattım fatura borcu nedeniyle kapanırsa, yeniden kapama /açma için bir ücret öder miyim? Hat kapama -açma işlemi ücreti, hattın borç sebebiyle kapanması ve devamındaki süreçlerde oluşan maliyetler sebebiyle doğup, açma anından sonraki ilk faturaya vergiler dahil 38,58 TL yansıtılır.

Turkcell hat kapatma kaç günde kapanır?

Turkcell.com.tr’den Hat İptali için sadece ön başvuruda da bulunabilirsiniz. Ön başvuruda bulunursanız hattınız aramaya kapanacaktır, iptal işlemlerinin tamamlanabilmesi için 10 gün içinde en yakın Turkcell Mağazasına giderek, iptal işlemini onaylamanız gerekmektedir.

Turkcell rahat paket nasıl yenilenir?

Tekrarsız veya tekrarlı paket alımları Turkcell mağazaları, müşteri hizmetleri, SMS, turkcell.com.tr veya Dijital Operatör uygulamamızdan yapılabilir.

Finansbank rahat paket nedir?

KOBİ Rahat Hizmeti QNB Finansbank KOBİ Rahat uygulaması sayesinde; kredi kullanımı, para transferi, Pos yönetimi ve fatura ödeme işlemlerini saniyeler içinde gerçekleştirebilir, bankacılık işlemlerinin büyük bir bölümünü sizi telefonda karşılayacak uzman Finansçı ile şubeye gitmeden gerçekleştirebilirsiniz.

You might be interested:  Türk Telekom Paket Bitmeden Yenileme Nasıl Yapılır?(EN iyi 5 ipucu)

Rahat 10 TL nedir?

15.12.2020 tarihi itibariyle Turkcell Rahat Tarifesi altında Rahat 10TL Paketi sunulacaktır. Paket ücreti 10 TL ‘dir. Müşterinin üzerinde aktif bir “ Rahat Paket” bulunduğu sürece istenilen kadar ek TL paketi satın alınabilecektir.

Turkcell genç tarifeye geçiş nasıl yapılır?

Nasıl kayıt olabilirim?

  1. Genç Tarife ‘ye geçmek için, 25 yaş ve altında olduğunu kanıtlayan kimlik belgesi (nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport) ile Turkcell Mağazalarına başvurman yeterli.
  2. Kullandığın hat kendi üzerine değilse bile Genç Tarife ‘ye geçebilir, avantajlarından yararlanabilirsin.

Turkcell taahhüt yenileme nasıl yapılır?

Sabit fiyat garantisi, paket indirimi, hediye internet ve dakika avantajlarından faydalanmaya devam etmek için yıllık aboneliğinizi Dijital Operatör Uygulaması altında yer alan Kampanyalarım sekmesinden sadece bir tıkla yenileyebilirsiniz. Yıllık aboneliğinizi yenilemek için hemen tıklayın.

Turkcell Faturasız paketler nasıl yapılır?

Kullanıcılar “*400#” kodunu girip arama yaptıktan sonra tüm servisleri görebilecekleri ana menüye ulaşırlar ve ilgili numarayı tuşlayarak ve göndererek işlemlerini yapmaya başlarlar. İşlem yapmak istedikleri servisi seçtikten sonra menüde ilerleyebilir; menüden istedikleri miktarda TL veya paket yükleyebilirler.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *