Turkcell Rahat Paket Iptali Nasıl Yapılır?(Mükemmel cevap)

Aylık paket iptali ve tekrarlı paket alımı iptali için IPTAL RAHATFIRSAT5GB yazıp 2200’a gönderebilirsiniz.

  • Şayet Turkcell Rahat Fırsat 3GB Paketi için gerekli koşulları sağlıyorsanız, ilk ay paket hattınıza otomatik olarak tanımlanmaktadır. Bundan sonrasında ise siz kendiniz dilediğiniz bir zamanda aylık olarak alabilmektesiniz. Eğer her ay düzenli olacak şekilde paket alanlar, bu alımlarını SMS yoluyla dilediklerinde kolaylıkla iptal ettirebilecekler.

Rahat paket nasil iptal edilir?

Aylık paket iptali ve tekrarlı paket alımı iptali için IPTAL RAHATAV3GB yazıp 2200’a gönderebilirsiniz.

Turkcell paketi nasıl iptal edilir?

İptal; Baskonuş Abonelik iptali yaptırmak için Turkcell Faturalı veya Faturasız hat kullanıyorsanız 532’yi arayabilir ya da Turkcell Mağazasına başvurabilirsiniz.

Turkcell rahat hat nasıl kapatılır?

Dijital Operatör Uygulaması – Ayarlarım www. turkcell.com.tr üzerinden hesabınıza giriş yaptın. İptal etmek istediğiniz hattınızı seçin. Ardından hat iptal sebebinizi belirtin. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra herhangi bir Turkcell bayisine giderek iptalinizi onaylamanız gerekmektedir.

Turkcell rahat tarife faturalı mı?

Tarife ‘den bireysel faturalı ses müşterileri faydalanabilir. Tarife ‘ye gelip faturaya yansıyacak şekilde Rahat Paket alan müşteriler için paket ücreti paket sonlanma tarihine göre en yakın Turkcell faturalama döneminde müşterinin Mobil İletişim Hizmetleri faturasına yansıtılacaktır.

You might be interested:  2 Yıllık Moda Tasarım Mezunu Ne Iş Yapar?(EN iyi 5 ipucu)

Faturasız tarife nasıl iptal edilir?

Faturalı ve faturasız hatlarda konuşma, internet ve SMS paketlerini Vodafone Yanımda Uygulaması’ndan, Online Self Servis’ten, 7000 Sesli Yanıt Servisi’ni ya da *7000#’i arayarak, Vodafone Müşteri Hizmetleri ve Vodafone Cep Merkezleri’nden iptal edebilirsiniz.

Rahat paket ne demek?

Turkcell Rahat Tarifesi altında yurt içi her yöne 500dk, yurt içi her yöne 100 SMS ve 3GB internet, Dergilik Midi aboneliği ile Dergilik uygulamasında geçerli 5GB internet içeren “ Rahat Fırsat 3GB Paketi ” sunulacaktır.

Faturalı hat nasıl iptal edilir turkcell?

Hattınızı iptal ettirmek isterseniz detaylı bilgi için 532 nolu Müşteri Hizmetlerimizi arayabilir veya Turkcell İletişim Merkezlerimize gidebilirsiniz.

Turkcell yurtdışı paketi nasıl iptal edilir?

Platinum 50 ve Platinum Black Süper paketlerinde olup “Tarifen Yurt Dışında Geçerli” özelliği iptal edilmek istendiğinde IPTAL PLATIN YURTDISI yazıp 2200’a gönderilebilir.

Turkcell hat kapatma ücreti ne kadar?

Hat kapama -açma işlemi ücreti, hattın borç sebebiyle kapanması ve devamındaki süreçlerde oluşan maliyetler sebebiyle doğup, açma anından sonraki ilk faturaya vergiler dahil 38,58 TL yansıtılır. Bir takvim yılı içindeki ilk kapama işlemi ve devamındaki maliyetler sebebiyle doğan ücret faturaya yansıtılmaz.

Üzerine kayıtlı hat nasıl iptal edilir?

Hat kapatma işlemi için yazılı başvuruya ihtiyaç vardır. Hat sahibinin bayiye giderek hattını kapatmak için yazılı başvuruda bulunması gerekmektedir. Hattını iptal ettirmek isteyen kişiler ayrıca yazılı dilekçesini e-devlet veya faks yoluyla GSM operatörlerine ileterek başvuruda bulunabilir. 2

Turkcell hat kapatma kaç günde kapanır?

Turkcell.com.tr’den Hat İptali için sadece ön başvuruda da bulunabilirsiniz. Ön başvuruda bulunursanız hattınız aramaya kapanacaktır, iptal işlemlerinin tamamlanabilmesi için 10 gün içinde en yakın Turkcell Mağazasına giderek, iptal işlemini onaylamanız gerekmektedir.

You might be interested:  Teknoloji Ve Tasarım Öğretmeni Nasıl Olunur?(Doğru cevap)

Ölen kişinin telefon hattı nasıl kapatılır?

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK), ölen abonenin hattının iptal edilmesindeki bürokratik işlemlerin azaltıldığını, sadece ‘ölüm belgesi’nin yeterli olduğunu duyurdu.

Turkcell Rahat Tarifesi Nedir?

Paket fiyatı 36,90 TL’dir. Turkcell Rahat Tarifesi altında yurt içi her yöne 500dk, yurt içi her yöne 100 SMS ve 3GB internet, Dergilik Midi aboneliği ile Dergilik uygulamasında geçerli 5GB internet içeren “ Rahat Fırsat 3GB Paketi” sunulacaktır.

Rahat gülümseten faturalı mı?

Turkcell Rahat Gülümseten 5GB Paketi – Tekrarsız faturasız taahhütsüz tarifesi – ENUYGUN.

Turkcell taahhüt sorgulama nasıl yapılır?

Turkcell taahhüt sorgulama işlemleri: Yöntem #1: Size en yakın Turkcell bayisine gidebilirsiniz. Yöntem #2: 0532 532 00 00 ya da 532 numaralı telefonları arayabilirsiniz. Yöntem #3: TARİFE yazıp 2222’ye SMS atabilirsiniz. Yöntem #4: Buradan Turkcell resmi internet sitesine ziyaret edebilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *