Turkcell Paket Aşımı Nasıl Yapılır?(Doğru cevap)

Turkcell paket aşımı nasıl öğrenirim?

Ayrıca KALAN yazıp 2200’a SMS göndererek, telefonunuzdan *100#’yi tuşlayarak veya 0532 757 2222’yi arayarak kalan bilgilerinizi öğrenebilirsiniz. Kalan kullanımınızı hemen öğrenmek için tıklayın.

Turkcell aşım çözümü ücretli mi?

Turkcell ‘in müşteri memnuniyeti için geliştirdiği çözümlere bir yenisi eklendi. Otomatik olarak devreye giren Turkcell Aşım Çözümü ile paket bitiminden sonra her 30 dakika için 3TL ödenecek. Turkcell Aşım Çözümü, Turkcell ‘lilere rahat rahat konuşup azar azar ödeme olanağı sağlıyor.

Turkcell aşım paketi nasıl iptal edilir?

2222’ye IPTAL HAFTALIK 1GB yazıp paketinizi iptal edebilirsiniz.

Turkcell aşım ücreti ne kadar?

Diğer tarife paketleri için (paketsiz kullanımlarda veya aşım durumlarında yansıyacak baz tarife ücretleri ); Konuşma için; 87,53 KR/DK olarak ücretlendirileceksiniz. SMS başına 62,91 KR/SMS olarak ücretlendirileceksiniz. İnternet için 6 KR/MB olarak ücretlendirileceksiniz.

Aşım paketi nasıl iptal edilir?

İnternet Aşım Paketi IPTAL INTERNET ASIM yazıp 7000’e SMS gönderilerek, Konuşma Aşım Paketi IPTAL KONUSMA ASIM yazıp 7000’e SMS gönderilerek, SMS Aşım Paketi IPTAL SMS ASIM yazıp 7000’e SMS gönderilerek iptal edilebilir.

Fatura aşımı nasil kapatilir Türk Telekom?

1 Aralık 2017 tarihi itibarıyla, kullanım miktarının %80 ve %100 sınırına ulaşılması durumunda yapılacak bilgilendirmeleri almak istemeyen bireysel müşterilerimiz IPTAL KMSH yazıp 5555’e gönderebilir veya Müşteri Hizmetlerinden, Mobil Online İşlemler Merkezinden işleminizi gerçekleştirebilir.

You might be interested:  Festival Paket Nasil Yapilir?(Çözünme)

Akıllı fatura ücretsiz mi?

Akıllı Fatura Kampanyası, size özel şimdi ücretsiz!

Turkcell internet data aşımı nedir?

TURKCELL Müşteri Hiz on Twitter: “@oguzhan__guner İnternet data aşım ücreti tarifenizin içeriği bittikten sonra yapmış olduğunuz ekstra kullanımların ücretidir.” / Twitter.

Turkcell limitinde durma nedir?

İşte Destek Limitinde durma özelliği ile faturanızın kontrolü sizde! Paket bitiminden sonra veya pakete dahil olmayan kullanım yapmak istenildiğinde, faturaya ek ücret yansımaması için limitinde durma seçeneği devreye girer; kullanımı kısıtlayarak durdurur ve sizi bilgilendirir.

Akıllı fatura ek internet paketi nasıl iptal edilir?

​ Akıllı Fatura Ek İnternet Paketi ‘ni dilerseniz, IPTAL EKLE 1 GB yaz 2200’a göndererek iptal edebilirsiniz.

Turkcell internet aşım 1 gb kaç TL?

Fırsat 1 GB internet paketi ile haftalık 1 GB internet yalnızca 10,10 TL. Paketi, FIRSAT1GB yazıp 2200’a göndererek alabilirsiniz. Ayrıca internet sitemizden veya Dijital Operatör uygulamamızdan da alabilirsiniz. 7 gün geçerli 1 GB içeren paket KDV ve ÖİV dâhil 10,10 TL ‘dir.

Akıllı fatura nasıl iptal edilir?

Akıllı fatura kampanyasını iptal ettirmek istiyorsanız IPTAL AKILLI FATURA yazıp 2222’ye SMS atmanız yeterli. Bu mesajınızın ardından akıllı fatura üyeliğiniz iptal edilecek ve normal tarife üzerinden mobil internet erişiminizi kesintisiz devam ettirmeniz sağlanacaktır.

Turkcell tarife süresi bitince ne olur?

Talepte bulunan müşteriler, ilgili fatura döneminin sonuna kadar ilk 5 GB ücretsiz olacak şekilde, sonraki her 5 GB 29,9 TL olacak şekilde ücretlendirilecektir. 5 GB’lık kullanımlar da 10 defa ile sınırlı olup bitişinde abonelerin kullanımı durdurulacak ve ek ücret yansıtılmayacaktır.

Türk Telekom internet aşımı ne kadar?

Bir fatura dönemi içerisinde tarife kapsamında internet paket aşım ücreti olarak maksimum 45TL ücret yansıtılacak, bu ücrete ulaşan müşterilerin internet erişimi fatura dönemi sonuna kadar durdurulacak ve ek ücretlendirme yapılmayacaktır.

You might be interested:  Hazır Paket Şekerpare Nasıl Yapılır?(EN iyi 5 ipucu)

Türk Telekom SMS aşım ücreti nedir?

14 Ocak 2021 itibariyle Yepyeni 3 Tarifesi, Yepyeni 6 Tarifesi, Yepyeni 10 Tarifesi, Yeni Prime 15 Tarifesi, Yeni Prime 20 Tarifesi, Yeni Prime 30 Tarifesi, Yeni Prime 40 Tarifesi, Konuşkan 1500 Tarifesi; Konuşkan 3000 Tarifesi sms aşım ücreti 91,79 Kr/ SMS ‘dir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *