Turkcell Kontrol Midi Paket Nasıl Yapılır?(Çözülmüş)

Turkcell SMS ile paket alma nasıl yapılır?

0532 757 2222’yi ücretsiz arayabilir, SMS ile tercih ettiğiniz paketi alabilir ya da Online İşlemler’den satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Paket üzerine paket yapılır mı?

İnternet: 2 adet aylık internet paketi aynı anda satın alınamamaktadır. Günlük ve haftalık paketlerde kullanım süreleri sona erdikten sonra, aynı paketi satın alabilirsiniz.

Turkcell hesabımdan nasıl paket yapılır?

Turkcell.com.tr anasayfasında sağ üst bölümde yer alan “TL/ Paket Yükle” alanından kredi kartınızla istediğiniz Turkcell numarasına TL, Nar, cepten ve bilgisayardan internet paketi yükleyebilirsiniz.

Turkcell midi paket ne demek?

Midi Paket ile aylık her yöne 300 dakika, Turkcell ‘lilerle 500 Dakika ve hafta sonları Turkcell ‘lilerle geçerli 3.000 dakika KDV ve ÖİV dahil 39 TL. Fiyatlara %18 KDV ve %25 Özel İletişim Vergisi dahil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.

Turkcell nakit 40 tl’lik paket nedir?

Turkcell ‘de sadece size özel her yöne 1000 dk, 1000 SMS ve 4 GB sadece 40 TL!

Turkcell’e nasıl mesaj atılır?

Nasıl kullanırım?

  1. Telefonunuzun menüsünde “ Mesajlar “ bölümünden “ Mesaj Yaz”/”Yeni Mesaj ”a girin.
  2. Mesajınızı dilediğiniz gibi yazın.
  3. Mesajınızı yazdıktan sonra “Seçenekler” e girerek “Gönder”i seçin.
  4. Mesajı göndermek istediğiniz telefon numarasını yazın ve “Tamam”a basarak mesajınızı gönderin.
You might be interested:  Web Tasarım Mezunları Ne Iş Yapar?(Çözüm bulundu)

Turkcel paket bitmeden başka paket yapılır mı?

Paket dakikalarımı bitirdiğimde yeni bir paket alabilir miyim? Aynı ay içerisinde mevcut tarifenize ek olarak Otomatik Paket satın alabilirsiniz. Turkcell.com.tr anasayfası sağ tarafta bulunan “Giriş” bölümünden giriş yapın. En altta bulunan “İşlem Merkezi” seçeneğine tıklayın.

Bimcell paket bitmeden yeni paket yapılır mı?

İnternet paketleri otomatik olarak yenilenir mi? Bakiye yeterli olduğu takdirde paketin kullanım süresi dolduğunda (30 gün) veya kullanım süresi dolmadan paket bittiğinde otomatik olarak yenilenir.

Türk Telekom paket bitmeden yenileme nasıl yapılır?

Paket değişikliği işlemini, Türk Telekom Ofisleri, Türk Telekom Mağazaları, 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri’nden yapılabilir. Ya da Türk Telekom Online İşlem Merkezi’nden TekŞifre’niz ile giriş yaparak paketnizi değiştirebilirsiniz.

Turkcell 50 TL yükleyince ne oluyor?

Son 3 ayda toplam internet kullanımı 1GB ve üzerinde üstünde olan aboneler aşağıdaki şartlarda hediye kazanacaktır. Geçmiş 4 yüklemesinin ortalaması 40 TL ve altında ise, kampanya SMS’ini aldıktan sonraki 3 gün içinde en az 50 TL ve üzerinde paket veya TL yüklemesi yaptıklarında 1 Gün geçerli 1GB hediye verilecektir.

Turkcell en az TL yükleme ne kadar?

Kullanıma devam edebilmek için her 185 günde bir en az 10 TL, paket yüklemeniz ya da hattınıza en az 10 TL Transfer almanız gerekir.

Türk Telekom dönüşen paket nasıl yapılır?

DONUSEN 2GB yazıp 5555’e SMS gönderin, Dönüşen 2 GB Paketi ‘niz cebinize gelsin! SMS’leri GB’a dönüştürmek için DONUSTUR yazıp, 5555’e SMS gönderin 1000 SMS 1GB’ a dönüşsün.

Faturalı Midi Plus paketi nedir?

Faturalı Midi Plus paketiyle yüksek hızda interneti ve zengin içerikleri doya doya yaşayabileceksiniz. Üstelik, her yöne 500 dk bol bol konuşma, 1.5 GB internet ile iletişimin keyfini sürün. Bu tarife artık kullanımda değil!

You might be interested:  Endüstriyel Tasarım Mühendisliği Ne Kadar Maaş Alır?(Çözünme)

Midilife nedir?

Life Midi paketi ile internet dünyasını doyasıya yaşayabileceğiniz, internet, BİP dakikası ve lifecell servislerini içeren paketimizdir.

Turkcell çocuk nasıl bir şey?

Turkcell Çocuk Paketleri İçeriği ve Özellikleri Nelerdir? Çocuklara özel paketler arasında bulunan Turkcell Çocuk Mega 5GB ile 5 GB internet, 500 DK, 1000 SMS, Instagram/Youtube/Twitter yönlerinde geçerli toplam 2 GB internet, Dergilik Midi Üyeliği ve Dergilik’te geçerli 5 GB ile sınırsız BiP kullanımı içerir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *