Turkcell Gülümseten Paket Nasıl Yapılır?(Mükemmel cevap)

Rahat gülümseten 8 GB kaç TL?

Paket fiyatı 45,90 TL ‘dir. TKÜ ile birlikte 50,13 TL ‘dir. Telsiz kullanım ücreti ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın. Turkcell Rahat Tarifesine Hazır Kart’tan geçiş yoluyla gelen müşterilerimiz geçiş tarihi itibariyle 12 ay boyunca diledikleri zaman paketi alabilirler.

Turkcell nakit 40 TL’lik paket nedir?

Turkcell ‘de sadece size özel her yöne 1000 dk, 1000 SMS ve 4 GB sadece 40 TL!

Rahat gülümseten faturalı mı?

Turkcell Rahat Gülümseten 5GB Paketi – Tekrarsız faturasız taahhütsüz tarifesi – ENUYGUN.

Turkcell TL mi nasıl paket yaparım?

Kullanıcılar “*400#” kodunu girip arama yaptıktan sonra tüm servisleri görebilecekleri ana menüye ulaşırlar ve ilgili numarayı tuşlayarak ve göndererek işlemlerini yapmaya başlarlar. İşlem yapmak istedikleri servisi seçtikten sonra menüde ilerleyebilir; menüden istedikleri miktarda TL veya paket yükleyebilirler.

Rahat gülümseten nedir?

Rahat Gülümseten 5 GB Paketi, 5 GB internet, her yöne 750 dk, her yöne 1000 SMS, Dergilik Midi aboneliği ile Dergilik uygulamasında geçerli 1 GB internet içerir. Paketten lansman tarihi itibariyle yalnızca son 90 günde Hazır Kart’tan Turkcell Rahat Tarifesine geçen bireysel müşterilerimiz yararlanabilecektir.

You might be interested:  Grafik Tasarım Ne Is Yapar Ne Kadar Maaş Alır?(En iyi çözüm)

Gulumseten 8 GB nedir?

Avantajlı Teklifler Kampanyası kapsamında sunulan Gülümseten Fırsat 8 GB Paketi ile sadece 45 TL’ye 8 GB internetin keyfini sürebilir, sevdiklerinizle tam 750 dakika konuşup 750 SMS atabilirsiniz. Üstelik paketinize Dergilik ve BiP de dahil.

Turkcell 50 TL’lik pakette ne var?

Süper Tarife’de 50TL yükleyerek her yöne 10 dakikası 65 kuruşa konuşabilir, üstelik Turkcell ‘lilerle 1 hafta boyunca konuşmak için 2 saat bedava kazanırsınız. Tarife ücretine tüm vergiler (%18 KDV ve %25 ÖİV) dahildir.

Turkcell 10 GB fırsat paketi nasıl yapılır?

Fırsat 10 GB

  1. 3 hafta geçerli 10 GB içeren paket KDV ve ÖİV dâhil 49,90 TL’dir.
  2. Paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez.
  3. İnternet paketi limitinden, indirilen ve yüklenen (download/upload) tüm data miktarı düşer.
  4. Paketi, FIRSAT10 yazıp 2200’a göndererek alabilirsiniz.

Turkcell Süper Tarife kaç TL?

20TL* veya 25TL* yüklediğinizde her yöne 3 dakikası 75 kuruşa, 30TL* yüklediğinizde her yöne 5 dakikası 75 kuruşa, 50TL* yüklediğinizde ise her yöne 10 dakikası 65 kuruşa konuşursunuz. 50 TL yükleyen Süper Tarifeliler ayrıca Turkcell ‘lilerle 1 hafta konuşurken kullanabilecekleri 2 saat bedava kazanabilirler.

Rahat gülümseten 15 GB nedir?

Rahat Gülümseten 15GB Paketi, 12 GB internet ayrıca Facebook, Twitter, Instagram ve Youtube’da geçerli 3GB internet, her yöne 1000 dk, her yöne 1000 SMS, Dergilik Midi aboneliği ile Dergilik uygulamasında geçerli 1 GB internet içerir.

Turkcell Rahat Hat faturalı mı?

Tarife’den bireysel faturalı ses müşterileri faydalanabilir. Tarife’ye gelip faturaya yansıyacak şekilde Rahat Paket alan müşteriler için paket ücreti paket sonlanma tarihine göre en yakın Turkcell faturalama döneminde müşterinin Mobil İletişim Hizmetleri faturasına yansıtılacaktır.

Gülümseten 15 GB ne kadar?

Paket fiyatı 55,90 TL’dir. TKÜ ile birlikte 60,13 TL’dir. Telsiz kullanım ücreti ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

You might be interested:  Türk Telekom Paket Iptal Nasıl Yapılır?(Çözülmüş)

Turkcell paketi nasıl alınır?

Turkcell.com.tr anasayfası sağ tarafta bulunan “Giriş” bölümünden giriş yapın. En altta bulunan “İşlem Merkezi” seçeneğine tıklayın. Açılan sayfada sol tarafta yer alan menüde ” Paket ve Tarifelerim” seçeneğine tıklayarak satın alabilirsiniz. Paket ve Tarifeler sayfamıza ulaşmak için tıklayın.

Turkcell internetten paket nasıl yapılır?

Paket ve Tarife Satışı ” Turkcell.com.tr anasayfasında “Ürün ve Hizmetler” seçeneğinin üzerine gelin. Açılan menüden “ İnternet ” kategorisine tıklayın. Yeni açılan sayfada tüm internet paketlerimizi görebilirsiniz. Hattınızın tipine göre (Faturalı veya Hazır Kart) size uygun internet paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

Turkcell Hediye TL Nasıl Kullanılır?

Şirket açıklamasına göre, Turkcell, “Yüklediğin Kadar Kazan” kampanyasıyla internetten www. turkcell.com.tr’ye girerek veya mobilden Hesabım uygulamasını kullanarak kredi kartıyla TL yükleyen Hazır Kart’lılar ses, SMS ve internet kullanımı için bir hafta boyunca yurt içinde geçerli olmak üzere, yüklediği kadar TL

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *