Turkcell Faturasız Paket Yükleme Nasıl Yapılır?(EN iyi 5 ipucu)

Hazır Kart Nasıl TL Yükleyebilirim? Turkcell.com.tr anasayfasında sağ üst bölümde yer alan “TL/Paket Yükle” alanından kredi kartınızla istediğiniz Turkcell numarasına TL, Nar, cepten ve bilgisayardan internet paketi yükleyebilirsiniz. Hemen TL ve paket yüklemek için tıklayın.

 • Turkcell hazır kart paketi yükle bedava internet kazan kampanyasını nasıl yapacağınıza dair gerekli bilgilendirme aşağıdaki gibidir. Turkcell faturasız hat müşterileri TL yükleme sayfasına buradan giriş yapınız ve il olarak telefon numaranızı sizi tanımak ve hatta yükleme yapmak adına giriniz.

Turkcell nakit 40 TL paket nedir?

40 TL / 4 HAFTA MUTLU FIRSAT 3GB yazıp 2200’a gönder.

Turkcell Süper Tarife Paketi ne kadar?

20TL* veya 25TL* yüklediğinizde her yöne 3 dakikası 75 kuruşa, 30TL* yüklediğinizde her yöne 5 dakikası 75 kuruşa, 50TL* yüklediğinizde ise her yöne 10 dakikası 65 kuruşa konuşursunuz. 50 TL yükleyen Süper Tarifeliler ayrıca Turkcell ‘lilerle 1 hafta konuşurken kullanabilecekleri 2 saat bedava kazanabilirler.

Turkcell en az TL yükleme ne kadar?

Kullanıma devam edebilmek için her 185 günde bir en az 10 TL, paket yüklemeniz ya da hattınıza en az 10 TL Transfer almanız gerekir.

You might be interested:  Bir Paket Çimento Ne Kadar?(Soru)

Telefonumda kaç TL var turkcell?

Hattınızdaki TL miktarını hemen öğrenmek için tıklayınız. Ayrıca, cep telefonunuzdan *123# tuşlayıp, arama tuşuna başarak da öğrenebilirsiniz. Ayrıca adınıza devlete ödenen Telsiz Kullanım Ücreti güncel borç bakiyenizi öğrenmek için önce *100# yazıp ardından arama tuşuna basın.

Turkcell 10 GB fırsat paketi nasıl yapılır?

Fırsat 10 GB

 1. 3 hafta geçerli 10 GB içeren paket KDV ve ÖİV dâhil 49,90 TL’dir.
 2. Paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez.
 3. İnternet paketi limitinden, indirilen ve yüklenen (download/upload) tüm data miktarı düşer.
 4. Paketi, FIRSAT10 yazıp 2200’a göndererek alabilirsiniz.

Turkcell 10 TL internet paketi nasıl yapılır?

Fırsat 1 GB internet paketi ile haftalık 1 GB internet yalnızca 10, 10 TL.

 1. Paketi, FIRSAT1GB yazıp 2200’a göndererek alabilirsiniz.
 2. 7 gün geçerli 1 GB içeren paket KDV ve ÖİV dâhil 10, 10 TL ‘dir.
 3. Aşağıdaki koşullardan birini sağlayan bireysel faturalı müşteriler bu paketten faydalanabilecektir.

Turkcell Süper Tarife faturalı mı?

​5 Saatlik 5 GB içeren Faturalı Süper Paket ile internetin keyfini çıkartın. Faturalı Süper Paket Kampanyası’ndan bireysel faturalı hat sahipleri kampanyadan yararlanabilirler. 5 saat boyunca kullanılabilir 5 GB içeren paketin fiyatı 25 TL’dir.

Turkcell faturasız hat kaç TL?

TURKCELL FATURASIZ HAT FİYATLARI Turkcell faturasız hat fiyatları en az 100 TL en fazla 150 TL olarak üzere bayilere göre değişebiliyor. Yani her bayi bu fiyat aralığında kendi satış fiyatını belirleyebilmektedir.

Turkcell Her Yöne 1000 Dk ne kadar?

Bu değişiklikle birlikte fiyat 29,58 TL olmuştur. 12.02.2021 tarihi itibarıyla paket ücreti 29TL olmuştur. 06.04.2021 tarihi itibariyle Dev Ek 1000DK paketinin fiyatı 35TL olarak güncellenmiştir.

Turkcell hat kapanmaması için en az kaç TL?

Yaptığınız ilk yüklemeyi takip eden her 185 gün içerisinde Hazır Kart’ınızı aktif kullanmaya devam etmek için Hazır Kart’ınıza 10 TL ve üstü miktarda TL yüklemeniz, paket ya da Kredi Transfer almanız gerekir.

You might be interested:  Minimum Paket Tutarı Ne Demek?(EN iyi 5 ipucu)

Türk Telekom TL yükleme en az ne kadar?

31.01.2020 tarihi itibariyle, tüm kanallardan yapılan yüklemeler için alt limit 35 TL olarak güncellenmiştir. Müşteri odaklılık ilkesince hareket eden Türk Telekom için, değerli müşterilerimizden gelen her türlü talep ve öneri büyük önem taşımaktadır.

Telefona kontör yüklenmezse ne olur?

184 gün sonunda tekrar TL yüklenmezse hattınız pasif dönem olarak adlandırılan 92 günlük pasif sonunda iptal edilir.

Telefonumda kaç TL var?

3. 9333 ile bakiye sorgulamak için: 9333’ü arayarak ya da TL yazıp 9333’e mesaj göndererek hattınızdaki bakiyeyi öğrenebilirsiniz. 4. *123# ile bakiye sorgulamak için: *123#’yi arayarak telefonunuzun ekranında mevcut TL miktarınızı görebilirsiniz.

Turkcell kalan TL’yi nasıl öğrenebilirim?

DAHA FAZLA

 1. Hesabım’a Turkcell Şifrenizle giriş yaparak.
 2. Cep telefonunuzdan *123# tuşlayıp arama tuşuna basarak.
 3. Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni arayarak.
 4. Turkcell Mağazalarına başvurarak.
 5. Turkcell WAP İşlem Merkezi’ndeki şifreli işlemler menüsüne Turkcell Şifre’nizle giriş yaparak kalan TL ‘nizi hemen öğrenebilirsiniz.

* 123 Turkcell nedir?

– Kontör bakiyeniz için: * 123 #’yi tuşlayabilir, – Paketinizden kalan kullanımlarınızı görüntülemek ve hattınızla ilgili tüm işlemleri yapabilmeniz için Cep Hesabım Uygulamasını indirebilirsiniz. – Paketinizin başladığına dair bilgilendirme mesajı size iletilmektedir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *