Turkcell Ek Paket Nasıl Yapılır?(En iyi çözüm)

  • Turkcell Faturalı Ek İnternet Paketi Nasıl Yapılır? Paketlerden sırası ile bahsettik, dilerseniz paketleri yapmak için gereken bilgileri de verelim. Turkcell 1 GB ek internet paketleri: Aylık 1 GB ek internet paketi için 1GBFATURALI yazıp 2200 numarasına göndermelisiniz.

Turkcell 10 TL internet paketi nasıl yapılır?

Fırsat 1 GB internet paketi ile haftalık 1 GB internet yalnızca 10, 10 TL.

  1. Paketi, FIRSAT1GB yazıp 2200’a göndererek alabilirsiniz.
  2. 7 gün geçerli 1 GB içeren paket KDV ve ÖİV dâhil 10, 10 TL ‘dir.
  3. Aşağıdaki koşullardan birini sağlayan bireysel faturalı müşteriler bu paketten faydalanabilecektir.

Turkcell internet paketi nasıl yapılır?

Paket ve Tarife Satışı ” Turkcell.com.tr anasayfasında “Ürün ve Hizmetler” seçeneğinin üzerine gelin. Açılan menüden “ İnternet ” kategorisine tıklayın. Yeni açılan sayfada tüm internet paketlerimizi görebilirsiniz. Hattınızın tipine göre (Faturalı veya Hazır Kart) size uygun internet paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

Turkcell faturalı hatta internet nasıl yüklenir?

Turkcell.com.tr üst menüde yer alan “TL/Paket Yükle ” bölümünden dilediğiniz GSM numarasına TL, Nar, cepten ve bilgisayardan internet paketlerini kredi kartınızla alabilirsiniz.

Turkcellden ek internet paketi nasıl alınır?

Turkcell.com.tr anasayfası sağ tarafta bulunan “Giriş” bölümünden giriş yapın. En altta bulunan “İşlem Merkezi” seçeneğine tıklayın. Açılan sayfada sol tarafta yer alan menüde ” Paket ve Tarifelerim” seçeneğine tıklayarak satın alabilirsiniz.

You might be interested:  Turkcell Paket Yukleme Nasıl Yapılır?(EN iyi 5 ipucu)

Turkcell 2 GB internet paketi nasıl yapılır?

1 hafta boyunca geçerli olan 2 GB İnternet Paketi ‘ni satın almak için CEPTEN 1HAFTALIK 2GB yazıp 2200’a sms gönderebilir ya da “Hemen Al” butonundan satın alabilirsiniz.

Turkcell 10 GB internet paketi ne kadar?

10 GB İnternet Paketi ‘ni alın, 3 hafta boyunca rahatça internet kullanın! 21.12.2021 tarihi itibarıyla 10 GB İnternet Paketi ‘nin fiyatı 130 TL ‘dir. Hediye paket de 21 gün boyunca geçerlidir.

Turkcell 1 GB internet SMS ile nasıl yapılır?

CEPTEN HAFTALIK 1GB yazıp 2222’ye SMS yollayarak paketi alabilirsiniz.

Turkcell internet aşım ücreti ne kadar?

Diğer tarife paketleri için (paketsiz kullanımlarda veya aşım durumlarında yansıyacak baz tarife ücretleri ); Konuşma için; 87,53 KR/DK olarak ücretlendirileceksiniz. SMS başına 62,91 KR/SMS olarak ücretlendirileceksiniz. İnternet için 6 KR/MB olarak ücretlendirileceksiniz.

Turkcell en az TL yükleme ne kadar?

Kullanıma devam edebilmek için her 185 günde bir en az 10 TL, paket yüklemeniz ya da hattınıza en az 10 TL Transfer almanız gerekir.

Turkcell Hediye internet gönderme nasıl yapılır?

Paketin üst hız limiti 7.2 Mbps’dir.

  1. İnternet Paketi hediye etmek için hediye etmek istediğiniz paketi ve hediye etmek istediğiniz numarayı 2200’a gönderebilirsiniz.
  2. Paketlerinizden ne kadar kaldığını KALAN yazıp 2200’a göndererek ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Turkcell 50 TL yükleyince ne oluyor?

Son 3 ayda toplam internet kullanımı 1GB ve üzerinde üstünde olan aboneler aşağıdaki şartlarda hediye kazanacaktır. Geçmiş 4 yüklemesinin ortalaması 40 TL ve altında ise, kampanya SMS’ini aldıktan sonraki 3 gün içinde en az 50 TL ve üzerinde paket veya TL yüklemesi yaptıklarında 1 Gün geçerli 1GB hediye verilecektir.

Turkcell 2 GB internet paketi ne kadar?

Paket kapsamında 25 TL karşılığında 2 hafta boyunca yurt içinde geçerli 2 GB cepten internet sunulmaktadır. Turkcell Rahat Ek Paketler Kampanya kapsamında sunulan paketten Turkcell Rahat Tarife’de bulunan ve üzerinde aktif bir “Rahat Paket ” bulunan müşteriler yararlanabilecektir.

You might be interested:  Avea 3Lu Paket Nasil Yapilir?

Turkcell sınırsız Whatsapp paketi nedir?

Sınırız Mesajlaşma Kampanyası kapsamında Turkcell ‘den BiP’te hem mesajlaşmada hem de sesli ve görüntülü aramalarınızda geçerli, Whatsapp ‘ta ise sadece mesajlaşmada geçerli, internet kotanızdan düşmeyen ücretsiz iletişim 12 ay boyunca her ay hediye!

Ek internet nasıl alınır?

Aylık 1 GB Ek İnternet Paketi için KALAN AYLIK EK 1GB yazıp 5555’e gönderebilirsiniz. Aylık 2 GB Ek İnternet Paketi için KALAN EK2GB yazıp 5555’e gönderebilirsiniz. Aylık 4 GB Ek İnternet Paketi için KALAN EK4GB yazıp 5555’e gönderebilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *