Turkcell Ek Paket Nasıl Iptal Edilir?(Çözünme)

Nasıl İptal ederim? 2222’ye IPTAL AYLIK EK 10GB yazıp paketinizi iptal edebilirsiniz.

  • Paketi her ay otomatik olarak yenilenecek şekilde alan müşteriler tekrarlı paket alımını SMS ile iptal edebilecektir. Turkcell Rahat Tarife ’ye numara taşıma ya da yeni hat alarak gelenlere özel Rahat Haydi Gel 1 GB Kampanyası ile pakete ek 1 GB hediye edilmektedir.

Turkcell paketleri nasıl iptal edilir?

İptal; Baskonuş Abonelik iptali yaptırmak için Turkcell Faturalı veya Faturasız hat kullanıyorsanız 532’yi arayabilir ya da Turkcell Mağazasına başvurabilirsiniz.

Turkcell ek internet paketi nasıl alınır?

Paketi, FIRSAT1GB yazıp 2200’a göndererek alabilirsiniz. Ayrıca internet sitemizden veya Dijital Operatör uygulamamızdan da alabilirsiniz. 7 gün geçerli 1 GB içeren paket KDV ve ÖİV dâhil 10,10 TL’dir.

Turkcell SMS paketi nasıl iptal edilir?

Dilediğiniz zaman bu yönlendirmeyi, KAPA SMSENGELLE yazıp 2222’ye göndererek; Turkcell Mağazalarından ya da ‘yi arayarak durdurabilir, dilediğinizde tekrar başlatabilirsiniz. Başlatmak için AC SMSENGELLE yazıp 2222’ye göndermek yeterlidir.

Turkcell internet paketleri nasıl yaparım?

Paket ve Tarife Satışı ” Turkcell.com.tr anasayfasında “Ürün ve Hizmetler” seçeneğinin üzerine gelin. Açılan menüden “ İnternet ” kategorisine tıklayın. Yeni açılan sayfada tüm internet paketlerimizi görebilirsiniz. Hattınızın tipine göre (Faturalı veya Hazır Kart) size uygun internet paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

You might be interested:  Woops 19 Tl Paket Nasıl Yapılır?

Faturalı hat nasıl iptal edilir Turkcell?

Hattınızı iptal ettirmek isterseniz detaylı bilgi için 532 nolu Müşteri Hizmetlerimizi arayabilir veya Turkcell İletişim Merkezlerimize gidebilirsiniz.

Faturalı nasıl iptal edilir?

Hat kapatma işlemi için yazılı başvuruya ihtiyaç vardır. Hat sahibinin bayiye giderek hattını kapatmak için yazılı başvuruda bulunması gerekmektedir. Hattını iptal ettirmek isteyen kişiler ayrıca yazılı dilekçesini e-devlet veya faks yoluyla GSM operatörlerine ileterek başvuruda bulunabilir. 2

Turkcell 10 GB internet paketi nasıl yapılır?

21.12.2021 tarihi itibarıyla 10 GB İnternet Paketi ‘nin fiyatı 130 TL ‘dir. Hediye paket de 21 gün boyunca geçerlidir. Bu paketten bireysel faturalı müşterilerimiz faydalanabilir. Bu paket 10GB EK yazıp 2200’a gönderilerek alınabilir.

Turkcell 2 GB internet paketi ne kadar?

Paket kapsamında 25 TL karşılığında 2 hafta boyunca yurt içinde geçerli 2 GB cepten internet sunulmaktadır. Turkcell Rahat Ek Paketler Kampanya kapsamında sunulan paketten Turkcell Rahat Tarife’de bulunan ve üzerinde aktif bir “Rahat Paket ” bulunan müşteriler yararlanabilecektir.

Turkcell 5 GB internet ne kadar?

10.12.2021 tarihi itibarıyla Süper Fırsat 5GB paketinin aylık ücreti 71,90 TL’dir. 11.09.2020 tarihi itibarıyla Hepsi Bir Arada Tarifesi altında, yurt içi her yöne 1000 dk, yurt içi her yöne 1000 SMS ve 5GB internet, Dergilik Mini Paketi ve Dergilik’te geçerli 1GB internet içeren “Süper Fırsat 5GB paketi” sunulacaktır.

Turkcell 10000 SMS nasıl iptal edilir?

SÜPER SMS Paketinizi iptal ettirmek için, IPTAL SUPER MESAJ yazıp ücretsiz olarak 2222’ye gönderebilirsiniz.

Turkcell ek paket SMS nasıl yapılır?

Özel 1000 SMS Paketi

  1. Paket ücreti 5,0 TL’dir ve otomatik olarak yenilenir.
  2. Faturalı müşteriler için fatura döneminde yenilenmekte, Hazır Kart müşterileri için 30 günde bir yenilenmektedir.
  3. Paket bittikten sonra kendi tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz.
  4. Paketi almak için OZEL 1000 SMS yaz 2200’a gönder.
You might be interested:  1 Paket Yaş Maya Ne Kadar Kuru Mayaya Denk?(Çözüm bulundu)

Istenmeyen SMS nasıl iptal edilir?

Sistem ile onaysız iletilerin tüketicilere gönderilmeden engellenmesi ve istenmeyen mesaj trafiğinin azaltılması amaçlanıyor. İSTENMEYEN MESAJLAR NASIL İPTAL EDİLİR? SMS ve arama iptali için e-Devlet üzerinden veya www.iys.org.tr adresinden tercihlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Turkcell internet aşım ücreti ne kadar?

Diğer tarife paketleri için (paketsiz kullanımlarda veya aşım durumlarında yansıyacak baz tarife ücretleri ); Konuşma için; 87,53 KR/DK olarak ücretlendirileceksiniz. SMS başına 62,91 KR/SMS olarak ücretlendirileceksiniz. İnternet için 6 KR/MB olarak ücretlendirileceksiniz.

Ekle 1 GB nasıl yapılır Turkcell?

CEPTEN HAFTALIK 1GB yazıp 2222’ye SMS yollayarak paketi alabilirsiniz.

Hediye GB nasıl gönderilir Turkcell?

Paketin üst hız limiti 7.2 Mbps’dir.

  1. İnternet Paketi hediye etmek için hediye etmek istediğiniz paketi ve hediye etmek istediğiniz numarayı 2200’a gönderebilirsiniz.
  2. Paketlerinizden ne kadar kaldığını KALAN yazıp 2200’a göndererek ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *