Türk Telekom Hangi Paket Olduğumu Nasıl Öğrenirim?(Doğru cevap)

  • Avea yani Türk telekom faturalı hattım var. hangi servislere üye olduğumu nasıl sorgulayıp öğrenebilirim. Örnek turkcell http://www.turkcell.com.tr/yardim/tarife-ve-paketler/konusma/sahip-oldugum-tum-aboneliklerimi-nasil-ogrenirim E-devlet şifrenizle veya online bankacılık şifrenizle giriş yapınca adınıza olan 3 operatördeki tüm hatlar görünür.

Avea Hangi pakete üye olduğumu nasıl öğrenebilirim?

Servis Bilgisi

  1. Abonelerin mobil hatlarında tanımlı İçerik Servislerini tek seferde öğrenebileceği ve kullanımlarını kontrol altında tutabileceği servistir.
  2. DURUMUM yazıp 5555’e SMS atılarak ücretsiz yaralanılabilmektedir.
  3. Servis Türk Telekom mobil abonelerine özel olarak sunulmaktadır.

Türk Telekom Fatura puanımı nasıl öğrenebilirim?

Servis Bilgisi

  1. TC Kimlik Numaranızı ve doğum tarihinizi aralarında boşluk bırakarak yazıp 1122’ye göndererek ya da Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması üzerinden servisten faydalanabilirsiniz. (
  2. Servis ücreti tüm vergiler dahil (KDV ve ÖİV) 17,50 TL’dir.

5555 ne demek?

Paketsiz internet erişim onayınız yok ise belirtilen şekilde onayınızı ileterek, internet erişiminizi aktif duruma getirebilirsiniz: GPRS erişiminiz aktif durumdaysa “INTERNET ONAY “ yazıp 5555 ‘e ücretsiz SMS göndererek internet bağlantınızı gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet paketimi nasıl öğrenebilirim?

Paketlerinizde ne kadar internet hakkınız kaldığını öğrenmek için INTERNET SORGU yazıp, Paketlerinizde ne kadar MMS hakkınız kaldığını öğrenmek MMS SORGU yazıp 7000’e ücretsiz SMS gönderebilirsiniz. * SMS bilgilendirmeleri son 48 saat içerisindeki kullanımları içermeyebilir.

You might be interested:  Paket Kavurma Nasıl Yapılır?(Çözünme)

Kalan paketimi nasıl öğrenebilirim Turk Telekom?

3. 9333 ile bakiye sorgulamak için: 9333’ü arayarak ya da TL yazıp 9333’e mesaj göndererek hattınızdaki bakiyeyi öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom 9333 ne yazılır?

9333 ‘ü arayarak ya da TL yazıp 9333 ‘e mesaj göndererek hattınızdaki bakiyeyi öğrenebilirsiniz. 3. *123# ile bakiye sorgulamak için: *123#’yi arayarak telefonunuzun ekranında mevcut TL miktarınızı görebilirsiniz.

Faturalı hatla nasıl telefon alabilirim?

Faturaya, yani tarifeye ek telefon nasıl alınır?

  1. Kullandığınız GSM operatörünün size en yakın bayisine gidin,
  2. Bayideki görevliye cep telefonu almak istediğinizi belirtin,
  3. Görevli sizden nüfus cüzdanınızı alarak işlemi yapacak,
  4. Bütçenize uygun telefonu alarak tarifenize ek olarak ödeyebilirsiniz.

Türk Telekom faturaya ek telefon başvurusu nasıl yapılır?

Ev Telefonu Başvurularınızı, Türk Telekom Ev Telefonu Online İşlemler’imiz, Çağrı Merkezimiz* (444 1 444 ) veya Türk Telekom Ofislerinden veya Türk Telekom Mağazalarından yapabilirsiniz.

Türk Telekomdan nasıl telefon alabilirim?

Hat Üstüne Telefon Alma Fırsatından Kimler Faydalanabilir? ​ Mobil hizmetlere ilişkin Türk Telekom faturalı hatlarının ödeme performansı olumlu olan veya Kredi Kayıt Bürosundan Sorgulanacak Risk Raporu olumlu değerlendirilen TC uyruklu müşteriler yararlanabilir.

5555 ücretsiz mi?

5555 ‘e SMS göndererek taahhüt veren müşterilerimizin gönderdikleri taahhüt Onay SMS’leri için 1TL SMS ücreti alınmaktadır. Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarife kapsamında sunulan dakika, SMS ve cepten internet hakkı ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir.

Tayland dilinde 5555 ne demek?

Conversation. Tayland dilinde 5 sayısı “ha” olarak söylenir. Yani “555” sayısını söylerken “Hahaha” derler.

5555 numarası kimin?

Türk Telekom’u defalarca arayıp 5555 *** numara için ocak 2020 tarihinde, detaylı fatura almak istedim, engelli olduğum halde konuşma bozukluğu rağmen defalarca anlattım, müşteri hizmetleri personel sürekli emailinize gönderdik diyor ve ben ısrarla gelmediğini söylüyorum. 1 hafta her gün en az yarım

You might be interested:  Web Tasarım Ve Kodlama Ne Iş Yapar?(EN iyi 5 ipucu)

Turkcel paketimi nasil ogrenirim?

Tarifemi nerden öğrenebilirim ve nasıl değiştirebilirim? TARIFE yazıp 2222’ye göndererek veya Online İşlem Merkezi’nden mevcut tarifenizi öğrenebilirsiniz.

Internetim ne kadar kaldı?

İnternet paketinizde kalan kullanımlarınızı KALAN yazıp 2222’ye ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz. Faturalı hatlar için yapılan sorgularda son 1 saat içerisinde yapmış olduğunuz kullanımlar dahil değildir.

Vodafone hangi tarifede olduğumu nasıl öğrenebilirim?

Kısa mesaj ile tarife bilgileri ve kalan kullanım haklarını öğrenmek için yapılması gereken ise OZET yazarak 7000’e ücretsiz SMS göndermek.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *