Turbo Akıllı Duran Paket Nasıl Yapılır?(Çözünme)

Turbo Akıllı Devreden Paket – Turkcell | Bedava İnternet Paketim

  • Turbo Akıllı Devreden yedek paket nasıl yapılır? Akıllı devreden pakette YEDEK1GB yazıp 2200 göndermeniz durumunda hattınıza yılda 3 defa yararlanabileceğiniz 1 GB’lık paket tanımlanır. Paketim bitince durmasını nasıl sağlarım?

Akıllı fatura TL paketi nedir?

Akıllı Fatura Kampanyasına katılan abonelerimiz, Akıllı Fatura Özelliğini, aylık KDV ve ÖİV dâhil 12 TL ödeyerek hatlarına ekler ve paket bitiminde kullanabilecekleri Turkcell yönüne aylık hediye 30 dk kazanırlar. 17.12.2021 tarihinden itibaren aylık ücreti 12 TL olmuştur.

Ücretsiz akıllı fatura nedir?

​ Akıllı Fatura Kampanyası ile faturanız sözünden çıkmaz! Paket bitiminden sonra veya pakete dahil olmayan kullanım yapmak istediğinizde, faturanıza ek ücret yansımaması için Akıllı Fatura özelliğiniz devreye girer; kullanımınızı kısıtlayarak durdurur ve sizi bilgilendirir.

Akıllı 4 GB paketi nedir?

​ Akıllı 4GB paketiyle yüksek hızda interneti ve zengin içerikleri doya doya yaşayabileceksiniz. Akıllı 4GB Paketi yurtiçi her yöne 1000 dakika, yurtiçi her yöne 1000 SMS ve 4GB internet, Dergilik Mini Paketi ve Dergilik’te geçerli 1GB internet içerir.

Bol 6 yıllık abonelik nedir?

Bol 6 Paketi’nin fiyatı 25.02.2021 tarihi itibariyle 64,9 TL olarak güncellenmiştir. Bu değişiklikle birlikte paket fiyatı 60,94 TL olmuştur. Bol 6 Paketi 6 GB internet, her yöne 1000 dakika, her yöne 300 SMS/MMS, Dergilik Mini Paketi ve Dergilik’te geçerli 1 GB içerir.

You might be interested:  Vodafone Paket Kalan Nasil Ogrenilir?(EN iyi 5 ipucu)

Akıllı fatura ek internet paketi nasıl iptal edilir?

​ Akıllı Fatura Ek İnternet Paketi ‘ni dilerseniz, IPTAL EKLE 1 GB yaz 2200’a göndererek iptal edebilirsiniz.

Akıllı fatura nasıl iptal edilir?

Akıllı fatura kampanyasını iptal ettirmek istiyorsanız IPTAL AKILLI FATURA yazıp 2222’ye SMS atmanız yeterli. Bu mesajınızın ardından akıllı fatura üyeliğiniz iptal edilecek ve normal tarife üzerinden mobil internet erişiminizi kesintisiz devam ettirmeniz sağlanacaktır.

Turkcell Superbox fatura ödeme Nasıl Yapılır?

Turkcell.com.tr anasayfasından hesabınıza giriş yapın. Ana menüde en altta bulunan “İşlem Merkezi” seçeneğinin üzerine gelin. Açılan ekranda “Faturalarım” bölümünün altında yer alan ” Fatura Ödeme ” seçeneğine tıklayın.

Fatura Kontrol Servisi aboneliği nedir?

Fatura Kontrol Servisi ‘ne abone olduğunuzda, fatura tutarınız belirlediğiniz miktara geldiğinde SMS ile bilgilendirilirsiniz. Fatura Kontrol Servisi sayesinde kullanım durumunuzu merak ettiğinizde, o anki kullanım miktarınızı ve seçtiğiniz tutara ne kadar kaldığını sorgulayabilirsiniz.

İnternet limitinde durma paketi nedir?

Limitinde durma seçeneği ayda 12,90 TL karşılığında paketin içeriği tamamen kullanıldığında limitinde durdurarak paket aşımını ve paket dışı kullanımı engeller.

Turkcell yeni 4 GB paketi nedir?

​Aşım derdi olmadan 4 hafta boyunca 4 GB internet paketi ile internetin keyfini çıkarın! Yeni 4 GB Paketi ‘nden tüm bireysel ön ödemeli müşteriler yararlanabilir. Paket kotası bittikten sonra başka bir paketiniz yok ise kullanımlarınız durdurulur ve aşım ücreti yansıtılmaz. Paket alındıktan sonra 4 hafta geçerlidir.

Turkcell 15 GB Faturasız kaç TL?

Üstelik, her yöne 1000 dakika bol bol konuşma, 1000 SMS, 15 GB internet ile iletişimin keyfini sürün. 10.12.2021 tarihi itibarıyla Akıllı 15GB paketinin aylık ücreti 79,90 TL ‘dir.

Digital 4GB paketi nasıl yapılır?

Ayda sadece 53 TL’ye 4 GB cepten internet, her yöne 750 DK ve 1000 SMS ile Türk Telekom’da! Benzersiz 4 GB Paketi ‘nden hemen faydalanmak için Türk Telekom faturasız mobil tarifelerinde olmanız yeterli. BENZERSIZ 4GB yazıp 5555’e SMS gönderin, Benzersiz 4 GB Paketi ‘niz cebinize gelsin!

You might be interested:  Turkcell Kalan Paket Nasıl Öğrenilir?(EN iyi 5 ipucu)

Bol 6 paketi nedir?

Tarife Bilgisi. Bol Kepçe 6GB Tarifesi ile her yöne tam 600 dakika + Şebeke içi & Sabit hatlarla sınırsız konuşma + her yöne sınırsız SMS + 6 GB cepten internet! 600 DK + Şebeke içi & Sabit hatlara sınırsız. Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.

Turkcell Bol 6 Nedir?

Üstelik, her yöne 1000 dakika bol bol konuşma, 1000SMS, 6 GB internet ile iletişimin keyfini sürün. 30.09.2020 tarihi itibarıyla yurtiçi her yöne 1000 dakika, yurtiçi her yöne 1000 SMS ve 6 GB internet, Dergilik Mini Paketi ve Dergilik’te geçerli 1GB internet içeren “Akıllı 6 GB Paketi” sunulacaktır.

Üçlü 6 Paketi Turkcell nedir?

Hazır Kart Üçlü Paketler Kampanyası kapsamında sunulan Uçuran 6 GB Paketi ile sadece 45 TL’ye 6 GB internetin keyfini sürebilir, sevdiklerinizle tam 500 dakika konuşup 1000 SMS atabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *