Tivibu Ev Maxi Paket Hangi Kanallar Var?(En iyi çözüm)

Tivibu spor paketi hangi ligler var?

NBA, İngiltere Premier Lig, Bundesliga, Serie A ve Formula 1 ile Spor aşkı çok avantajlı fiyatlarla Süper Paket ‘te.

Tivibu kutusunun içinde neler var?

Tivibu ‘nun uydu kutusu içinde neler vardır? Kurulum paketi ile gelen ekipmanlar şunlardır: Hibrit Uydu Kutusu, güç kablosu, ethernet kablosu, IR Uzaktan Kumanda ve 2 adet AAA pil, HDMI ve SCART (TRRS) kablosu, kullanım kılavuzu ve garanti belgesi.

Tivibu Ev paketi nedir?

Tivibu Ev, internet abonelikleri (adsl, yalın internet, vdsl) üzerinden sağlanan hızlı internet bağlantısı sayesinde Tivibu Kutusu (stb) ile müşterilere ulaştırılan televizyon hizmetidir. Bu hizmetle, bilinen ulusal kanalların TV yayınlarına ek olarak, özel kanallarla zenginleştirilmiş yayınlar sunulmaktadır.

Tivibu için Türk Telekom şart mı?

Artık TTNET abonesi olmayanlar da Tivibu ‘yu kullanabilecek.

Tivibu internet gerektiriyor mu?

TTnet’in interaktif dijital televizyon servisi Tivibu için artık evinizde telefon ya da ADSL internet aboneliği olmasına gerek yok. PC Extra’nın haberine göre Tivibu aboneliği artık evde telefon olmadan da başlatılabilecek ama fiyatı ev telefonu olanlara göre aylık çok az daha pahalı olacak.

Tivibu uydu için internet gerekli mi?

TTNET ürünü olan Tivibu ‘ya abone olmak için internete abone olmak zorunda değilsiniz.

Tivibu mod tuşu hangisi?

Tivibu kumandasını incelediğimiz de üzerinde Mod yazan bir tuş göreceksiniz. Bu mod yazan tuşa basarsanız tivibu uydu alıcısını tıpkı bir farklı uydu cihazına dönüştürebilirsiniz. Bu mod tuşu tivibu kanal listesi ile diğer farklı bir kanal listesini aynı anda kullanmanıza izin vermektedir. Yani dediğimiz gibi.

You might be interested:  Vodafone 18 Tllik Paket Nasil Yapilir?(En iyi çözüm)

Tivibu aylık ücreti ne kadar?

Web, Cep ve Tablet üzerinden erişim istenmesi halinde, Tivibu Go Süper Paketi aylık 14,90 TL ile ücretlendirilecektir. Bu üç ekrana ek olarak desteklenen akıllı televizyonlar içerisinde bulunan Tivibu Smart TV uygulaması üzerinden erişim opsiyonu istendiğinde Tivibu Go Süper Paketi için aylık ücreti 22,90 TL olacaktır.

Tivibu’da Süperlig var mı?

Tivibu Ev veya Uydu teknolojisine göre sunulan farklı seçeneklerle, Premiere League, Bundesliga, Bundesliga 2, FA Cup, İspanya Kral Kupası, NBA, MotoGP, Formula 1, ING Basketbol Süper Ligi, Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi maçları dahil futboldan basketbola, tenisten golfe dolu dolu spor keyfini

Tivibu kablosuz internet bağlantısı nasıl yapılır?

Cihazınızın USB girişine kablosuz ağ adaptörünü ( USB dongle) takınız. İnternet ayarları menüsünden ağ tipi ayarını Kablosuz Aygıt olarak değiştiriniz. Kullanılabilir kablosuz ağları aramak için kumandanızın “MAVİ” renkli fonksiyon tuşuna basınız. Ağ adınızı seçtiğinizde, açılan sanal klavyede ağ şifrenizi giriniz.

Türk Telekom TV bu nedir?

tivibu, Türk Telekom tarafından sunulan bir dijital TV platform hizmetidir. 2010 yılında Türkiye’de internet üzerinden veri akışıyla gerçekleşen Internet TV alanında yapılmış çalışmalardan birisi olarak yayına başlamıştır.

Tivibu almak için ne yapmalıyım?

Tivibu Ev’e nasıl abone olurum? Tivibu Ev abonesi olmak için www. tivibu.com.tr/hemen-basvur sayfasından form doldurabilir, Türk Telekom Ofis ya da Türk Telekom bayilerini ziyaret edebilir ya da 444 5 375 Tivibu Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *