Tekrar Etmeyen Paket Ne Demek?(En iyi çözüm)

Asim koruması internet paketi ne demek?

Kampanya kapsamında, müşteriler son 2 ayda yurt içi ses, SMS ve data kullanımı için yaptıkları toplam aşım tutarından fazla olan fatura için en çok 50 TL olacak şekilde iade alırlar.

Vodafone 250 MB internet paketi nasıl iptal edilir?

Satın aldığım paketi nasıl iptal ederim? Faturalı ve faturasız hatlarda konuşma, internet ve SMS paketlerini Vodafone Yanımda Uygulaması’ndan, Online Self Servis’ten, 7000 Sesli Yanıt Servisi’ni ya da *7000#’i arayarak, Vodafone Müşteri Hizmetleri ve Vodafone Cep Merkezleri’nden iptal edebilirsiniz.

Vodafone Avantajlı aşım paketi nasıl iptal edilir?

Ayrı ayrı iptal edilebilirler. Avantajlı Aşım İnternet Paketi IPTAL INTERNET AVANTAJ yazıp 7000’e SMS gönderilerek, Avantajlı Aşım Konuşma Paketi IPTAL KONUSMA AVANTAJ yazıp 7000’e SMS gönderilerek, Avantajlı Aşım SMS Paketi IPTAL SMS AVANTAJ yazıp 7000’e SMS gönderilerek iptal edilebilir.

Vodafone ek paket tekrar eder mi?

Tekrar eden paketlerinizi, ilgili dönem içinde yalnızca 1 kere alabilirsiniz. Örneğin aylık olarak tekrar eden paketiniz ay içinde bittiğinde tekrar aylık paket alamazsınız ancak haftalık ya da günlük paketleri, kullandığınız tarife ya da paketin özelliğine göre, 1 ya da daha fazla satın alabilirsiniz.

You might be interested:  Tasarım Ve Beceri Atölyesi Nasıl Olmalı?(En iyi çözüm)

Vodafone paket aşımı engelleme nasıl yapılır?

Limit aşımını engellemek için ne yapabilirim? Limit aşımını engellemek için Yanımda İnternet Fatura Ayarları sayfasından limit aşım tutarınızı belirleyebilirsiniz. Fatura ayarları sayfasına ulaşmak için tıklayınız.

Tarife durma özelliği nedir?

o Yeni Gelenlere Yeni Gelene Durma Özelliği, müşterilerimizin fatura tutarını kontrol etmek amaçlı kullanabileceği, tarife ve aldığı diğer ek paketlerin sonrasında aşım yapmaması adına kullanımı durduran bir özelliktir. İptal edilmediği sürece fatura dönemlerinde otomatik tekrar eder.

Vodafone yüklenen TL geri alınır mı?

Çeşitli nedenlerle aboneliği iptal olan faturasız abonelerin hesaplarında kalan bakiye için abonelere geri alma hakkı tanınacak olup iptal tarihinden itibaren yirmi dört (24) ay içerisinde başvuruda bulunan aboneye geri ödemesi onbeş (15) gün içerisinde yapılacaktır.

Güvenli depo 50 GB nasıl iptal edilir?

Vodafone 50GB Güvenli Paket İptali! 13 Ocak 2022’de Vodafone güvenlik depo 50 GB paketimin 1/16 2022’de 9 TL karşılığında yenileneceği, istemediğiniz takdirde ” iptal talep” yazarak 7000 e göndermek suretiyle iptal edilebileceği SMS ile bildirilmektedir.

Vodafone cayma hakkı kaç gün?

Ürünün elinize ulaşmasını takiben 14 gün içinde cayma hakkınızı kullanabilirsiniz. Bu durumda kampanyadan çıkış için tarafınıza herhangi bir ceza bedeli yansıtılmaz.

Vodafone duran paket nasıl yapılır?

Vodafone ‘lular DURAN yazıp 7000’e mesaj atarak Duran Tarifelerin sağladığı hesabını bilme özgürlüğünden faydalanabiliyor. Ayrıca müşteri hizmetleri ve online işlem gibi kanallarla ya da Vodafone Cep Merkezlerini ziyaret ederek Duran Tarife’ye geçmek mümkün oluyor.

Vodafone üst üste ek paket alınır mı?

Faturasız kullanıcılar, birden fazla aylık paket satın alabilir, fakat aynı aylık paketi ayda 2 kez satın alamazlar. Konuşma: 2 adet konuşma paketi aynı anda satın alınamamaktadır. SMS: 2 adet SMS paketi aynı anda satın alınamamaktadır.

You might be interested:  Grafik Tasarım Bölümünde Hangi Dersler Var?(Doğru cevap)

Ek paket her ay yenilenir mi?

İptal edilmediği sürece her ay tanımlanır. Ek paket ücretleri, ilgili ayın sonundaki faturaya yansıtılır. Paketin veya aboneliğin iptali durumunda iptal tarihinden ay sonuna kadar geçen gün sayısı hesaplanarak aylık paket ücretinden düşülerek fatura edilecektir. Kullanılmayan GB’lar bir sonraki aya devretmez.

Vodafone internet paketi bitince ek paket nasil alinir?

Faturalı ve faturasız hatlar için konuşma, internet ve SMS paketlerini Vodafone Yanımda Uygulaması’ndan, Yanımda İnternet sayfası üzerinden, 7000 Sesli Yanıt Servisi’ni ya da *7000#’i arayarak veya 7000’e SMS göndererek, Vodafone Müşteri Hizmetleri ve Vodafone Mağazalarından satın alabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *