Superbox Paket Yükseltme Nasıl Yapılır?(Doğru cevap)

Superbox kota dolunca ne olur?

Ek internet paketlerini Superbox 50 GB 4.5G İnternet, Superbox 100 GB 4.5G İnternet ve Superbox 200 GB 4.5G İnternet paketlerinden biriyle alınabilir. Kota bitiminde seçtiğiniz hız ile internet kullanımına devam edebilirsiniz. Kotalı Paketlerde kotalar dolduğunda hız 5 Kbps’ye düşerek kullanım durur.

Superonline paket yükseltme nasıl yapılır?

Paket ve tarife değişikliği yapılmak isteniyorsa Turkcell resmi web sitesinden paket bilgilendirme sayfasına girilerek incelenmelidir. Aynı şekilde web site üzerinden tarife değişikliği için tıklandığında açılan ekrandan kurumsal ya da bireysel müşteri girişi yapılarak tarife değişikliği mümkündür.

Superbox her yere taşınır mı?

Superbox elektrik prizi olan ve 4.5G uygunluğu olan tüm lokasyonlara taşınabilir.

Superbox sınırsız kaç TL?

03.06.2021 tarihinden itibaren Superbox taahhütsüz paket fiyatlarımız; Superbox 100GB 269TL/Ay, Superbox Fırsat 100GB 189TL/ay, Superbox 150GB 299TL/Ay, Superbox 200GB 319TL/Ay, Superbox 300GB 349TL/Ay, Superbox 15 Mbps 699TL/Ay, Superbox Fırsat10 Mbps 299TL/ay, Superbox Fırsat 20 Mbps 409TL/ay.

Superbox şifre değiştirme nasıl yapılır?

Superbox modellerinin hepsi tek videoda Turkcell Superbox Telefondan WiFi şifre değiştirme Tarayıcınıza 192.168.1.1 yazıp ara yüze giriş yapıyorsunuz. Eğer arayüz şifreniz değiştirilmediyse standart olan Giriş adı: admin Şifre: superonline (Hepsi küçük harfler ile) yazıp arayüze giriş yapıyorsunuz.

Turkcell Superbox kota sorgulama nasıl yapılır?

Ayrıca KALAN yazıp 2200’a SMS göndererek, telefonunuzdan *100#’yi tuşlayarak veya 0532 757 2222’yi arayarak kalan bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.

You might be interested:  Avea Sınırsız Ikili Paket Nasıl Yapılır?(Çözülmüş)

Turkcell personel indirimi var mı?

– Çalışanın bireysel hattına 12 ay boyunca hediye internet ve TV+ faydası yüklenir. Kampanya bireysel faturalı paketlerde geçerlidir. Kampanyadan, kendi bireysel hattıyla numara taşıma veya yeni hat tesisi ile Turkcell faturalı hat paketlerine yeni gelen çalışanlar faydalanabilir.

Superonline aylık ne kadar?

Turkcell’lilere Özel yüksek hızlı kablo internet tekliflerimiz aylık 104,90 TL’den başlayan fiyatlar Evinizde internet keyfini ayda 99,90 TL’den başlayan Turkcell Kablo İnternet teklifleriyle yaşayın!

Turkcell Superonline nasıl geçilir?

Abonelik Süreçleri 1. SMS, Web veya Çağrı Merkezi aracılığıyla başvuru yaptıysanız Modem tesliminiz için bayimiz sizi arayacaktır. 2. Bayimiz size uygun olan bir günde modeminizi size teslim edecektir. 3. Bayi yetkilimiz modem tesliminiz için geldiğinde size sözleşmenizi imzalatacak ve kimlik fotokopinizi alacaktır.

Turkcell Superbox köyde çeker mi?

superbox kullanan biri olarak şunu söyleyebilirim alo dediğiniz her yerde çeker, odalardan birinde bile çekerse modemi oraya koyar tüm evden bağlanırsınız internete, ayrıca modeme sim kart takılıyor, modemi fişe takmanız yeterli çalışması için.

RedBox taşınabilir mi?

RedBox Her Yerde Paketi ile tarifenize ek ayda 30 TL’ye RedBox ‘ınızı yazlığa, tatile, memleketteki diğer evinize yanınızda götürebilir, 4.5G şebekesinin uygun olduğu her yerde rahatça kullanabilirsiniz.

Superbox kaç cihaz bağlanır?

32 adede kadar cihazı Wi-Fi yoluyla bağlanmaya imkan vermesi kafe, resturant, işyeri gibi kalabalık yerlerde kullanma avantajı sağlıyor.

Superbox paketi nedir?

SUPERBOX, içinde bulunan SIM kart sayesinde, bulunduğu yerdeki Turkcell 4.5G baz istasyonuna bağlanıp, ev interneti hizmeti sunabiliyor. Kablodan bağımsız olarak evlere havadan 4.5G hızında internet sağlayan SUPERBOX ile Türkiye’nin her yerinde Turkcell 4.5G kalitesi ile evler fiber hızında internete kavuşuyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *