Süper Kolay Paket 1500 Nasıl Yapılır?(En iyi çözüm)

  • Süper Kolay Paket 1500 paketi, son 30 günde numarasını taşıyarak yada yeni bir numara satın alarak faturasız Vodafone’lu olan aboneler için geçerli olup, 27 TL karşılığında her yöne 1500 dakika, her yöne 250 SMS, cepten 500 MB internet ve telsiz kullanım ödemesi için kullanılabilecek 3 TL mobil bakiye hakkı kazandırır.

Süper Kolay Paket 1500 ne kadar?

* Süper Kolay Paket 1500 kapsamında 34 TL karşılığında yurt içi her yöne 1500 dakika, yurt içi her yöne 250 SMS, yurt içi her yöne 500 MB ve Telsiz Kullanım ödemesi için kullanılabilecek 3,5 TL sahibi olurlar. * Paket kapsamında yüklenen içeriğin geçerlilik süresi 28 gündür.

Vodafone nasil paket yapabilirim?

Faturalı ve faturasız hatlar için konuşma, internet ve SMS paketlerini Vodafone Yanımda Uygulaması’ndan, Yanımda İnternet sayfası üzerinden, 7000 Sesli Yanıt Servisi’ni ya da *7000#’i arayarak veya 7000’e SMS göndererek, Vodafone Müşteri Hizmetleri ve Vodafone Mağazalarından satın alabilirsiniz.

Süper Kolay Paket 23 nedir?

Vodafone Süper Kolay Paket 23 Vodafone Süper Kolay Paker 23 içeriğinde toplamda 23GB internet dahildir. Ayrıca her yöne kullanabileceğiniz 650 dakika ve 250 kısa mesaj bulunmaktadır. Paketin 28 günlük ücreti 25 TL’dir.

You might be interested:  Turkcell Paket Nasıl Yapılır?(EN iyi 5 ipucu)

Vodafone Kolay gani 1500 nedir?

Bu tarife kapsamında yurtiçi aramalarda ve yurtiçi mobil internette kullanılabilen ve aynı kota içerisinde yer alan Gani dakika olarak adlandırılmaktadır. internette kullanılabilen 1500 dakika), 100 SMS ve internetinizden yemeyen Whatsapp hakkı sunulacaktır.

3 ay süper kolay paket 30 GB nedir?

3 Ay Super Kolay Paket 30GB Kolay Paketler bakiyeye TL yüklemeden, direkt olarak nakit veya banka/kredi kartıyla alınan paketlerdir. Paket içeriğine Telsiz Kullanım Vergisi dahildir. Dilerseniz Kolay Paketleri üst üste satın alabilirsiniz. Numara taşıma ile Emekliler tarifesine aktivasyon yaparak paketi alabilirsiniz.

Vodafone en az kaç TL yüklenir 2021?

TL yüklemenizi bir defada en az 40 TL, en fazla 100 TL yükleyebilirsiniz. Vodafone faturasız hattınızın aktif kullanım süresini uzatmak için, bir defada en az 40 TL yüklemelisiniz.

Vodafone Faturasız Tarifeler nasıl yapılır?

Yanımda İnternet: Tarife değişikliğinizi Yanımda İnternet “Geçebileceğim Tarifeler ” sayfası üzerinden de hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca 7000 Sesli Yanıt Self Servis’i arayarak ya da telefonunuzun mesaj bölümüne geçmek istediğiniz tarifenin kodunu yazarak 7048’e SMS gönderebilirsiniz.

Vodafone 10 GB Hediye nasıl yapılır?

Son 30 gün içinde, vodafone.com.tr’den ya da Vodafone mağazalarından numara taşıma, yeni tesis ya da faturasızdan faturalıya geçiş ile Vodafone ‘a gelenler tarifelerine göre 1 aylık 20 GB veya 1 aylık 10 GB hediye kazanıyor! Vodafone Yanımda uygulamasına girerek, Ek Paketler bölümünden hediyenizi alabilirsiniz.

Vodafone paket bitmeden başka paket yapılır mı?

Günlük ve haftalık paketlerde kullanım süreleri sona erdikten sonra, aynı paketi satın alabilirsiniz.

Vodafone Kolay Paket yükle nedir?

Kolay Paket Nedir? Kolay Paketler, nakit, banka veya kredi kartıyla direkt olarak satın alınabilen, bol internetli, çok avantajlı paketlerdir. Tüm bireysel faturasız aboneler yararlanabilir. Kolay paketler, TL bakiyenizle satın alınamaz; seçtiğiniz Kolay Paketi nakit, banka ya da kredi kartınızla satın alabilirsiniz.

You might be interested:  Yarım Paket Yaş Maya Ne Kadar?(Çözünme)

FreeZone güzelliği paketi nedir?

‘ FreeZone güzellikleri ‘ kapsamında sunduğumuz İnternet Sınırsızlaştırıcı özelliğiyle genç müşterilerimize 24 saat geçerli sınırsız internet hediye ediyoruz. Gençler, her ay diledikleri bir gün bu özellikten yararlanabiliyor. İnternet Sınırsızlaştırıcı faydasına Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden sahip olmak mümkün.

Tam senlik paket 3 nedir?

Tam Senlik 3, Tam Senlik 6, Tam Senlik 10 Tarifeleri, her yöne 1000 dakika ve her yöne 250 SMS ile birlikte 3GB, 6GB ve 10GB cepten internet seçenekleri içermektedir. Tarifeler kapsamındaki ücretsiz her yöne SMS hakları tükendiğinde yurt içi her yöne ücretlendirme SMS başına 49,38 Kr’tur.

Gani internet ne demek?

“Vodafone Gani Tarifeler” kapsamında sunulan ve “dakikanın bir üst modeli” olarak tanımlanan Gani Dakikalar, hem internete girmek, hem de konuşmak için kullanılabiliyor. Gani Dakikalar kapsamında yapılan yurtiçi her yöne aramalar ve yurtiçi mobil internet kullanımı aynı kotadan düşüyor.

Vodafone Gani dakikalar her yöne mi?

‘ Gani Dakikalar ‘ kapsamında yapılan yurt içi her yöne aramalar ve yurt içi mobil internet kullanımı aynı kotadan düşüyor. Vodafone faturasızlar, ‘ Gani Dakika ‘ haklarıyla 30 gün içinde 30GB’a varan internet kullanabiliyor.

Vodafone yenilenen 1500 dk nasıl yapılır?

Yukarıda bahsettiğimiz gibi Yeni Vodafone ‘lulara özel bu tarife içerisinde 1500MB internet, her yöne 1500 dakika, her yöne 250 SMS yer almaktadır. Tarifenin aylık (30 günlük) ücreti ise 22TL ‘dir. Vodafone Yenilenen 1500 tarifesine geçiş yapmak için; YENİLENEN1500 yazıp 7000 ‘e SMS gönderebilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *