Style Paket Ne Demek?(Çözünme)

3.500 TL daha yüksek bedeli ile alınabilen Style paketinde ise Trend X donanım seviyesine ek olarak gecikmeli sönen ön farlar, elektirikli, ısıtmalı, sinyalli, katlanabilir yan aynalar, yan perde hava yastıkları, yağmur sensörü, otomatik yanan farlar, otomatik kararan iç dikiz aynası, ön koltuk kol dayanağı ve kapaklı

Style Plus ne demek?

Style Plus adıyla sunulan yeni donanım seviyesi; hem fiyat avantajını hem de 1.6 litrelik dizel ve 7 ileri DCT şanzıman keyfini bir arada sunuyor. “ Hyundai Tucson Style Plus ismiyle kullanıcılarımızın beğenisine sunduğumuz yeni donanım seviyesi, giriş ve orta seviye arasında ideal bir denge kuruyor.

Araçlarda boş paket ne demek?

Boş Paket Ne Demek? Otomobillerin giriş versiyonlarında sunulan standart özelliklere sahip uygun fiyatlı modellere verilen isimdir. Boş paket araçlar genellikle şirketler tarafından tercih ediliyor. Ticari amaç için kullanılan bu araçlarda konfor veya ekstra bir rahatlık aranmıyor.

Arabada paket ne demek?

Araç satın alımlarında araçta bulunan ek özelliklerin olması tüm bu donanımlara ek olarak alıcının isteği ile satıcı tarafından o araç için opsiyonel olarak sunulan diğer donanımların da isteğe bağlı olarak tercih edilen donanımların yüklenmiş haline donanım paketi denir. Her araç için sunulan farklı seçenekler vardır.

Hyundai ix35 otomatik kaç vites?

SUV-C segmentinin en önemli modellerinden biri olan ix35, artık 1.6 litre benzinli motor seçeneğinde de sunulan 6 kademeli otomatik vites seçeneğiyle ön plana çıkıyor. ix35 bu sayede 135 bg’lik motorunun güçlü ve çevre dostu özelliklerinin yanına şehir içi kullanımda artırılan konforu da eklemiş oluyor.

You might be interested:  Paket Kadayıf Tatlısı Nasıl Yapılır?(Çözüm bulundu)

Aracın hangi paket olduğunu nasıl anlarım?

Donanım paketlerini öğrenmek için Türkiye Sigortacılar, Reasürans ve Emeklilik Şirketler Birliği (TSB) kasko değer listesini kontrol etmek pratik bir seçenektir. Burada aracın model ismi ve motor hacmi ile donanım paketlerini görebilirsiniz.

Araçlarda opsiyonel donanım ne demek?

Bir araçta bulunması zorunlu olmayan ama sürüşü çok daha keyifli ve güvenli kılan tüm özellikler opsiyonel donanım olarak tanımlanır. Bunun dışında günlük hayatta da sıklıkla kullanılan bu kelime, bir kişinin zorunluluğa değil tamamen isteğe bağlı olan beklentiler demektir.

SUV paket ne demek?

SUV açılımı; Sport Utility Vehicle, Türkçe’si Spor Amaçlı Taşıt. Hem minivan, hem station wagon hem de çekme özelliğine sahip olan yüksek araçlara denir. Bu araçlar asfalt yollarda ve hafif arazilerde yol alabilirler. SUV araçlar genellikle dört tekerden çekme özelliğine sahiptirler.

Araçlarda Comfort ne anlama geliyor?

COMFORT. Araç çalıştırıldığında normalde Comfort modundadır ve Başlat/Durdur işlevi etkindir. Bu ayarlar aracın konforlu bir his vermesi, direksiyonun hafif olması, amortisörün yumuşak olması ve karoseri hareketlerinin akıcı olması anlamına gelir. Bu sürüş modu, karbondioksit emisyonları için sertifikasyon modudur.

Arabada standart ne demek?

Araba kiralamada standart arabalar birçok kişinin büyük arabalar olarak tanımlayacağı arabalardır. Bu arabalar beş kişi için iyidir ve uzun yolculuklarda konforludur.

Opel Astra en dolu modeli hangisi?

Astra modelinde en üst donanım paketi cosmo dur.

Hyundai ix35 2014 kaç beygir?

2014 Hyundai ix35 1.6 GDI (135 Beygir ) Otomatik (AT-6) Elite Özellikleri – arabavs.com.

Hyundai ix35 şanzıman nedir?

Hyundai ix35 otomatik şanzıman 6 ileri tork konvektörle otomatik (Önden çekiş, Arkadan çekiş veya 4×4), DCT (Çift kavramalı) otomatik, 7 ileri DCT şanzımanlar, Hyundai ix35 1.6 Gdi – 2.0 R 8 ileri tork konvertörlü otomatik (Önden çekiş, Arkadan çekiş veya 4×4), Yarı otomatik ve çift kavramalı şanzıman sistemi olan TCT,

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *