Sosyal Paket Ne Demek?(EN iyi 5 ipucu)

​​Ek ​Sosyal İnternet Paketi ile Twitter ve Facebook keyfini doya doya yaşayın! Aylık %18 KDV ve %10 ÖİV dâhil 10,2 TL’dir. Bilgisayarınızdaki Facebook ve Twitter keyfini 30 gün boyunca cebinizden yaşayabilirsiniz. Başka bir internet paketi yoksa paket aşımı ile ücretlendirilecektir.

Sosyal paket nerede kullanılır?

Sosyal Paket 10GB

  • Katılmak için SOSYAL 10GB yaz 2200’a gönder.
  • Facebook ve Twitter uygulamalarında geçerli 10 GB Paket fiyatı 17,90 TL’dir.
  • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
  • Facebook Messenger, mesajlaşma kullanımları, fotoğraf ve video gönderimleri pakete dahildir, görüntülü görüşme kullanımları pakete dahil değildir.

Sosyal paket nasıl yapılır?

Selfy’nin Sosyal Large Paketi ‘ne katılmak için faturasız hattından SOSYAL LARGE yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin. Talebin değerlendirilsin ve seni en kısa sürede SMS ile bilgilendirelim. SMS ile kayıt olabileceğin gibi, müşteri hizmetlerini arayarak da talebini iletebilirsin.

Sosyal paket nedir Turk Telekom?

Paket Bilgisi Sınırsız Sosyal paketi ile Facebook ve Twitter’ın keyfini kota hesabı yapmadan yaşayabilirsiniz. Üstelik bu paketlerin içindeki 25 MB internet paketini diğer tüm internet ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz. SINIRSIZ SOSYAL yazıp 5555e gönderin.

Türk Telekom Sosyal paket nasıl yapılır?

Selfy’nin Yeni Sosyal Tarifesinde ilk 12 ay boyunca 94,39 TL’ye 20 GB internet, 750 dakika ve 500 SMS, Sınırsız Sosyal Medya ve Sil Süpür’den 20GB hediye internet seni bekliyor! SELFY YENI SOSYAL yazıp 5555’e gönderin. Tarifeden indirimli yararlanmak için tıkla!

You might be interested:  Vodafone Sosyal Paket Seçimi Nasıl Yapılır?(Çözüm bulundu)

Vodafone sınırsız sosyal paket nasıl yapılır?

Vodafone Aylık Sosyal Pass Paketi Otomatik olarak iptal edilmediği sürece her ay tekrar eder. SPASS yazıp 3636 SMS göndererek Aylık Sosyal Pass ek paketini hattınıza tanımlayabilirsiniz. Aylık Sosyal Pass ek paketinin ücreti 20 TL’dir.

Cepten sosyal paket nedir?

Sosyal Paket koşulları nedir? Sosyal Paketi ‘yle cepten 7 gün boyunca Facebook, Instagram ve Messenger uygulamalarına ek bir ücret ödemeden erişebilirsiniz. Sosyal Paket aboneliğinizi iptal etmediğiniz sürece hattınızda yeteli kontor bulunması taktirde 8. gün yenilenir.

Sinirsiz sosyal paket nedir?

Sınırsız Sosyal Medya Paketi ile Facebook, Instagram ve Twitter uygulamaları internetinizden yemez. Dilediğiniz gibi sınırsızca kullanabilirsiniz.

Türk Telekom engelli indirimi var mı?

Türk Telekom, %40 ve üzerinde özür durumunu belgeleyen engelli kullanıcılar için internet hizmetini, internet servis sağlayıcılara toptan olarak %25 indirimli olarak sunuyor.

Türk Telekom pass kullanıcı ne demek?

Turkcell, Türk Telekom müşterileri ve Vodafone İletişim Pass kullanıcıları BiP ve Yaay’ı internet kotalarından harcama yapmadan kullanabilecek.

Türk Telekom sınırsız sosyal medya hangileri?

Tarife kapsamında sunulan 40 GB data hakkı internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için; ek sınırsız data hakkı ise sosyal medya uygulamaları olan Instagram, Facebook, Youtube ve Twitter’da geçerlidir.

Türk Telekom sınırsız Youtube paket nasıl yapılır?

Paket SMS, Müşteri Hizmetleri ya da Mobil Online İşlemler Merkezi kanallarından sunulmaktadır. SMS ile paketi satın almak için YOUTUBE SINIRSIZ yazıp 5555’e gönderebilirsiniz.

Turkcell sosyal medya Paketi nedir?

​​Ek ​ Sosyal İnternet Paketi ile Twitter ve Facebook keyfini doya doya yaşayın! Aylık %18 KDV ve %10 ÖİV dâhil 10,2 TL’dir. Bilgisayarınızdaki Facebook ve Twitter keyfini 30 gün boyunca cebinizden yaşayabilirsiniz. Facebook ve Twitter için paketin adil kullanım kotası 5 GB’tır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *