Sosyal Paket Nasıl Iptal Edilir?(Mükemmel cevap)

  • Vodafone Sosyal Pass Paketi Nasıl İptal Edilir? Vodafone Yanımda uygulamasından ek paketlerim menüsüne giriş yaparak satın aldığınız paketi iptal edebilirsiniz. Müşteri hizmetlerini arayarak iptal talebinde bulunup paketin iptalini sağlayabilirsin.

Vodafone Sosyal pass paketi nasıl iptal edilir?

Satın aldığım paketi nasıl iptal ederim? Faturalı ve faturasız hatlarda konuşma, internet ve SMS paketlerini Vodafone Yanımda Uygulaması’ndan, Online Self Servis’ten, 7000 Sesli Yanıt Servisi’ni ya da *7000#’i arayarak, Vodafone Müşteri Hizmetleri ve Vodafone Cep Merkezleri’nden iptal edebilirsiniz.

Cebe uyan internet nasıl iptal edilir?

Cebinize Uyan internet hakkı, faturasız tarifenin bir özelliğidir ve iptal edilemez.

Vodafone paket yenileme nasıl yapılır?

Yanımda İnternet: Tarife değişikliğinizi Yanımda İnternet “Geçebileceğim Tarifeler” sayfası üzerinden de hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca 7000 Sesli Yanıt Self Servis’i arayarak ya da telefonunuzun mesaj bölümüne geçmek istediğiniz tarifenin kodunu yazarak 7048’e SMS gönderebilirsiniz.

Vodafone paket bitmeden başka paket yapılır mı?

Günlük ve haftalık paketlerde kullanım süreleri sona erdikten sonra, aynı paketi satın alabilirsiniz.

Vodafone cayma hakkı kaç gün?

Ürünün elinize ulaşmasını takiben 14 gün içinde cayma hakkınızı kullanabilirsiniz. Bu durumda kampanyadan çıkış için tarafınıza herhangi bir ceza bedeli yansıtılmaz.

You might be interested:  Web Tasarım Sertifikası Nasıl Alınır?(Doğru cevap)

Vodafone başvuru iptali nasıl yapılır?

Hat iptal başvurularınızı E-Devlet üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Hat iptal talebinizle ilgili detaylı bilgi almak için 542 nolu Vodafone Müşteri Hizmetlerini arayabilir veya Vodafone Cep Merkezleri’ne ziyaret edebilirsiniz. Hat iptal başvuruları yazılı olarak da gerçekleştirilebilmektedir.

Vodafone cebinize göre internet nedir?

Geçerli tarifelerde, tarifelerin bir özelliği haline gelen Cebinize Uyan internet hakkı ile, internete girmek artık cep yakmıyor. İnternet kullanıldığında standart fiyatlandırma yerine, 1 hafta geçerli 250MB 9TL’ye tanımlanır.

Cebinize uyan paket ne demek?

Seçili Zincir Marketlerden Alınabilen Cebinize Uyan Kartlar. Aboneler, Haftalik Tam Paket kapsamında 15 TL karşılığında yurt içi her yöne 100 dakika, yurt içi her yöne 100 SMS, yurt içi her yöne 1 GB sahibi olurlar. Paket kapsamında yüklenen içeriğin geçerlilik süresi 7 gündür.

Yurt içi internet promosyonu nedir?

Paket kapsamında müşterilere 12 ay geçerli aylık 5 GB yurt ici internet kullanım hakkı ücretsiz promosyon olarak verilir.Ay ile kastedilen fatura dönemidir. 12 aylık kullanım süresi bittiğinde müşteriye SMS ile bilgi verilir. Paketin 80-100 kullanım bilgilendirme SMSleri ayrıca hesaplanarak gönderilir.

Vodafone tarife bitimi nasıl öğrenirim?

Kısa mesaj ile tarife bilgileri ve kalan kullanım haklarını öğrenmek için yapılması gereken ise OZET yazarak 7000’e ücretsiz SMS göndermek.

Vodafone Faturasız paketler nasıl yapılır?

Faturalı ve faturasız hatlar için konuşma, internet ve SMS paketlerini Vodafone Yanımda Uygulaması’ndan, Yanımda İnternet sayfası üzerinden, 7000 Sesli Yanıt Servisi’ni ya da *7000#’i arayarak veya 7000’e SMS göndererek, Vodafone Müşteri Hizmetleri ve Vodafone Mağazalarından satın alabilirsiniz.

Kolay paket yenilenir mi?

Kolay Paket kullanım hakları 28 gün boyunca geçerlidir. 28 gün dolduktan sonra kullanımlar devretmez; paket tekrarlamaz.

Turkcel paket bitmeden başka paket yapılır mı?

Paket dakikalarımı bitirdiğimde yeni bir paket alabilir miyim? Aynı ay içerisinde mevcut tarifenize ek olarak Otomatik Paket satın alabilirsiniz. Turkcell.com.tr anasayfası sağ tarafta bulunan “Giriş” bölümünden giriş yapın. En altta bulunan “İşlem Merkezi” seçeneğine tıklayın.

You might be interested:  Teledünya Üst Paket Nasıl?(Doğru cevap)

Bimcell Tarife bitmeden yeni paket yapılır mı?

İnternet paketleri otomatik olarak yenilenir mi? Bakiye yeterli olduğu takdirde paketin kullanım süresi dolduğunda (30 gün) veya kullanım süresi dolmadan paket bittiğinde otomatik olarak yenilenir.

Turkcell iki paket aynı anda yapılır mı?

Aynı anda iki paket aboneliği yapılamamaktadır. İkinci bir abonelik yapılması durumunda önceki paket otomatik olarak iptal edilir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *