Sosyal Paket Hazır Kart Ne Demek?(EN iyi 5 ipucu)

Sosyal paket neyi kapsar?

​​Ek ​ Sosyal İnternet Paketi ile Twitter ve Facebook keyfini doya doya yaşayın! Aylık %18 KDV ve %10 ÖİV dâhil 10,2 TL’dir. Bilgisayarınızdaki Facebook ve Twitter keyfini 30 gün boyunca cebinizden yaşayabilirsiniz. Facebook ve Twitter için paketin adil kullanım kotası 5 GB’tır.

Hazır Kart nedir Turkcell?

Hazır Kart ‘ınıza 10TL ve üzeri TL, paket yüklediğiniz andan veya 10TL ve üzeri Kredi Transfer aldığınız tarihten itibaren, 185 gün boyunca telefonunuzdan arama yapabilir, aranabilir ve tüm Hazır Kart hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Arama yapabilmek için her 185 günde bir TL yüklemeniz gerekir.

Turk Telekom sosyal paket nedir?

Selfy’nin Yeni Sosyal Tarifesinde ilk 12 ay boyunca 94,39 TL’ye 20 GB internet, 750 dakika ve 500 SMS, Sınırsız Sosyal Medya ve Sil Süpür’den 20GB hediye internet seni bekliyor! SELFY YENI SOSYAL yazıp 5555’e gönderin. Tarifeden indirimli yararlanmak için tıkla!

Hazır kart ne kadar?

Turkcell: En az 100 TL | En fazla 150 TL. Vodafone: En az 95 TL | En fazla 120 TL. Türk Telekom: En az 95 TL | En fazla 100 TL.

You might be interested:  Vodafone Süper Üçlü Paket Nasıl Yapılır?(Çözünme)

Vodafone sınırsız sosyal paket nasıl yapılır?

Vodafone Aylık Sosyal Pass Paketi Otomatik olarak iptal edilmediği sürece her ay tekrar eder. SPASS yazıp 3636 SMS göndererek Aylık Sosyal Pass ek paketini hattınıza tanımlayabilirsiniz. Aylık Sosyal Pass ek paketinin ücreti 20 TL’dir.

Turkcell sosyal medya paketi hangi uygulamaları kapsar?

Sosyal medya paketi; facebook, instagram, twitter ve youtube kullanımlarında geçerlidir. Paketler kapsamındaki kullanılmayan faydalar bir sonraki aya devretmez. Paketler kapsamındaki faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez. Paketler kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir.

Hazır Kart kaç ayda kapanır?

Hattınızı kullanmaya devam etmek için Hazır Kart ‘ınızı aldıktan sonra ilk 185 gün içerisinde 10 TL ve üstü miktarda TL yüklemeniz, paket ya da Kredi Transfer almanız gerekir. İlk 185 gün içerisinde bu işlemlerden birinin yapılmaması durumunda, hattınız aramaya, mesaj göndermeye ve diğer hizmetlere kapanır.

Hazır Kart almak için ne gerekli?

Nasıl Hazır Kart alırım? Nüfus Cüzdanınızla beraber (Kimlik alternatifleri için tıklayın) Turkcell İetişim Merkezleri’ne gitmeniz yeterlidir.

Turkcel konturlu hat ne kadar?

Tüm operatörler için faturasız hat fiyatları: Turkcell faturasız hat sahibi olmak istiyorsanız ödeyeceğiniz ücret 100 TL’den başlıyor. Ancak Turkcell, bayiler için serbest piyasa koşullarından faydalanma hakkı veriyor.

Türk Telekom sınırsız sosyal medya neleri kapsıyor?

Tarife kapsamında sunulan yurt içi veri kullanım hizmeti sadece Internet APN üzerinden yapılan veri indirme ve veri yükleme kullanımlarında; ek sınırsız data hakkı ise sosyal medya uygulamaları olan Instagram, Facebook, Youtube ve Twitter’da geçerlidir.

Sınırsız sosyal paket ne demek?

Sınırsız Sosyal Medya Paketi ile Facebook, Instagram ve Twitter uygulamaları internetinizden yemez. Dilediğiniz gibi sınırsızca kullanabilirsiniz.

Cepten sosyal paket nedir?

Sosyal Paket koşulları nedir? Sosyal Paketi ‘yle cepten 7 gün boyunca Facebook, Instagram ve Messenger uygulamalarına ek bir ücret ödemeden erişebilirsiniz. Sosyal Paket aboneliğinizi iptal etmediğiniz sürece hattınızda yeteli kontor bulunması taktirde 8. gün yenilenir.

You might be interested:  Paket Kaybı Nasıl Çözülür?(Doğru cevap)

Turkcell SIM kart fiyatları ne kadar?

SIM kart değişikliği talebi için yetkilimiz, Kurumsal online işlem kanalımız ile internet üzerinden, Kurumsal çözüm merkezlerimizden, Turkcell Mağazalarından veya çağrı merkezimizden başvuruda bulunabilir. Turkcell Mağazaları kurumsal yetkilimiz veya vekili. Tavsiye edilen SIM kart değişikliği fiyatı 37,80 TL ‘dir.

Hazır Kart ilk ne zaman çıktı?

v1999- İlk Hazır Kart 1999 yılı aynı zamanda Turkcell’in Kazakistan (bugün 14,3 milyon aboneyle lider) ve KKTC’ye açıldığı yıl olacaktı (bugün 400 bin abone).

Vodafone kart ne kadar?

Sistemlerimizde adınıza kayıtlı cihaz bilgisine bağlı olarak ücret ödemeniz gerekebilir. Aksi takdirde mevcut SIM kart ücretlendirmesi(31 TL) uygulanacaktır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *