Sims 4 Yeni Ek Paket Ne Zaman Çıkacak?(Soru)

 • The Sims 4 yeni ek paketi çıkış tarihi olarak 18 Mayıs 2021 olarak belirlendi. Çıkış ğlatformları olarak da PC, XBOX, PS5 platformlarında yerini alacak. Ek paket ilgili resmi bir video bulunmasa da internet üzerinden görseller yer alıyor.

The Sims 4 ek paketleri neler?

Hayallerimizdeki Hayatı Yaşadığımız The Sims 4 ‘ü Daha da Renklendiren En İyi 11 Ek Paket

 • Get Together – 72.
 • Get to Work – 73.
 • 9. Get Famous – 77.
 • 8. City Living – 78.
 • 7. Snowy Escape – 80.
 • 6. Cats & Dogs – 80.
 • 5. Cottage Living – 81.
 • Seasons – 81.

Sims 4 Bütün paketler kaç TL?

Fiyatları 9,99 euro (66 TL ) ile 49,99 euro (330 TL ) arasında değişen bu paketlerin toplam maliyeti ise 400 euro (2.650 TL ). Bu paketlerin maliyetini önceki bedel ile topladığımızda Sims 4 ‘ün oyunculara 690 euro (4.575 TL ) gibi uçuk bir fiyat etiketine mal olduğunu görüyoruz.

The Sims 4 Dream Home Decorator ne zaman çıkacak?

Beni çok heyecanlandıran Spaces With Patina adında yeni bir serim var. The Sims™ 4 Dream Home Decorator Game Pack** bölgenizde 1 Haziran 2021 ‘de saat 20.00’de Origin (Mac ve PC için), Steam, Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation®4 ve PlayStation®5’te çıkacak!

The Sims ™ 4 Digital Deluxe Edition neler var?

The Sims™ 4 Digital Deluxe Upgrade ile oyun deneyiminizi zenginleştirin ve şunları elde edin:

 • The Sims 4 Up all Night Digital Content: Laser Light Show, keyifli dekorasyonlar ve çılgın parti kostümleri içerir.
 • The Sims 4 Life of the Party Digital Content: Sim ‘leriniz için şık kıyafetler ve Flaming Tiki Bar içerir.
You might be interested:  Kolay Paket 5 Gb Vodafone Nasıl Yapılır?(Doğru cevap)

Sims 4 tüm paketler kaç gb?

THE SIMS 4 KAÇ GB? Depolama Alanı: 9 GB oyun için ve güncelleme – kayıt gibi bölümler için de 1 GB fazladan boşluğa ihtiyaç var. Depolama Alanı: 9 GB oyun için ve güncelleme – kayıt gibi bölümler için de 1 GB fazladan boşluğa ihtiyaç var.

Sims 4 ücretsiz nasıl indirilir 2020?

Oyunu Origin kütüphanenize eklemek için ilk olarak Origin sayfasına buradan gidebilirsiniz. Origin’in ana sayfasında karşınıza çıkan The Sims 4 ekranında Get it Now (Şimdi Al) butonuna tıklayarak oyunun satın alma sayfasına geldikten sonra Get it Free ( Ücretsiz olarak al) butonuna tıklayın.

Steamde Sims ne kadar?

The Sims ™ 4 Digital Deluxe Edition ve EA’in diğer sevilen oyunlarına anında erişim elde etmek için EA Play abonesi olun! Bugün $4.99, daha sonra her 1 ayda bir otomatik olarak $4.99 ödeyeceksiniz. Bugün $29.99, daha sonra her 12 ayda bir otomatik olarak $29.99 ödeyeceksiniz.

Sims 4 Nereden satın alınır?

Sims 4 ücretsiz olarak sitemizde bulunmamaktadır, uygun fiyatla Oynasana.com’dan satın alabilirsiniz. Oyunu Satın Aldıktan sonra bu sayfadaki Nasıl Kurarım ve Videolu Kurulum ‘dan kurulum bölümünden detayları görebilirsiniz.

Origin Sims 4 kaç TL?

28 Mayıs tarihine kadar Origin üzerinden The Sims 4 ‘ün temel paketini ücretsiz olarak edinebilirsiniz. Oyun, Mac ve Windows bilgisayarlar için indirilebilir durumda. Ayrıca oyunun Digital Deluxe sürümünü de 49,99 dolardan satın alabilirsiniz.

Digital Deluxe Edition ne demek?

Digital Deluxe Edition, bir oyunun bütün temel ekstra içerikleriyle birlikte paketlenmiş halidir. Yani satın alacağınız ME2 DD sürümü bütün önemli eklentileri bünyesinde barındıracaktır.

Sims 4 bundle nedir?

1 ADET GAME PACK, 2 ADET 2 STUFF PACK İÇERİR. PAKET DİSK İÇERMEZ, İNDİRİLEBİLİR KOD BULUNMAKTADIR VE ORIGIN SERVİSİ ÜZERİNDEN AKTİF EDİLEREK SİSTEMİNİZE YÜKLENİR. ÜRÜNÜ OYNAMAK İÇİN THE SIMS 4 ANA PAKET GEREKTİRİR.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *