Saçma Güzel Sosyal Paket Seçimi Nasıl Yapılır?(EN iyi 5 ipucu)

  • Saçma Güzel Tarifelerin içeriğindeki ek paket faydasından yararlanmak için abonelerin Vodafone Yanımda, Müşteri Hizmetleri, Vodafone Mağazaları veya SMS yolu ile seçim yapmaları gerekmektedir. Seçimini yaptıktan sonra ise seçimini değiştiremez. Aynı anda birden fazla ek paket alabilir miyiz?

Saçma güzel 10 sosyal paket seçimi nasıl yapılır?

SMS ile 5SOSYAL yazıp 7000’e gönderince oldu. Instagram, facebook ve twitterda geçerli 5 GB internet hakkı olmuş oldu.

Vodafone paket seçimi nasıl yapılır?

Faturalı ve faturasız hatlar için konuşma, internet ve SMS paketlerini Vodafone Yanımda Uygulaması’ndan, Yanımda İnternet sayfası üzerinden, 7000 Sesli Yanıt Servisi’ni ya da *7000#’i arayarak veya 7000’e SMS göndererek, Vodafone Müşteri Hizmetleri ve Vodafone Mağazalarından satın alabilirsiniz.

Vodafone Freezone güzelliği paketi nedir?

Vodafone Freezone güzellikleri ile kazanabileceğiniz bir çok hediye internet bulunuyor. Örneğin; Freezone ‘lı olduğunuz ilk ay 20GB bedava internet kazanırsınız. Freezone ‘lu olmanın güzelliklerinden bir diğeri de Whatsapp kullanımlarınız ve Whatsapp görüntülü konuşmalarınız internetinizden yemez.

Saçma güzel 14 tarifesi ne kadar?

Aboneler bu tarife kapsamında 45 TL karşılığında yurt içi her yöne geçerli 750 dk, 250 SMS, 7GB ve internetinden yemeyen Whatsapp hakına sahip olurlar. Aboneler numara taşıma, faturalı hatta geçiş, dondurma, iptal, kapama işlemlerini yaparlarsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir.

You might be interested:  Tasarım Nasıl Çizilir?(Çözünme)

Vodafone saçma güzel 8+ tarifesi özellikleri nedir?

Vodafone, SAÇMA GÜZEL 8

  • 32,00 TL / ay.
  • Her Yöne 500 DK.
  • İnternet. 8 GB.
  • Her Yöne 250 SMS.
  • Taahhütsüz.

FreeZone paketi nasıl yapılır?

Telefonunuzun mesaj bölümünü açın ve büyük harfler ile FREEZONE yazarak, 1525’e bu iletiyi kısa mesaj olarak gönderin. Katılım işleminizin tamamlandığı ile ilgili bir mesaj alırsanız siz de artık bir FreeZone ‘lu oldunuz demektir.

Paket nasıl yenilenir Vodafone?

Yanımda İnternet: Tarife değişikliğinizi Yanımda İnternet “Geçebileceğim Tarifeler” sayfası üzerinden de hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca 7000 Sesli Yanıt Self Servis’i arayarak ya da telefonunuzun mesaj bölümüne geçmek istediğiniz tarifenin kodunu yazarak 7048’e SMS gönderebilirsiniz.

Vodafone paket bitmeden başka paket yapılır mı?

Günlük ve haftalık paketlerde kullanım süreleri sona erdikten sonra, aynı paketi satın alabilirsiniz.

Vodafone paket nasil yuklenir?

Nasıl TL Yüklemesi Yapabilirim?

  1. SMS göndererek,
  2. 7000’i arayarak,
  3. Kartınızdaki kontrol numarası ve şifreyi cep telefonunuzdan tuşlayarak,
  4. Müşteri Hizmetleri’ni arayarak yükleme yapabilirsiniz.

Vodafone her yöne sınırsız internet ne demek?

Paket kapsamında müşterilere her fatura dönemi boyunca 1 kez 24 saat geçerli sınırsız yurt ici internet kullanım hakkı ücretsiz olarak verilir. Paketin geçerlilik süresi onay SMS’inin gelmesinin ardından başlar. Paket yenilenmez ve üst üste alınamaz. Paket kapsamında yüklenen içerik 24 saat geçerlidir.

Freezone tarife ne demek?

Vodafone FreeZone, tarife, paket, kampanyaya bağlı olmayan, Vodafone’un 25 yaş ve altı müşterilerine sunduğu gençlik kulübüdür. Freezone ‘da oyundan müziğe birçok alanda avantajlı fırsatlara sahip olursun. 26 yaş altındaki tüm Vodafone müşterileri Freezone ‘un saçma güzel dünyasının bir üyesidir.

Vodafone Freezone konser indirimi nasıl alınır?

– Kampanyaya katılmak isteyen Vodafone Freezone üyeleri VFKONSER yazıp 6666’ya göndererek kampanya şifrelerini alabilecekler ve biletix.com üzerinden GSM no ve şifre doğrulama yaptıktan sonra kampanyadan faydalanabileceklerdir.

You might be interested:  Gnc 20'Lik Paket Nasil Yapilir?(Soru)

Saçma güzel 14 tarifesi nasıl iptal edilir?

Faturalı ve faturasız hatlarda konuşma, internet ve SMS paketlerini Vodafone Yanımda Uygulaması’ndan, Online Self Servis’ten, 7000 Sesli Yanıt Servisi’ni ya da *7000#’i arayarak, Vodafone Müşteri Hizmetleri ve Vodafone Cep Merkezleri’nden iptal edebilirsiniz.

Hattı Vodafone nasıl taşırım?

Numara taşıma işlemini yerinizden kalkmadan, hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirmek için, bu bağlantıya tıklayarak tarifenizi kolayca belirleyin, ” Hattımı Vodafone ‘a Taşı” seçeneğine tıklayın, telefon numaranızı seçin ve bilgilerinizi doldurun. Ardından başvurunuzu doğrulamak ve randevu almak için sizi arayacağız.

Saçma güzel 6 tarifesi nedir?

Aboneler bu tarife kapsamında 28 TL karşılığında yurt içi her yöne geçerli 750 dk, 250 SMS, 3GB ve internetinden yemeyen Whatsapp hakına sahip olurlar. Aboneler numara taşıma, faturalı hatta geçiş, dondurma, iptal, kapama işlemlerini yaparlarsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *