Saçma Güzel Paket Seçimi Nasıl Yapılır?(EN iyi 5 ipucu)

  • Saçma Güzel Tarifelerin içeriğindeki ek paket faydasından yararlanmak için abonelerin Vodafone Yanımda, Müşteri Hizmetleri, Vodafone Mağazaları veya SMS yolu ile seçim yapmaları gerekmektedir. Seçimini yaptıktan sonra ise seçimini değiştiremez. Aynı anda birden fazla ek paket alabilir miyiz?

Saçma güzel 10 sosyal paket seçimi nasıl yapılır?

SMS ile 5SOSYAL yazıp 7000’e gönderince oldu. Instagram, facebook ve twitterda geçerli 5 GB internet hakkı olmuş oldu.

Saçma güzel 14 tarifesi ne kadar?

Aboneler bu tarife kapsamında 45 TL karşılığında yurt içi her yöne geçerli 750 dk, 250 SMS, 7GB ve internetinden yemeyen Whatsapp hakına sahip olurlar. Aboneler numara taşıma, faturalı hatta geçiş, dondurma, iptal, kapama işlemlerini yaparlarsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir.

Freezone güzelliği paketi nedir?

‘ FreeZone güzellikleri ‘ kapsamında sunduğumuz İnternet Sınırsızlaştırıcı özelliğiyle genç müşterilerimize 24 saat geçerli sınırsız internet hediye ediyoruz. Gençler, her ay diledikleri bir gün bu özellikten yararlanabiliyor. İnternet Sınırsızlaştırıcı faydasına Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden sahip olmak mümkün.

Vodafone saçma güzel 8+ tarifesi özellikleri nedir?

Vodafone, SAÇMA GÜZEL 8

  • 32,00 TL / ay.
  • Her Yöne 500 DK.
  • İnternet. 8 GB.
  • Her Yöne 250 SMS.
  • Taahhütsüz.
You might be interested:  Moda Tasarım Nasıl Çizilir?(EN iyi 5 ipucu)

Freezone güzelliği 2 GB nedir?

Bu paket kapsamında yurt içi aramalarda ve yurt içi mobil internette kullanılabilen 2 gün geçerli 2GB internet hediyesi bulunmaktadır. Paketin geçerlilik süresi onay SMS’inin gelmesinin ardından başlar. Bu paket kapsamında kapsamındaki hediye internet sadece 26 yaş altındaki bireysel faturasız aboneler için geçerlidir.

Vodafone paket seçimi nasıl yapılır?

Faturalı ve faturasız hatlar için konuşma, internet ve SMS paketlerini Vodafone Yanımda Uygulaması’ndan, Yanımda İnternet sayfası üzerinden, 7000 Sesli Yanıt Servisi’ni ya da *7000#’i arayarak veya 7000’e SMS göndererek, Vodafone Müşteri Hizmetleri ve Vodafone Mağazalarından satın alabilirsiniz.

Saçma güzel 14 tarifesi nasıl iptal edilir?

Faturalı ve faturasız hatlarda konuşma, internet ve SMS paketlerini Vodafone Yanımda Uygulaması’ndan, Online Self Servis’ten, 7000 Sesli Yanıt Servisi’ni ya da *7000#’i arayarak, Vodafone Müşteri Hizmetleri ve Vodafone Cep Merkezleri’nden iptal edebilirsiniz.

Hattı Vodafone nasıl taşırım?

Numara taşıma işlemini yerinizden kalkmadan, hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirmek için, bu bağlantıya tıklayarak tarifenizi kolayca belirleyin, ” Hattımı Vodafone ‘a Taşı” seçeneğine tıklayın, telefon numaranızı seçin ve bilgilerinizi doldurun. Ardından başvurunuzu doğrulamak ve randevu almak için sizi arayacağız.

Saçma güzel 6 tarifesi nedir?

Aboneler bu tarife kapsamında 28 TL karşılığında yurt içi her yöne geçerli 750 dk, 250 SMS, 3GB ve internetinden yemeyen Whatsapp hakına sahip olurlar. Aboneler numara taşıma, faturalı hatta geçiş, dondurma, iptal, kapama işlemlerini yaparlarsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir.

Freezone paketi nasıl yapılır?

Telefonunuzun mesaj bölümünü açın ve büyük harfler ile FREEZONE yazarak, 1525’e bu iletiyi kısa mesaj olarak gönderin. Katılım işleminizin tamamlandığı ile ilgili bir mesaj alırsanız siz de artık bir FreeZone ‘lu oldunuz demektir.

Vodafone her yöne sınırsız internet ne demek?

Paket kapsamında müşterilere her fatura dönemi boyunca 1 kez 24 saat geçerli sınırsız yurt ici internet kullanım hakkı ücretsiz olarak verilir. Paketin geçerlilik süresi onay SMS’inin gelmesinin ardından başlar. Paket yenilenmez ve üst üste alınamaz. Paket kapsamında yüklenen içerik 24 saat geçerlidir.

You might be interested:  Vodafone Ek Paket Nasıl Alınır?(Çözünme)

Vodafone sınırsız internet nedir?

Sınırsız İletişim, Vodafone ‘un iletişim içerik sağlayıcılarla yaptığı anlaşmalara göre oluşturulan, içeriğini ve ücretlerini değiştirme/geliştirme hakkına sahip olduğu pakettir. Sınırsız İletişim Paketi ile WhatsApp, Telegram, Signal Messenger, BiP, Yaay ve Facebook Messenger uygulamaları internetinizden yemez.

Vodafone faturasız tarife nasıl yapılır?

Yanımda İnternet: Tarife değişikliğinizi Yanımda İnternet “Geçebileceğim Tarifeler ” sayfası üzerinden de hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca 7000 Sesli Yanıt Self Servis’i arayarak ya da telefonunuzun mesaj bölümüne geçmek istediğiniz tarifenin kodunu yazarak 7048’e SMS gönderebilirsiniz.

Freezone’lu olmak için ne yapmalıyım?

Nasıl Freezone ‘ lu olurum? – 26 yaş altındaki tüm Vodafone müşterileri Freezone ‘ludur. Hattın kendi üzerine kayıtlı değilse kendini hat kullanıcısı olarak tanımlayıp aşağıdaki linkten Freezone avantajlarından faydalanabilirsin.

Vodafone Red ne demek?

Vodafone Red, Vodafone bireysel faturalı tarifeleri içerisinde 4 GB veya daha fazla internet içeriği olan, bol internetin yanısıra Netflix, Spotify gibi 4.5 G servislerini ücretsiz sunan, 51 ülkede yurtiçindeymiş gibi tarifeniz ile aynen konuşturan, 23 ülkeyi Türkiye’den ücretsiz arama imkanı sunan ve havaalanı

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *