Saçma Güzel 6 Sosyal Paket Seçimi Nasıl Yapılır?(Soru)

Saçma güzel 10 sosyal paket seçimi nasıl yapılır?

SMS ile 5SOSYAL yazıp 7000’e gönderince oldu. Instagram, facebook ve twitterda geçerli 5 GB internet hakkı olmuş oldu.

Saçma güzel 6 ne kadar?

Aboneler bu tarife kapsamında 28 TL karşılığında yurt içi her yöne geçerli 750 dk, 250 SMS, 3GB ve internetinden yemeyen Whatsapp hakına sahip olurlar. Aboneler numara taşıma, faturalı hatta geçiş, dondurma, iptal, kapama işlemlerini yaparlarsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir.

FreeZone güzelliği internet nedir?

Vodafone Freezone güzellikleri ile kazanabileceğiniz bir çok hediye internet bulunuyor. Örneğin; Freezone ‘lı olduğunuz ilk ay 20GB bedava internet kazanırsınız. Freezone ‘lu olmanın güzelliklerinden bir diğeri de Whatsapp kullanımlarınız ve Whatsapp görüntülü konuşmalarınız internetinizden yemez.

Vodafone paket seçimi nasıl yapılır?

Faturalı ve faturasız hatlar için konuşma, internet ve SMS paketlerini Vodafone Yanımda Uygulaması’ndan, Yanımda İnternet sayfası üzerinden, 7000 Sesli Yanıt Servisi’ni ya da *7000#’i arayarak veya 7000’e SMS göndererek, Vodafone Müşteri Hizmetleri ve Vodafone Mağazalarından satın alabilirsiniz.

FreeZone güzelliği 2 GB nedir?

Bu paket kapsamında yurt içi aramalarda ve yurt içi mobil internette kullanılabilen 2 gün geçerli 2GB internet hediyesi bulunmaktadır. Paketin geçerlilik süresi onay SMS’inin gelmesinin ardından başlar. Bu paket kapsamında kapsamındaki hediye internet sadece 26 yaş altındaki bireysel faturasız aboneler için geçerlidir.

You might be interested:  Vodafone Kolay Paket Sms Ile Nasıl Yapılır?(EN iyi 5 ipucu)

Vodafone saçma güzel 8+ tarifesi özellikleri nedir?

Vodafone, SAÇMA GÜZEL 8

  • 32,00 TL / ay.
  • Her Yöne 500 DK.
  • İnternet. 8 GB.
  • Her Yöne 250 SMS.
  • Taahhütsüz.

Vodafone Genç Tarife kaç yaş sınırı?

FreeZonelu’ ya Özel Vodafone FreeZone, tarife, paket, kampanyaya bağlı olmayan, Vodafone ‘un 25 yaş ve altı müşterilerine sunduğu gençlik kulübüdür.

Vodafone faturasız tarife nasıl yapılır?

Yanımda İnternet: Tarife değişikliğinizi Yanımda İnternet “Geçebileceğim Tarifeler ” sayfası üzerinden de hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca 7000 Sesli Yanıt Self Servis’i arayarak ya da telefonunuzun mesaj bölümüne geçmek istediğiniz tarifenin kodunu yazarak 7048’e SMS gönderebilirsiniz.

Saçma güzel 14 tarifesi nedir?

Aboneler bu tarife kapsamında 45 TL karşılığında yurt içi her yöne geçerli 750 dk, 250 SMS, 7GB ve internetinden yemeyen Whatsapp hakına sahip olurlar. Aboneler numara taşıma, faturalı hatta geçiş, dondurma, iptal, kapama işlemlerini yaparlarsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir.

FreeZone sınırsız internet nasıl yapılır?

24 saat boyunca geçerli SINIRSIZ internet hediye! Faturalı gençler Vodafone Yanımda’dan, Ek Paketler altındaki Freezone kategorisinden; faturasız gençler Vodafone Yanımda’dan Sana Özel Kolay Paketler sekmesinden hediyelerini alabilirler!

FreeZone paketi nasıl yapılır?

Telefonunuzun mesaj bölümünü açın ve büyük harfler ile FREEZONE yazarak, 1525’e bu iletiyi kısa mesaj olarak gönderin. Katılım işleminizin tamamlandığı ile ilgili bir mesaj alırsanız siz de artık bir FreeZone ‘lu oldunuz demektir.

Vodafone sınırsız internet nedir?

Sınırsız İletişim, Vodafone ‘un iletişim içerik sağlayıcılarla yaptığı anlaşmalara göre oluşturulan, içeriğini ve ücretlerini değiştirme/geliştirme hakkına sahip olduğu pakettir. Sınırsız İletişim Paketi ile WhatsApp, Telegram, Signal Messenger, BiP, Yaay ve Facebook Messenger uygulamaları internetinizden yemez.

Vodafone paket bitmeden başka paket yapılır mı?

Günlük ve haftalık paketlerde kullanım süreleri sona erdikten sonra, aynı paketi satın alabilirsiniz.

You might be interested:  Lig Tv Mobil Paket Ne Kadar?(Çözülmüş)

Vodafone paket nasil yuklenir?

Nasıl TL Yüklemesi Yapabilirim?

  1. SMS göndererek,
  2. 7000’i arayarak,
  3. Kartınızdaki kontrol numarası ve şifreyi cep telefonunuzdan tuşlayarak,
  4. Müşteri Hizmetleri’ni arayarak yükleme yapabilirsiniz.

3 ay süper kolay paket 30 GB nedir?

3 Ay Super Kolay Paket 30GB Kolay Paketler bakiyeye TL yüklemeden, direkt olarak nakit veya banka/kredi kartıyla alınan paketlerdir. Paket içeriğine Telsiz Kullanım Vergisi dahildir. Dilerseniz Kolay Paketleri üst üste satın alabilirsiniz. Numara taşıma ile Emekliler tarifesine aktivasyon yaparak paketi alabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *