Passat 3C Hangi Paket?(Çözüm bulundu)

Yeni Passat en full modeli hangisi?

Elegance paketi en üst paketten birisidir. 18″ Dartford alüminyum alaşım jantlar ve LED Matrix ön farları sayesinde güvenlik düzeyi bir üst seviyeye taşınmış durumda. Isıtmalı ön koltuklar ve kolay açılır / kapanır bagaj kapağı ile kullanıcılara rahatlığı üst seviyelerde yaşatıyor.

Trendline hangi paket?

Wolkswagen Trendline ne demek sorusuna markanın en baz donanım paketine verilen addır şeklinde yanıt verebiliriz. Genellikle manuel şanzımanlar ile sunulan bu pakette en düşük ses sistemi, minimum konfor donanımları (cruise control, park asistanı vs.) ve iç mekanda en düşük kalitede malzemeler kullanılmaktadır.

Passat Impression ne demek?

Impression. Impression, Passat baz donanımı olarak geçiyor ve 1.5 litrelik turbo beslemeli TSI motor veya 1.6 litrelik dizel TDI ünite ile alınabiliyor. Benzinli motor 150 Ps güç ve 250 Nm tork üretirken, dizel ünite 120 Ps güç ve 250 Nm tork üretebiliyor.

2015 Passat hangi kasa?

Passat B8( 2015 -Günümüz)

2020 Passat kaç para?

Volkswagen Passat Impression 1.5 TSI ACT 150 PS DSG 411.100 TL. Volkswagen Passat Business 1.5 TSI ACT 150 PS DSG 467.800 TL. Volkswagen Passat Business 1.6 TDI 120 PS DSG 503.400 TL. Volkswagen Passat Elegance 1.5 TSI ACT 150 PS DSG 564.500 TL.

You might be interested:  Tivibu Full Paket Hangi Kanallar Var?(En iyi çözüm)

Midline Plus nedir?

Midline Plus; Düşük yakıt tüketimi, yüksek yanaklı lastiklerle yoğunlukla şehir içi ve bozuk yollarda dahi konfordan ödün vermeyen, abartıyı sevmeyenlerin tercihi minimal çizgiyi yaşam biçimi olarak tercih eden deyim yerindeyse “aza kanaat edemeyen çoğu bulamaz” deyişini düstur haline getirenlerin tercihidir.

Midline paket nedir?

5. nesil volkswagen golflerle birlikte sunulmaya başlanmış donanım pakedi. primeline ile comfortline arasındaki seçenektir. eskiden bu paket basic diye geçerdi. ama artık volkswagen en alt paketleri oldukça geliştirince, seviye olarak middle demek daha yerinde oldu. dolayısıyla midline ismini türettiler.

Bluemotion paket nedir?

Bluemotion Volkswagen’in otomobillerinde kullandığı teknolojinin bir adıdır. Bu teknoloji Seat modellerinde “Ecomotive”, Skoda modellerinde “Greenline” olarak geçer. Bluemotion Teknolojisini tanımlayacak olursak; Volkswagen’in yakıt verimliliği yüksek olan modellerine vurgu yapmak için verdiği bir ticari isimdir.

Passat Impression hangi segment?

Impression Donanım Paketi Neler Sunuyor? 2021 model Volkswagen Passat geniş ve konforlu iç yaşam alanıyla D segmentinin standartlarını belirleyen otomobiller arasında gösteriliyor.

Passat Impression kaç beygir?

Volkswagen Passat Impression 1.6 TDI 120 PS DSG.

2017 Passat kaç beygir?

2017 Volkswagen Passat 2.0 TDI Highline 190 HP DSG.

2014 model Passat hangi kasa?

Passat B8. Passat ‘ın sekizinci nesil modeli Kasım 2014 ‘te Avrupa kıtasında tanıtıldı. MQB platformu üstünde yükselen otomobil, şu anda ülkemizde 1.4 lt 125 HP ve 1.4 lt 150 HP benzinli motorlarla satılıyor.

Passat B7 kasa hangi yıllar?

2010-2014 yılları arasında üretilen Passat B7, dış tasarımda 6. nesil Passat ‘ın altyapısını kullanmış olsa da o günün yenilikçi dokunuşları ile bambaşka bir otomobil görünümü kazanmıştı.

Passat adı nereden geliyor?

Passat, Almanca’da Alize rüzgarları anlamına gelmektedir. Passat ‘ın ilk nesli kompakt sınıf/küçük aile arabası sınıfında olsa da Passat ‘ın ikinci nesli boyut olarak büyümüş ve Passat, orta sınıf/geniş aile arabası haline gelmiştir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *