Paket Oldu Ne Demek?(Doğru cevap)

(argo) sarhoş olmak.

Argoda paket ne demek?

” paket olmak” başlığındaki entrylerin metinlerinde arama yapar. argoda yakalanmak, enselenmek anlamına gelir. polis tarafından gözaltına alındıktan sonra kişinin mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderilmesi olayıdır. argo değil suçlu jargonu kelimelerindendir.

Paket etmek ne demek?

yakalamak, tutuklamak, dövmek, vurmak, öldürmek gibi çeşitli anlamları vardır argoda. birinin işini bozmak, işlevselliğini yok etmek.

Telefonda paket ne demek?

Aylık paket nedir? Satın alımdan sonraki fatura dönemi ya da 30 gün sonuna kadar geçerli olan arama, SMS ya da internet paketleridir. Satın almak istediğiniz paketin esaslarını/kullanım koşullarını kontrol ederek, paketinizin geçerlilik süresini öğrenebilirsiniz.

Kertmeyenkele ne demek?

kertenkele familyasının 3. cinsinin adıdır. bir de bu familyadan kertilenkeleler vardır ki onarın durumu içler acısıdır.

Faturalı paket ne demek?

Faturalı hat bir ay boyunca yaptığınız konuşma,sms,internet ve benzeri harcamaların tutarını fatura kesim tarihinden sonra ödeyebildiğiniz abonelik şeklidir. Faturalı hat kullanıcıları kontörlü hatlarda olduğu gibi önceden kontör satın almak zorunda değillerdir.

Türk Telekom 9333 ne yazılır?

9333 ‘ü arayarak ya da TL yazıp 9333 ‘e mesaj göndererek hattınızdaki bakiyeyi öğrenebilirsiniz. 3. *123# ile bakiye sorgulamak için: *123#’yi arayarak telefonunuzun ekranında mevcut TL miktarınızı görebilirsiniz.

Türk Telekom Tarifemi nasıl öğrenebilirim?

“ TARIFEM ” yazarak 5555’e ücretsiz kısa mesaj gönderebilirsiniz. Tarife ve paket bilgileriniz telefonunuza SMS olarak gelecektir. SMS ile kısa mesaj yöntemini kullanarak tarife ve paket bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *