Linea Hangi Paket Alınmalı?(Çözülmüş)

Fiat Linea’nın en dolu paketi hangisi?

Fiat Linea ‘ nın En dolu paketleri Emotion ve Emotion Plus’tır.

Linea en boş paketi hangisi?

Active / Actual Linea ‘nın en boş donanım paketidir, neredeyse direksiyonu bile koymayacaklarmış.

Fiat Linea GSR ne demek?

FİAT GURUBUNDA OLAN ( GSR ) NEDİR? FİAT marka araçlarda karşınıza çıkan örn: ( linea 1.3 mjet pop GSR ) olarak geçen GSR tanımı araç da ASR ve ESP paketinin olduğunu gösterir. 2015 Yılından sonra gelen özellik güvenlik açışından günümüzde zorunlu hale gelmiştir.

Fiat Linea 1.3 bir depo ile kaç km gider?

2011 Fiat Linea 1.3 MJet ile süratli kullanırsam 700 Km. Çok dikkat edip tasarruflu kullanırsam 900 Km ‘ye yaklaşıyorum. Depo yaklaşık 43Lt.

Fiat Fiorino en full modeli hangisi?

Fiorino, üç paket seçeneği ile geliyor: FIAT Fiorino 2018 Safeline, Premio ve Pop. FIAT Fiorino Premio, özellikleri ile hepsinin üzerinde, yani FIAT Fiorino full paket almak isteyenlerin seçmesi gereken paket bu. Safeline ise Pop modelinin yükseltilmiş versiyonu.

Linea Via paket nedir?

Fiyat/fayda orantısında olduğu kadar kullanım maliyetleriyle de farklılığını ortaya koyan Fiat Linea ‘nın Via donanım seçeneğinde; EBD destekli ABS, sürücü ve yolcu havayastığı, klima, direksiyondan kumandalı MP3 ve CD çalarlı müzik sistemi, elektrikli yan aynalar ve ön/arka camlar, gövde rengi tamponlar, aynalar, kapı

You might be interested:  Uçakta Esnek Paket Ne Demek?(Doğru cevap)

Fiat Linea yokuş kalkış desteği nasıl çalışır?

Yokuşta park ettiğiniz veya seyir halinde durdurduğunuz aracınızda hill holder’ın devreye girmesi için tek yapmanız gereken ayağınızı fren pedalından kaldırmak. Sistem anında devreye girerken, kalkış desteği freni 3 saniyeliğine sabit tutarak gaza bastığınız süre dahilinde aracın geriye kaymasını önler.

Blue&Me ne demek?

Blue & Me, Fiat Chrysler Automobiles (FCA) tarafından 2006-2017 model yıllarından pazarlanan birçok araçta dünya çapında kullanılan entegre bir araç içi eğlence sistemidir.

Fiat Linea 1.3 Multijet 100 km ne kadar yakar?

Şehir içi kullanımında ki yakıt tüketimi ise 6.5 lt / 100 km olmaktadır. Uzun mesafeli şehir dışı kullanımında ise 4.0 lt/ 100 km ‘dir. Bunun yanı sıra ortalama yakıt tüketimi 4.9 lt/ 100 olmaktadır.

Fiat Albea 1.3 Multijet 1 depo ile kaç km gider?

Performans açısından sürücüsünü üzmeyen Albea akaryakıt istasyonunda da mutlu etmesini biliyor.Testimiz süresince 5.7 litre motorin tüketen otomobil 48 litrelik deposuyla 842 km ‘lik menzil sunuyor.

1 depo mazotla kaç km gidilir?

Deponuzun kapasitesini, katettiğiniz kilometreye bölüp 100 ile çarptığınız zaman 100 kilometrede ortalama yakıt tüketimi verisine ulaşmış olursunuz. Örneğin aracınızın 50 litrelik deposu varsa ve depoyu tam doldurup 700 kilometre yol katettiyseniz aracınızın 100 kilometrede ortalama 7,1 litre yakıt tüketiyor demektir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *