Linea Gsr Paket Ne Demek?(Mükemmel cevap)

Fiat Linea GSR paket nedir?

GSR Paket Nedir? Bir çok linea ilanında mutlaka görürsünüz GSR paket şeklinde, GSR paketi bu linea ‘da ASR ve ESP paketinin olduğunu gösterir. ASR (Anti Schlupf Regelung) Tekerlerinin patinaj yapmasının önlenmesi amacıyla kurulan bir sistemdir.

Lineanın en dolu paketi hangisi?

Fiat Linea’nın En dolu paketleri Emotion ve Emotion Plus’tır.

Linea Via paket nedir?

Fiyat/fayda orantısında olduğu kadar kullanım maliyetleriyle de farklılığını ortaya koyan Fiat Linea ‘nın Via donanım seçeneğinde; EBD destekli ABS, sürücü ve yolcu havayastığı, klima, direksiyondan kumandalı MP3 ve CD çalarlı müzik sistemi, elektrikli yan aynalar ve ön/arka camlar, gövde rengi tamponlar, aynalar, kapı

Fiat Linea yokuş kalkış desteği nasıl çalışır?

Yokuşta park ettiğiniz veya seyir halinde durdurduğunuz aracınızda hill holder’ın devreye girmesi için tek yapmanız gereken ayağınızı fren pedalından kaldırmak. Sistem anında devreye girerken, kalkış desteği freni 3 saniyeliğine sabit tutarak gaza bastığınız süre dahilinde aracın geriye kaymasını önler.

Fiat Fiorino en full modeli hangisi?

Fiorino, üç paket seçeneği ile geliyor: FIAT Fiorino 2018 Safeline, Premio ve Pop. FIAT Fiorino Premio, özellikleri ile hepsinin üzerinde, yani FIAT Fiorino full paket almak isteyenlerin seçmesi gereken paket bu. Safeline ise Pop modelinin yükseltilmiş versiyonu.

Blue&Me ne demek?

Blue & Me, Fiat Chrysler Automobiles (FCA) tarafından 2006-2017 model yıllarından pazarlanan birçok araçta dünya çapında kullanılan entegre bir araç içi eğlence sistemidir.

You might be interested:  Grafik Tasarım Ne Işi Yapar?(En iyi çözüm)

1.3 Multijet motor ömrü kaç km?

Cevap: Grande 1.3 Multijet Emotion Motor Ömrü Hakkında Bizim motorlar bilindiği üzere iyi bakıldığında (periyodik bakım, 10 bin km yağ ve filtre değişimi) 700-800 bin km, hatta bir milyon km anahtar değmeden kullanılabilmektedir.

Fiat Linea 1 depo ile kaç km gider?

2011 Fiat Linea 1.3 MJet ile süratli kullanırsam 700 Km. Çok dikkat edip tasarruflu kullanırsam 900 Km ‘ye yaklaşıyorum. Depo yaklaşık 43Lt.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *