Kurumsal Data Paket Aşım Ne Demek?(Doğru cevap)

İnternet Data aşım ne demek?

TURKCELL Müşteri Hiz on Twitter: “@oguzhan__guner İnternet data aşım ücreti tarifenizin içeriği bittikten sonra yapmış olduğunuz ekstra kullanımların ücretidir.” / Twitter.

Turkcell aşım paketi nasıl iptal edilir?

2222’ye IPTAL HAFTALIK 1GB yazıp paketinizi iptal edebilirsiniz.

Turkcell paket aşım ücreti ne kadar?

Aşağıdaki tarifelerin paketlerinin faydaları bittiğinde devam eden kullanımlar için yurtiçi her yöne her 30 dakikaya kadar olan konuşma için 11,9 TL, yurtiçi her yöne her 30 kısa mesaja kadar kullanımlar için 11,9 TL, yurt içi cepten internet kullanımlarında ise her 200MB’ a kadar olan kullanımlar için 13,9 TL olarak

İnternet Asim paketi ne demek?

İnternet Aşım Paketi, müşterilerin bulundukları tarifedeki, tarifenin internet haklarının bitiminden sonra devreye girer. İlgili fatura döneminde tarife haklarını bitirmeyen aboneler bu paket üzerinden ücretlendirilmezler. İnternet Aşım Paketi kapsamında müşterilerin ilk 25 MB’lık kullanımı ücretlendirilmeyecektir.

Turkcell limitinde durma nedir?

İşte Destek Limitinde durma özelliği ile faturanızın kontrolü sizde! Paket bitiminden sonra veya pakete dahil olmayan kullanım yapmak istenildiğinde, faturaya ek ücret yansımaması için limitinde durma seçeneği devreye girer; kullanımı kısıtlayarak durdurur ve sizi bilgilendirir.

You might be interested:  Yarım Paket Krema Ile Ne Yapılır?

Turkcell internet aşım çözümü nedir?

Artık Turkcell ‘liler, paketlerini aşsa da yüksek fatura ödemeyecek. Otomatik olarak devreye giren Turkcell Aşım Çözümü ile paket bitiminden sonra her 30 dakika için 3TL ödenecek. Turkcell Aşım Çözümü, Turkcell ‘lilere rahat rahat konuşup azar azar ödeme olanağı sağlıyor.

Akıllı fatura ek internet paketi nasıl iptal edilir?

​ Akıllı Fatura Ek İnternet Paketi ‘ni dilerseniz, IPTAL EKLE 1 GB yaz 2200’a göndererek iptal edebilirsiniz.

Fatura aşımı nasil kapatilir Türk Telekom?

1 Aralık 2017 tarihi itibarıyla, kullanım miktarının %80 ve %100 sınırına ulaşılması durumunda yapılacak bilgilendirmeleri almak istemeyen bireysel müşterilerimiz IPTAL KMSH yazıp 5555’e gönderebilir veya Müşteri Hizmetlerinden, Mobil Online İşlemler Merkezinden işleminizi gerçekleştirebilir.

Turkcell internet aşım 1 gb kaç TL?

Fırsat 1 GB internet paketi ile haftalık 1 GB internet yalnızca 10,10 TL. Paketi, FIRSAT1GB yazıp 2200’a göndererek alabilirsiniz. Ayrıca internet sitemizden veya Dijital Operatör uygulamamızdan da alabilirsiniz. 7 gün geçerli 1 GB içeren paket KDV ve ÖİV dâhil 10,10 TL ‘dir.

Turkcell paket aşımı nasıl öğrenirim?

Ayrıca KALAN yazıp 2200’a SMS göndererek, telefonunuzdan *100#’yi tuşlayarak veya 0532 757 2222’yi arayarak kalan bilgilerinizi öğrenebilirsiniz. Kalan kullanımınızı hemen öğrenmek için tıklayın.

Turkcell tarife süresi bitince ne olur?

Talepte bulunan müşteriler, ilgili fatura döneminin sonuna kadar ilk 5 GB ücretsiz olacak şekilde, sonraki her 5 GB 29,9 TL olacak şekilde ücretlendirilecektir. 5 GB’lık kullanımlar da 10 defa ile sınırlı olup bitişinde abonelerin kullanımı durdurulacak ve ek ücret yansıtılmayacaktır.

Turkcell paket süresi bitmeden yeni paket yapılır mı?

Paket dakikalarımı bitirdiğimde yeni bir paket alabilir miyim? Aynı ay içerisinde mevcut tarifenize ek olarak Otomatik Paket satın alabilirsiniz. Turkcell.com.tr anasayfası sağ tarafta bulunan “Giriş” bölümünden giriş yapın. En altta bulunan “İşlem Merkezi” seçeneğine tıklayın.

You might be interested:  Teknoloji Tasarım Dersinde Ne Yapılır?(En iyi çözüm)

Asim koruması internet ne demek?

Kampanya kapsamında, müşteriler son 2 ayda yurt içi ses, SMS ve data kullanımı için yaptıkları toplam aşım tutarından fazla olan fatura için en çok 50 TL olacak şekilde iade alırlar.

Vodafone paket aşımı engelleme nasıl yapılır?

Limit aşımını engellemek için ne yapabilirim? Limit aşımını engellemek için Yanımda İnternet Fatura Ayarları sayfasından limit aşım tutarınızı belirleyebilirsiniz. Fatura ayarları sayfasına ulaşmak için tıklayınız.

Turkcell sosyal medya paketi nasıl kullanılır?

Katılmak için SOSYAL 10GB yaz 2200’a gönder. Facebook ve Twitter uygulamalarında geçerli 10 GB Paket fiyatı 17,90 TL’dir. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Facebook Messenger, mesajlaşma kullanımları, fotoğraf ve video gönderimleri pakete dahildir, görüntülü görüşme kullanımları pakete dahil değildir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *