Kktcell Mega Paket Nasıl Yapılır?(EN iyi 5 ipucu)

Faturasız Gnçtrkcll tarifesinde isen paketi alabilirsin. Gnçtrkcll Bitmeyen Mega Paket‘e abone olmak ; MEGA veya BITMEYEN MEGA yazıp 5555’e kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Kktcell bitmeyen Süper Paket nasıl yapılır?

Gnçtrkcll Bitmeyen Süper Paket ‘e abone olmak; SUPER veya BITMEYEN SUPER yazıp 5555’e kısa mesaj gönderebilirsiniz. Paket başvurunun hemen ardından, kontörlerin hattından düşüp paketin başlayacaktır.

Ultra Süper Paket nasıl yapılır?

Gnçtrkcll tarifesinde olan faturalı ve faturasız aboneler yararlanabilir. Gnçtrkcll Ultra Süper Paket ‘e abone olmak; ULTRASUPER yazıp 5555’e kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Gnç mega nedir?

GNÇ Mega 16GB Paketi, 16 GB internet, her yöne 1000 dakika, her yöne 500 SMS/MMS, görüntülü ve sesli görüşmeler dışındaki tüm kullanımlarda geçerli sınırsız BiP ve WhatsApp, Instagram’da geçerli 2 GB, Turkcell WiFi noktalarında geçerli 10 GB internet, Dergilik Midi Paketi ve Dergilik’te geçerli 1 GB, lifebox’ta geçerli

Faturalı Mega ne demek?

​1 gün geçerli 10 GB içeren Faturalı Mega Paket ile internetin keyfini çıkartın. Faturalı Mega Paket Kampanyası’ndan bireysel faturalı hat sahipleri kampanyadan yararlanabilirler. 1 gün boyunca kullanılabilir 10 GB içeren paketin fiyatı 50 TL’dir. Fiyata %18 KDV ve %10 ÖİV dâhildir.

You might be interested:  Avea Kalan Paket Nasıl Öğrenilir?(Soru)

Kktcell 3 aylık paket nasıl yapılır?

Gnçtrkcll Faturasız 3 Aylık Paket ‘e abone olmak; 3 AY yazıp 5555’e kısa mesaj gönderebilirsiniz. Paket başvurunun hemen ardından, kontörlerin hattından düşüp paketin başlayacaktır.

Genç Turkcell paketleri nasıl yapılır?

Gnçtrkcll Küçük Paket ‘e abone olmak; PAKET yazıp 5555’e kısa mesaj gönderebilirsiniz. Paket başvurunun hemen ardından, kontörlerin hattından düşüp paketin başlayacaktır. Evet.

GNC Ultra Süper dijital paket nedir?

Gnçtrkcll’liler ile sınırsız konuşma, 400 Yurt içi ve Türkiye yönüne dakika, Yurt içi ve yurt dışı her yöne 2.000 SMS ve yurt içi ve Türkiye’de geçerli 10 GB internet içermektedir. IPTAL ULTRASUPER veya IPTAL ULTRA SUPER yazıp 5555’e SMS göndererek paketini iptal edebilirsin.

Turkcell yeni 8 GB paketinde neler var?

Fırsat Yeni 8 GB Paketi ile 8 GB internet, her yöne 750 dk, 100 SMS, BiP’te geçerli 1 GB, Dergilik’te geçerli 1 GB, TV+ ve Lifebox’da geçerli 5 GB Turkcell kalitesiyle!

Yıldız 10 GB paketi nasıl yapılır?

Yıldız paketlerinden bireysel faturasız hat müşterilerimiz faydalanabilir. Yıldız 10GB Paket ‘e abone olmak; YILDIZ 10 yazıp 5588’e kısa mesaj gönderebilirsiniz.

10 GB Salla Kazan nedir?

BİP yönüne sınırsız internet kapsamında mesajlaşma ile birlikte sesli ve görüntülü konuşma vardır. Müşteriler, geldikleri tarihten bir sonraki hafta çarşamba günü itibariyle 30 ar günlük periyotlar içinde toplamda en az 10GB olacak şekilde Salla Kazan ‘dan garanti GB hakkına sahip olurlar.

GNÇ Yeni Mega nasıl alınır?

SMS kanalından yapılan katılımlarda, paket aynı ay içinde 1 kez alınabilir. Kampanya kriterlerini sağlayan müşteriler, diledikleri durumda GNÇ Mega paketini bayi POS cihazından da satın alabileceklerdir. SMS kanalından farklı olarak, paket POS kanalından alındığında 28 gün sonunda otomatik olarak yenilenmeyecektir.

You might be interested:  Turkcell Ek Paket Nasıl Alınır?(Çözülmüş)

GNÇ fırsat Mega ne demek?

GNÇ Fırsat Mega+ paketi kapsamında yurt içi her yöne 1000 dk, yurt içi her yöne 1000 SMS ve 20 GB yurt içi internet kullanımı, sesli ve görüntülü aramalar dışında WhatsApp ve BİP uygulamasında yaptıkları kullanımlarda geçerli sınırsız internet, Salla Kazan’dan her 30 günde 20GB hakkı, Dergilik Midi paketi ve bu

Turkcell Mega Paket nedir?

Kamu+ Mega Paketi 6 GB, her yöne 1000 dakika, Turkcell yönüne sınırsız dakika, her yöne 250 SMS/MMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 1 GB içerir. Paketten kamu çalışanı olduğunu gösteren belge ile yararlanılabilir. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.

Gnç Hoşgeldin fırsat Mega nasıl yapılır?

Kampanyaya katılmak için abonelerin ücretsiz SMS göndermeleri ya da Turkcell Satış noktaları, Müşteri Hizmetleri’nden katılmaları gerekmektedir. Kampanyaya SMS kanalından yapılan katılımlarda, kampanya iptal edilmedikçe, paket 28 günde bir otomatik olarak 12 ay yenilenecektir.

Süper Plus 95 ne demek?

Süper, hatta Süper 95 ‘in oktan derecesi 95 ‘tir. Bu, normal benzinden çok daha yüksektir. Super Plus 98 oktan değerindedir, Super modelinden darbelere dayanıklıdır. Oktan değeri ne kadar yüksekse, yani benzinin çarpma direnci de o kadar verimli çalışabilir: yakıt tüketimi düşer.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *