Kia Sportage Sls Hangi Paket?

2012 Kia Sportage en full modeli hangisi?

KIA SPORTAGE 1.6 GSL PLUS ECO DYNAMICS İNCELEME – Kia ‘yı Kia yapan model, Sportage, bu kez kompakt Suv segmentinde yer alan, 2012 model ve tabiri caizse en full versiyonu Gsl Plus Eco Dynamics, 1.6 lt. hacminde ve manuel şanzımana sahip Kia Sportage deneyimlerimi paylaşmak istiyorum.

Kia Sportage ECO modu nasıl açılır?

Trip tuşu ile ECO modu yazan ekrana gelip bu tuşun altındaki Reset tuşuna basılı tutarsanız açık/kapalı moduna getirebilirsiniz.

Kia Sportage Eco Dynamic ne demek?

ecodynamics kia ‘nın araçlarında kullandığı tasarruf amaçlı donanımları kapsayan bir isim. sportage için ecodynamics olunca araçta hız sabitleyici ve stop&go sistemi yani durdugunuzda stop eden hareket edeceğiniz zaman tekrar çalıştıran sistem oluyor araçta.

Kia Sportage DSL ne demek?

2010 ve önce sportagelerde dsl –dizel anlamındadır donanım olarak sanırım hıc bırının farkı yok fakat 1 kez motor bir kez de kasa olarak makyajlanmıştır.

Kia Sportage 2022 ne zaman gelecek?

Şimdilik bildiklerim şu şekilde: 2022 Kia Sportage Türkiye’de Mart ayından itibaren benzinli motor seçeneğiyle satışa sunulacak. Nisan ayındaysa dizel otomatik seçeneği satışa sunulacak. Son yılların gözdesi hibrit seçeneğiyse yılın ikinci yarısından itibaren satışa çıkacak. 6

You might be interested:  Opel Insignia Limousine Nb Hangi Paket?

Kia Sportage hayalet ekran var mı?

Karşınızda Kia Sportage Hybrid Bu ekran, tamamen hayalet olarak dizayn edilen ve yine 12,3 inç büyüklüğünde olan gösterge ekranı ile bütünleştirilmiş durumda. Aracın vites topuzu bulunmazken vites değişiklikleri için koyulan bir döner bölüm, böylelikle iç hacimde daha fazla yaşam alanı sunulmasını sağlamış oluyor.

Kia ECO mod ne işe yarar?

ECO modu yakıt tüketiminizi en uygun duruma getiren bir fonksiyondur. Araçta belirli güç tüketen sistemlere (ısıtma, klima, takviyeli direksiyon vb.) Klimanın az kullanılması, ısıtma konforunu etkilemeksizin yakıt tüketimini azaltır.

Uzun yolda ECO mod kullanılır mı?

Eco mod uzun yol içindir hızlanması yavaşlar ama hızı almışsanız sorun olmaz. Hız sabitleyici yakıt tasarrufu sağlar. Ecomode gaz tepkilerini sönümler silindir kapatma teknolojisi yok. Dip gaz yaparsanız ecomode devre dışı kalır yokusta araç sollarken işinize yarar.

Active ECO ne demek?

Active Eco (Ekonomik Sürüş Modu)

Kia Sportage turbo motor mu?

Ülkemizde 136 beygir güç üreten turbo dizel motor ve otomatik şanzıman kombinasyonuyla sunulan Sportage, sınıfının en gözde modellerinden biri olarak lanse ediliyor.

Kia Sportage sürüş modu nasıl açılır?

[SETUP] > [Araç] > [ Sürüş modu ] sekmelerine basın.

Kia Sportage hangi motoru kullanıyor?

1.6 litrelik dizel motor Sportage ‘nin kalbi. Motor 136 hp güç ve 320 Nm tork üretiyor. Evet bu motor Hyundai ile ortak kullanılıyor. Ayrıca gücü aktarma görevini üstlenen 7 ileri DCT yani çift kavramalı şanzıman da Hyundai ile ortak ve Sportage ‘daki yerini almış.

Kia Sportage 2006 model kaç beygir?

2006 Kia Sportage II 2.0 CRDi (140 bg)

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *