Fiat Linea Tip 323 Hangi Paket?(Soru)

Fiat Linea’nın en dolu paketi hangisi?

Fiat Linea ‘ nın En dolu paketleri Emotion ve Emotion Plus’tır.

Linea en boş paketi hangisi?

Active / Actual Linea ‘nın en boş donanım paketidir, neredeyse direksiyonu bile koymayacaklarmış.

Fiat Fiorino en full modeli hangisi?

Fiorino, üç paket seçeneği ile geliyor: FIAT Fiorino 2018 Safeline, Premio ve Pop. FIAT Fiorino Premio, özellikleri ile hepsinin üzerinde, yani FIAT Fiorino full paket almak isteyenlerin seçmesi gereken paket bu. Safeline ise Pop modelinin yükseltilmiş versiyonu.

GSR li ne demek?

FİAT GURUBUNDA OLAN ( GSR ) NEDİR? FİAT marka araçlarda karşınıza çıkan örn: ( linea 1.3 mjet pop GSR ) olarak geçen GSR tanımı araç da ASR ve ESP paketinin olduğunu gösterir. 2015 Yılından sonra gelen özellik güvenlik açışından günümüzde zorunlu hale gelmiştir.

Linea Via paket nedir?

Fiyat/fayda orantısında olduğu kadar kullanım maliyetleriyle de farklılığını ortaya koyan Fiat Linea ‘nın Via donanım seçeneğinde; EBD destekli ABS, sürücü ve yolcu havayastığı, klima, direksiyondan kumandalı MP3 ve CD çalarlı müzik sistemi, elektrikli yan aynalar ve ön/arka camlar, gövde rengi tamponlar, aynalar, kapı

Fiat Linea yokuş kalkış desteği nasıl çalışır?

Yokuşta park ettiğiniz veya seyir halinde durdurduğunuz aracınızda hill holder’ın devreye girmesi için tek yapmanız gereken ayağınızı fren pedalından kaldırmak. Sistem anında devreye girerken, kalkış desteği freni 3 saniyeliğine sabit tutarak gaza bastığınız süre dahilinde aracın geriye kaymasını önler.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *