Fiat Linea 323 Hangi Paket?(En iyi çözüm)

Fiat Linea’nın en dolu paketi hangisi?

Fiat Linea ‘ nın En dolu paketleri Emotion ve Emotion Plus’tır.

Fiat Linea GSR paket nedir?

GSR Paket Nedir? Bir çok linea ilanında mutlaka görürsünüz GSR paket şeklinde, GSR paketi bu linea ‘da ASR ve ESP paketinin olduğunu gösterir. ASR (Anti Schlupf Regelung) Tekerlerinin patinaj yapmasının önlenmesi amacıyla kurulan bir sistemdir.

Fiat Fiorino en full modeli hangisi?

Fiorino, üç paket seçeneği ile geliyor: FIAT Fiorino 2018 Safeline, Premio ve Pop. FIAT Fiorino Premio, özellikleri ile hepsinin üzerinde, yani FIAT Fiorino full paket almak isteyenlerin seçmesi gereken paket bu. Safeline ise Pop modelinin yükseltilmiş versiyonu.

Linea Via paket nedir?

Fiyat/fayda orantısında olduğu kadar kullanım maliyetleriyle de farklılığını ortaya koyan Fiat Linea ‘nın Via donanım seçeneğinde; EBD destekli ABS, sürücü ve yolcu havayastığı, klima, direksiyondan kumandalı MP3 ve CD çalarlı müzik sistemi, elektrikli yan aynalar ve ön/arka camlar, gövde rengi tamponlar, aynalar, kapı

Fiat Linea yokuş kalkış desteği nasıl çalışır?

Yokuşta park ettiğiniz veya seyir halinde durdurduğunuz aracınızda hill holder’ın devreye girmesi için tek yapmanız gereken ayağınızı fren pedalından kaldırmak. Sistem anında devreye girerken, kalkış desteği freni 3 saniyeliğine sabit tutarak gaza bastığınız süre dahilinde aracın geriye kaymasını önler.

Blue&Me ne demek?

Blue & Me, Fiat Chrysler Automobiles (FCA) tarafından 2006-2017 model yıllarından pazarlanan birçok araçta dünya çapında kullanılan entegre bir araç içi eğlence sistemidir.

You might be interested:  Türk Telekom Hangi Paket Olduğumu Nasıl Öğrenirim?(Doğru cevap)

Fiat Linea 1.3 bir depo ile kaç km gider?

2011 Fiat Linea 1.3 MJet ile süratli kullanırsam 700 Km. Çok dikkat edip tasarruflu kullanırsam 900 Km ‘ye yaklaşıyorum. Depo yaklaşık 43Lt.

2014 Linea kaç beygir?

2014 Fiat Linea 1.3 Multijet (95 Beygir ) Manuel Active Plus Özellikleri – arabavs.com.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *