Fiat Egea 356 Hangi Paket?(Soru)

Fiat EGEA 356 ne demek?

FIAT Egea (Type 356 ), 2015 yılının Mayıs ayında İtalyan otomobil üreticisi FIAT tarafından 2015 İstanbul Motor Show’da tanıtılan ve Ekim 2015’te Türkiye’de satışa sunulan, C segmenti bir aile otomobilidir. Sınıf olarak C segmenti aralığında bulunan Egea, eski nesli B segmenti olan Linea’nın yerini almıştır.

Fiat EGEA boş paket hangisi?

Yeni Egea Hatchback/Station Wagon Street Paket ( Boş )

Egea Easy Plus Paket nedir?

Plus Paket Easy donanım seviyesinde 16 inç stil jantlar, 7 inç multimedya ekranı, krom sis farı çerçevesi, deri direksiyon ve vites topuzu ve hız sabitleme sistemi ekliyor. Güvenlik Paketi ‘nde ise Urban’dakine ek olarak akıllı uzun far desteği yer alıyor.

2021 model Fiat EGEA sıfır ne kadar?

130 BİN 900 TL’DEN BAŞLIYOR Yapılan açıklamaya göre, Egea ‘nın başlangıç fiyatı sedan versiyonda 130 bin 900 TL olarak belirlendi. En üst paket ise 224 bin 900 TL’den satılacak. Hatchback karoser seçeneği ise 145 bin 900 TL ile 232 bin TL aralığında fiyatlar ile satışa sunulacak.

Egea ismi nereden gelir?

Fiat Egea Adı Nereden Geliyor? Ege Denizinden esinlenen tasarım adını da Ege Denizinin İngilizcesinden alıyor. İngilizce “ Egea ”, “Ege” demek.

Fiat EGEA Urban ile Urban plus arasındaki fark nedir?

Decapat. Benim bildiğim Urban ile Urban plus arasında, urbanda 5 inç multimedya bulunurken plusta 7 inç multimedya var ve bence en önemlisi urbanda gündüz farı normal iken urban plusta led gündüz farları var. Bunun dışında kayda değer bir fark bulunmuyor.

You might be interested:  2 Yıllık Grafik Tasarım Bölümü Ne Iş Yapar?(En iyi çözüm)

2021 Egea ne zaman gelecek?

1,6 lt’lik Multijet dizel motor ünitesi artık 120 bg yerine 130 bg güç üretecek. Yeni Fiat Egea ailesi Kasım ayının sonu itibariyle Avrupa ülkelerinde 13 bin 900 Euro’dan başlayan fiyatlarla pazara çıktı. Türkiye satış tarihi ise 2021 yılının başı olarak belirtildi.

Fiat EGEA Easy dimmer ne demek?

Egeada dimmer ne demek? Egea dimmer gösterge paneli parlaklık ayarının ingilizce terimidir. Menüde bu noktaya gelerek dimmer ayarından aracınızın panelinin istediğiniz şiddette ışık vermesini sağlayabilirsiniz.

Egea Easy kaç jant?

15″ JANT KAPAĞI Egea Sedan’da standart stil bile ortalamanın üstünde.

Egea Easy kaç hava yastığı var?

İstediğiniz hızı sabitleyerek yorulmadan seyahat etmenizi sağlayan hız sabitleme sistemi, her koşulda daha güvenli bir sürüş deneyimi yaşatan yağmur ve karanlık sensörleri, geri görüş kamerası, 6 hava yastığı, ABS sistemi ve TCS, DST, ERM ve yokuş kalkış desteği özelliklerini içeren ESC sistemiyle bir otomobilde

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *