Exxen Paket Değiştirme Nasıl Yapılır?(Doğru cevap)

Paket değişiklik talebini Canlı Sohbet’ten ya da 0850 241 81 48 numaralı çağrı merkezi numaramızdan bize iletebilirsin.

  • EXXEN PAKET DEĞİŞTİRME NASIL YAPILIR? Exxen platformunda paket değişikliği, Exxen’in resmi internet adresindeki Canlı Sohbet’ten ya da 0850 241 81 48 numaralı çağrı merkezi numarasından yapılıyor. EXXEN’DE TEK MAÇ SATIN ALMA VAR MI?

Exxen kaç TL?

Acun Ilıcalı, Exxen ‘in fiyatının 9,90 TL olacağını açıkladı.

Exxen ücreti nasıl ödenir?

Exxen ücretini www. exxen.com’a üye olduktan sonra kredi kartı veya banka kartınla ödeyebilirsin.

Exxen aylık paket nedir?

Exxen paketlerinin eski fiyatları: Reklamlı aylık paket: 49,80 TL/ay. Reklamsız sezonluk paket: 44,80 TL x 12 ay. Reklamsız aylık paket: 59,80 TL/ay.

Exxen üyeliği iptal ediliyor mu?

Uygulama üzerinde “Hesabım”, web üzerinde “Hesap ve Ayarlar” sayfasında bulunan “ İptal Et” butonundan Exxen aboneliğini iptal edebilirsin.

Exxen üyelik ücretsiz mi?

Exxen ‘de iki farklı üyelik seçeneği bulunuyor. Reklamlı olarak içerikleri izlemek için üyelik ücreti aylık 9.90 iken, reklamsız olarak içeriklere erişebileceğiniz üyelik seçeneği 19.90 TL. Spor paketi ise aylık 24.90 TL şeklinde fiyatlanıyor.

Exxen spor paketi kaç TL?

Exxen ‘de Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi ve Konferans Ligi maçlarını kapsayacak olan spor paketi, ek pakete ilave olarak 24,90 TL ile izlenebilecek. Exxen + spor aylık ücreti, 1 yıl taahhütlü olmak kaydıyla reklamlı olarak 34,80 kuruş olacak.

You might be interested:  Türk Telekom Paket Nasıl Iptal Edilir?(Çözüm bulundu)

Exxen aboneliği nasıl yapılır?

Exxen TV’ye üye olmak için yapmanız gereken https://www. exxen.com/tr adresine tıklamanız gerekmektedir. Açılan sayfada Ad Soyad, E Posta bilgilerini yazarak ücretsiz deneme sürümüne ulaşabilirsiniz. Ücretsiz Deneme Sürümü, EXXEN ‘e yeni üyelikler için geçerlidir.

Exxen reklamlı Üyelik ne demek?

reklamlı paketi: 10 tl exxen, 25 tl exxenspor ile birlikte aylık 35 tl’ye çıkmıştır. tabii bu fiyat yıllık üye olanlar için geçerlidir. eğer aylık üye olmak istiyorsanız minimum fiyat aylık 50 tl’dir. bu paketler aynı zamanda da reklam da içermektedir.

Exxen reklamlı reklamsız ne demek?

Exxen ‘in 19,90 TL’lik reklamsız abonelik paketi ise; Reklamlı paketin tüm özellikleri. Reklamları kaldırma, İçerikleri cihaza indirip çevrimdışıyken de izleme özellikleri sunuyor.

Exxen kaç kişi izleyebilir?

Exxen bireysel üyelik satın alanlar aynı anda 1 cihazdan izlenebiliyor. Aynı anda farklı cihazlardan daha fazla kişiyle izlemek isteyenlerin ise Exxenspor ticari paket satın alması gerekiyor.

Üyelik nasıl iptal edilir?

Önemli: Uygulamayı kaldırdığınızda aboneliğiniz iptal edilmez.

  1. Google Play uygulamasını açın.
  2. Sağ üst taraftaki profil simgesine dokunun.
  3. Ödemeler ve abonelikler. Abonelikler’e dokunun.
  4. İptal etmek istediğiniz aboneliği seçin.
  5. Aboneliği iptal et’e dokunun.
  6. Talimatları uygulayın.

Exxen de taahhüt var mı?

Tüketici, EXXEN ‘in sağlamış olduğu İçerik Hizmetleri’nin kullanılması için içerikleri izleyeceği teknik donanım, yazılım programları, sistemsel altyapı vb. sağlanmasından münhasıran kendi sorumlu olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder.

Exxen ödeme yapılmazsa ne olur?

Satın alınan ve/veya yenilenen dönemlerde herhangi bir nedenle hizmet bedeli tahsil edilemez veya ödeme iptal edilir yahut teknik bir sebep dolayısıyla ödeme EXXEN tarafından tahsil edilemez ise, EXXEN ilgili döneme ilişkin olarak hizmetin teslimi ve hizmetin sağlanması yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *