D Smart Full Paket Ne Kadar?(Çözülmüş)

Mega Full Paket

Abonelik Paketi Fiyat
Mega Paketi 55 TL

D-Smart Spor Paketi kaç TL?

Dolu dolu spor D – Smart ve D – Smart GO’da! Spor, belgesel, çocuk, yaşam içerikleriyle dolu Aile Spor Paketi ayda ₺33 TL yerine sadece ₺27.9! 3 ay Tüm Kanallar Hediye Üstelik yenilenen yüzüyle, abonelik boyunca D – Smart GO hediye!

D-smart internet paketimi nasıl öğrenirim?

“AKN” yazarak 2850’ye göndermek yeterlidir. SMS gönderdikten sonra internet kullanımına ait tüm detaylar yine SMS yoluyla abonelere iletilir.

D-smart Go ayda kaç lira?

D – Smart GO üyeliği için ne kadar öderim? Hoş Geldin paketi aylık tüm vergiler dahil 9,90 TL, yıllık tüm vergiler dahil 89,10 TL’dir. Film Dizi paketi aylık tüm vergiler dahil 19,90 TL, yıllık tüm vergiler dahil 179,10 TL’dir. Mega paket aylık tüm vergiler dahil 29,90 TL, yıllık tüm vergiler dahil 269,10 TL’dir.

D-smart internet aylık ücreti ne kadar?

24 Mbps’e kadar limitsiz fiber internet 100,90 TL! Üstelik dsmart.com.tr’den yapılan başvurulara özel 24 Mbps’e kadar limitsiz fiber internet 105,90TL yerine 100,90TL* ‘den başlayan fiyatlarla! *Altyapıya göre fiyat değişikliği olabilir.

D-Smart Spor Paketi hangi ligler var?

D – Smart – TV Ek Paketi – Sporsever Ek Paketi. Asya Kupaları, LaLiga, CEV Voleybol Şampiyonlar Ligi, İngiltere Premier Lig, İspanya Basketbol Ligi, NBA, F1 ve MOTO GP, Galatasaray ve Beşiktaş’ın Hazırlık Maçları, Almanya Kupası burada!

You might be interested:  Turkcell Kontrol Midi Paket Nasıl Yapılır?(Çözülmüş)

D-smart aile Spor paketi hangi ligler var?

Futbolda;

  • LaLiga Santander ile İspanya Futbolu,
  • Premier League ile İngiltere Futbolu,
  • Asya Ligleri,
  • Almanya Kupası ve.
  • Serie A ile İtalya Futbolu.

Sport smart nasıl izlenir?

SPOR SMART NASIL İZLENİR? D- Smart platformunda yer alan Spor Smart 77. kanalda yer alıyor. Spor Smart izleyebilmek için D- Smart platformunun ‘Aile Spor Paketine üye olmak gerekiyor.

D-Smart Dış Kurulum ücreti ne kadar?

Yeni yalın internet aboneliklerde 150 TL değerindeki yerinde kurulum hizmeti taahhüt kapsamında ücretsiz olarak sunulmaktadır. D – Smart uydu alıcısı, smart kart ve modemin mülkiyeti süresiz olarak D – Smart ‘a ait olup, abonelik süresince abonelerin kullanımına tahsis edilir.

D-smart ucretli mi?

Tüketicilerin D – SMART uyumlu uydu alıcısını satın alırken verecekleri ücret dışında hiçbir aylık abonelik ücreti ödemeden sahip olacakları D – SMART, ayrıcalıklı dizi, film, belgesel, spor, eğlence, moda, kültür, çocuk, müzik, haber kanalları ile birlikte, Türksat uydusunda mevcut tüm kanal ve interaktif içeriği dijital

D-smart iptal işlemi nasıl yapılır?

İptal Dilekçesi ve D – Smart ‘a Ulaştırma Yazılı iptal talebinizi nüfus cüzdanı fotokopiniz ile birlikte aşağıdaki bilgilerden PTT ile adres bilgisine gönderebilir, yetkili bayilere elden teslim edebilir yada aşağıda bulunan faks numarasına gönderim sağlayabilirsiniz.

D-smart interneti nereden alıyor?

– İnternet servis sağlayıcı olarak altyapınıza göre Türk Telekom Fiber veya Superonline FİBER verilmektedir.

24 Mbps ye kadar ne demek?

Megabyte, Dosya boyutunu ifade eden teknik bir birimdir. 8 Mbps ‘lik İnternet hızı ile saniyede 1 MB indirme yapmak mümkündür. 16 Mbps ‘lik İnternet hızı ile saniyede 2 MB indirme yapmak mümkündür. 24 Mbps ‘lik İnternet hızı ile saniyede 3 MB indirme yapmak mümkündür.

You might be interested:  Web Tasarım Sertifikası Nasıl Alınır?(Doğru cevap)

D-smart kimin altyapısını kullanıyor?

D- Smart Türk Telekom’uda SuperOnline’ıda altyapı olarak kullanıyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *