Comfort Paket Ne Demek?(Çözünme)

Araç kredisi ile periyodik bakım masraflarının tek bir ödeme planı altında müşterilere sunulmasıdır.

Comfort araba ne demek?

COMFORT. Araç çalıştırıldığında normalde Comfort modundadır ve Başlat/Durdur işlevi etkindir. Bu ayarlar aracın konforlu bir his vermesi, direksiyonun hafif olması, amortisörün yumuşak olması ve karoseri hareketlerinin akıcı olması anlamına gelir. Bu sürüş modu, karbondioksit emisyonları için sertifikasyon modudur.

Comfort Plus ne demek?

Sağlık sorunları ya da bazı ihtiyaçlardan dolayı masaj yaptırmanız gerekiyorsa Comfort Plus masaj cihazı sizlere uygun olabilir. Çeşitli kaslarınızın rahatlamasını sağlayan bir sistem sayesinde bazı hastalıklarla mücadele edebilirsiniz. Comfort Plus masaj cihazı sayesinde kaslarınızı gevşetebilirsiniz.

Araçlarda boş paket ne demek?

Boş Paket Ne Demek? Otomobillerin giriş versiyonlarında sunulan standart özelliklere sahip uygun fiyatlı modellere verilen isimdir. Boş paket araçlar genellikle şirketler tarafından tercih ediliyor. Ticari amaç için kullanılan bu araçlarda konfor veya ekstra bir rahatlık aranmıyor.

Exclusive araba ne demek?

Markanın üst segment otomobillerinde Passat, Passat CC ve Arteon’da Highline donanımın üzerinde konumlandırdığı Exclusive paket ile özel deri döşemeye sahip koltuklar, daha büyük jantlar, arka makam perdeleri sunulmaktadır.

Volkswagen Impression nedir?

Impression. Impression, Passat baz donanımı olarak geçiyor ve 1.5 litrelik turbo beslemeli TSI motor veya 1.6 litrelik dizel TDI ünite ile alınabiliyor. Benzinli motor 150 Ps güç ve 250 Nm tork üretirken, dizel ünite 120 Ps güç ve 250 Nm tork üretebiliyor.

You might be interested:  Grafik Tasarım Yüksek Lisans Nasıl Yapılır?(Çözülmüş)

Passat en full paket hangisi?

Elegance paketi en üst paketten birisidir. 18″ Dartford alüminyum alaşım jantlar ve LED Matrix ön farları sayesinde güvenlik düzeyi bir üst seviyeye taşınmış durumda. Isıtmalı ön koltuklar ve kolay açılır / kapanır bagaj kapağı ile kullanıcılara rahatlığı üst seviyelerde yaşatıyor.

Arabada paket ne demek?

Araç satın alımlarında araçta bulunan ek özelliklerin olması tüm bu donanımlara ek olarak alıcının isteği ile satıcı tarafından o araç için opsiyonel olarak sunulan diğer donanımların da isteğe bağlı olarak tercih edilen donanımların yüklenmiş haline donanım paketi denir. Her araç için sunulan farklı seçenekler vardır.

Aracın hangi paket olduğunu nasıl anlarım?

Donanım paketlerini öğrenmek için Türkiye Sigortacılar, Reasürans ve Emeklilik Şirketler Birliği (TSB) kasko değer listesini kontrol etmek pratik bir seçenektir. Burada aracın model ismi ve motor hacmi ile donanım paketlerini görebilirsiniz.

Araçlarda opsiyonel donanım ne demek?

Bir araçta bulunması zorunlu olmayan ama sürüşü çok daha keyifli ve güvenli kılan tüm özellikler opsiyonel donanım olarak tanımlanır. Bunun dışında günlük hayatta da sıklıkla kullanılan bu kelime, bir kişinin zorunluluğa değil tamamen isteğe bağlı olan beklentiler demektir.

Volkswagen Exclusive ne demek?

Volkswagen ‘in Passat modeli, özel bir seriyle genişledi. Passat’ın beşinci ve altıncı jenerasyonlarında da üretilen ve tüketicilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan ” Exclusive ” özel serisi, sahip olduğu ayrıcalıklı ekipman seviyesiyle Comfortline ve Highline donanım seviyeleri arasında konumlanıyor.

Midline Plus ne demek?

Midline Plus; Düşük yakıt tüketimi, yüksek yanaklı lastiklerle yoğunlukla şehir içi ve bozuk yollarda dahi konfordan ödün vermeyen, abartıyı sevmeyenlerin tercihi minimal çizgiyi yaşam biçimi olarak tercih eden deyim yerindeyse “aza kanaat edemeyen çoğu bulamaz” deyişini düstur haline getirenlerin tercihidir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *