Candy Crush Paket Şeker Nasıl Oluşur?(Çözünme)

Candy Crush renklendirici şeker nasıl yapılır?

Renklendirici Şekeri nasıl oluşturabilirim? Renklendirici Şekeri oluşturmak için 7 şekeri T şekline getirmelisin. 5 tanesi bir sırada olmalı (renk bombasında olduğu gibi) ama eşleştikleri merkezden karşıt konumlarda aynı şekerler olmalı. Bu, Renk Bombası ve Paketli Şeker arasında bir artı işareti gibidir.

Candy Crush’da kumbara nasil acilir?

‘ Kumbara kullanılabilir’ mesajını görene kadar Kumbara ‘yı doldurmaya devam et. Ya kumbaranın kilidini orada ve o anda açmak için ödeme yapmayı seç ya da ” Kumbara dolu” mesajını alana kadar toplamaya devam et ve kilidi o zaman aç. Kumbara dolduğunda Altın Külçeleri toplamayı bırakacaktır.

Candy Crush güçlendiriciler ne ise yarar?

Güçlendiriciler, oynadıkça satın alınabilen veya kazanılabilen özel güç artırıcılardır. Oyunun ilerleyen bölümlerindeki daha zorlu seviyelerde yardım eli uzatabilirler.

Candy Crush Saga oyunu nasıl oynanır?

Candy Crush Saga, aynı renge sahip en az 3 şekerden oluşan bir sıra veya sütunu oluşturmak için, oyun tahtası üzerinde bitişik iki şekerin yerini değiştirmeye dayanan bir “üçlü eşleştirme” oyunudur. Oyunda eşleşen şekerler tahtadan çıkarılır ve üstlerindeki şekerler boş alanlara düşer.

Candy Crush Saga çikolata kutusu nasıl oynanır?

Çikolata Kutusu gördüğün zaman, cazip ikramlardan birini seçersin. Bunun içinde de oynarken sana bir yarışma sunan, bir macera görevi bulunur. Şekerleri topla, seviyeleri tamamla, öğeleri kullan – seçebileceğin birçok şey olacak!

You might be interested:  Saçma Güzel 14 Sosyal Paket Seçimi Nasıl Yapılır?(Doğru cevap)

Candy Crush Saga kaç bölüm var?

Kullanıcılar arasında oldukça popüler olan oyunlardan Candy Crush ‘ta yaklaşık 500 seviye bulunuyor.

Candy Crush soda oyunu nasıl oynanır?

Candy Crush Soda Saga ‘da amaç Candy Crush ‘ın her oyununda olduğu gibi aynı renk en az üç şekeri bir araya getirerek patlatmak. Yine bu oyunda da şekerleri eşleştirip patlatırken mümkün olduğunca fazla sayıda şekeri eşleştirip tek seferde patlatmaya çalışarak en yüksek puanı elde etmeyi hedefliyoruz.

Candy Crush Saga Can gönderme nasıl yapılır?

Candy Crush ‘ta Can Nasıl Gönderilir?

  1. Candy Crush ‘ı aç. Bunun için Candy Crush uygulama simgesine dokun.
  2. Oyna’ya dokun. Sayfanın ortasındadır.
  3. “Ayarlar” dişlisine dokun.
  4. “Geri” butonuna dokun.
  5. “Mesajlar” simgesine dokun.
  6. Arkadaşını seç.
  7. Kabul Et’e dokun.
  8. Arkadaşının canı kabul ettiğinden emin ol.

Candy Crush Saga bomba nasıl yapılır?

Örneğin, bir Renk Bombasını bir Şeker Balığıyla eşleştir ve yüzen tatlı bir balık sürüsü engelleyicileri ve şekerleri yiyip bitirsin! Renk Bombasını nasıl oluşturabilirim? Bir sırada aynı renkten 5 şekeri eşleştirerek yapılır.

Candy Crush Saga nasıl Sifirlanir?

Telefonda Helium programını açın. Helium içinde Candy Crush klasörünü bulun. Backup butonuna dokunun yedekleme başlasın. Yeni telefon aldığınızda Helium programını yükleyin ve Restore and Sync butonuna dokunun yedeklemeler geri yüklensin.

Şeker oyunu kaç seviyedir?

Candy Crush Saga geliştiricisi King, dünyaca popüler oyunu için 2000. seviyeyi duyurdu. Evet, yanlış duymadınız artık oyunda toplamda 2000 seviye bulunuyor!

Şeker oyunu nasıl geçilir?

İlk olarak üzerinde tek renk bulunan ahşap şekiller oyun alanına yerleştirilir. Tek oyun küpü atılır. Oyun küpünde çıkan rengin olduğu şeklin üzerine elini ilk kapatabilen oyuncu o şekeri kazanır. Bir süre bu şekilde oynadıktan sonra (yaş grubuna göre bu süre 1 hafta ile 1 ay olarak değişebilir.)

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *