Black Desert Hangi Paket?(Çözünme)

  • Black Desert Online paketlerinin içerikleri özellikleri isimli konumuzda sırada özel paket var.Bu paketimizin fiyatı ise 99 TL.Bu paketi aldığımızda bizlere neler veriliyor bakalım.1 adet Oyun giriş bileti.3 adet misafir kartı.1 adet karakter slotu genişletme hakkı.30 günlük değerli paket.10 adet Elion’un kutsaması.At amblemi kuponu.Bu kuponu kullanarak bir at sahibi olursunuz.Ayrıca amblem elde edersiniz.1 adet pet seçme hakkı.10 adet boya kutusu ve 10 adet beyazlatıcı verilmektedir.8 envanter

Black Desert paketler ne işe yarar?

[Traveler Paket ], [Exlporer Paket ] ve [Conqueror Paket ] Black Desert ‘e erişim izni veren ve oyun içinde kullanılabilecek eşyalar içeren paketlerdir. Her paket, paket satın alındıktan hemen sonra hesabınıza gönderilecek eşyalar içerir. Her paket, satın alma işlemini yapan hesaba gönderilir ve silinemeyen eşyalar içerir.

Black Desert paket satın almadan oynanır mı?

farketmez oyuniçi marketten alınıyor zaten.steamden alırsan steam bakiyen ile olur.sitesinden alırsan ordaki ödeme yöntemlerini kullanırsın.Oyuniçinde mağaza var orada herşey var.Steamde sadece DLC paketi olarak ayarlanmış paketler var.Steam ile uğraşmak istemiyorsan direk sitesinden oyna ikiside aynı server.

Black Desert değerli paket ne kadar?

Bu paketin içerisinde ise 1 adet misafir kartı, Değerli Paket (30 günlük) ve oyuna giriş bileti bulunuyor. Bu 29 TL değerindeki paketi satın alarak, oyunu 6 Aralık 2017 tarihinde oynamaya başlayabiliyorsunuz.

You might be interested:  Nissan Qashqai J10 Hangi Paket?

Black Desert Online ne kadar?

Steam’de 19 TL ‘lik fiyat etiketine sahip olan Black Desert Online, limitli sayıda kupon kodunu alabilen kullanıcılar için ücretsiz oldu. Oyunu alabilmek için yapmanız gereken tek şey rehberimizi takip etmek.

Black Desert ücretsiz mi?

Black Desert online oyunu önceden de ücretsiz olan bir oyundu. Birden farklı platformla bulunan bu oyun ciddi bir hayran kitlesine sahip ve ilgi çekici grafikleriyle gerçekten dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Şimdi ise Steam üzerinde ücretsiz olarak sunulduğu bilgisi resmi olarak paylaşıldı.

Black Desert Online kaç gb?

Sistem Gereksinimleri Bellek: 4 GB RAM. Ekran Kartı: GTS 250, GeForce 9800 GTX, Radeon HD 3870 X2. Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı Depolama: 39 GB kullanılabilir alan.

Black Desert 30 gün ücretsiz Nasıl Oynanır?

① Misafir Kartını almak ve Black Desert ‘a 30 gün ücretsiz erişim sağlamak için resmi Black Desert web sitesindeki [ 30 Gün Ücretsiz Oyna ] butonuna tıklayın. ② “Kalıcı Erişim” elde etmek için erişim süresi boyunca aşağıdaki görevi tamamlayın.

BDO misafir kartı nedir?

[ Misafir Kartı nedir?] Paket satın almanıza gerek olmadan Black Desert’in keyfini belirli bir süre boyunca çıkarmanıza yarayan bir kupondur. Ancak, Misafir Kartı süresi sona erdikten sonra Black Desert’e devamlı olarak erişmek istiyorsanız, “Kalıcı Erişim” elde etmeniz veya bir paket satın almanız gerekmektedir.

Black Desert aylık ücretli mi?

4 – Black Desert Online ücretli mi olacak? Black Desert Online’ı kişisel hesabınızı açarak oynayabileceksiniz ve hesap açmanız için gerekli paketler ücretli olacak. Paket alımı bir sefere mahsus olacak, aylık üyelik veya ödeme olmayacak.

BDO Acoin kaç inci?

Steam’de Geçerli Değildir BDO Mena ve Türkiye sunucusunda geçerli 2200 Acoin ile inci dükkanından alışveriş yapabilirsiniz. 2200 Acoin ile 1800+150 Bonus İnci satın alabilirsiniz.

You might be interested:  Ses Paket Aşım Ne Demek?(Çözüm bulundu)

Black Desert kupon kesesi nedir?

– Açıklama: İçerisinde kupon bulunan bir kese. %20 İndirim Kuponu elde edebilirsiniz. ※ Bu eşya açıldıktan sonra elde edilen eşyaların kullanma süresi etkinleşir.

Black Desert 2021 kaç gb?

Bellek: 4 GB RAM. Ekran Kartı: GTS 250 / GeForce 9800GTX Radeon HD 3870 X2. Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı Depolama: 30 GB kullanılabilir alan.

Black Desert Remastered ücretsiz mi?

Türkiye’de ve dünyada en çok oynanan oyunlardan ve oldukça geniş bir oyuncu kitlesine sahip olan Black Desert Remastered sürümü Steam’de kısa bir süreliğine ücretsiz oldu. Normal fiyatı 20 TL olan oyunu 10 Mart’a kadar ücretsiz olarak Steam kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Black Desert Retired nedir?

3. Black Desert ( Retired ) başlığını seçerseniz, oyuna erişemezsiniz. Black Desert istemcisini indirirken Black Desert ( Retired ) seçeneğini seçerseniz, indirme işlemi tamamlansa bile oyunu başlatamazsınız.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *