Black Desert Değerli Paket Nerede?(En iyi çözüm)

Black Desert paket nedir?

[Traveler Paket ], [Exlporer Paket ] ve [Conqueror Paket ] Black Desert ‘e erişim izni veren ve oyun içinde kullanılabilecek eşyalar içeren paketlerdir. Her paket, paket satın alındıktan hemen sonra hesabınıza gönderilecek eşyalar içerir. Her paket, satın alma işlemini yapan hesaba gönderilir ve silinemeyen eşyalar içerir.

Black Desert değerli paket ne kadar?

Bu paketin içerisinde ise 1 adet misafir kartı, Değerli Paket (30 günlük) ve oyuna giriş bileti bulunuyor. Bu 29 TL değerindeki paketi satın alarak, oyunu 6 Aralık 2017 tarihinde oynamaya başlayabiliyorsunuz.

Black Desert ne kadar?

Steam’de 19 TL ‘lik fiyat etiketine sahip olan Black Desert Online, limitli sayıda kupon kodunu alabilen kullanıcılar için ücretsiz oldu. Oyunu alabilmek için yapmanız gereken tek şey rehberimizi takip etmek.

Black Desert Online kaç gb?

Sistem Gereksinimleri Bellek: 4 GB RAM. Ekran Kartı: GTS 250, GeForce 9800 GTX, Radeon HD 3870 X2. Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı Depolama: 39 GB kullanılabilir alan.

Black Desert ücretsiz mi?

Black Desert online oyunu önceden de ücretsiz olan bir oyundu. Birden farklı platformla bulunan bu oyun ciddi bir hayran kitlesine sahip ve ilgi çekici grafikleriyle gerçekten dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Şimdi ise Steam üzerinde ücretsiz olarak sunulduğu bilgisi resmi olarak paylaşıldı.

You might be interested:  Grafik Tasarım Okuyan Biri Ne Iş Yapar?(Çözülmüş)

BDO Acoin kaç inci?

Steam’de Geçerli Değildir BDO Mena ve Türkiye sunucusunda geçerli 2200 Acoin ile inci dükkanından alışveriş yapabilirsiniz. 2200 Acoin ile 1800+150 Bonus İnci satın alabilirsiniz.

Black Desert kupon kesesi nedir?

– Açıklama: İçerisinde kupon bulunan bir kese. %20 İndirim Kuponu elde edebilirsiniz. ※ Bu eşya açıldıktan sonra elde edilen eşyaların kullanma süresi etkinleşir.

Black Desert Remastered kaç TL?

Steam’in Black Desert ‘ün remaster ve ücretli sürümü normalde 19 TL ‘lik bir fiyatla satın alınabiliyordu. Oyunseverlerin belli bir süre için ücretsiz olarak kütüphanelerine ekleme şansı buldukları popüler oyun MMORPG (Massively multiplayer online role playing game) tarzında en sevilen oyunların başında geliyor.

Black Desert Remastered ücretsiz mi?

Türkiye’de ve dünyada en çok oynanan oyunlardan ve oldukça geniş bir oyuncu kitlesine sahip olan Black Desert Remastered sürümü Steam’de kısa bir süreliğine ücretsiz oldu. Normal fiyatı 20 TL olan oyunu 10 Mart’a kadar ücretsiz olarak Steam kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Black Desert Retired nedir?

3. Black Desert ( Retired ) başlığını seçerseniz, oyuna erişemezsiniz. Black Desert istemcisini indirirken Black Desert ( Retired ) seçeneğini seçerseniz, indirme işlemi tamamlansa bile oyunu başlatamazsınız.

Genshin Impact kac gb?

Genshin Impact grafikleri ortalama donanımlı bir PC sistemine sahip olmayı gerektiriyor. Oyunun yüklenmesi için istenilen depolama alanı 30 GB yer kaplamaktadır.

Black Desert DirectX kaç?

Black Desert Sistem Gereksinimleri 64 bit işletim sistemi kullanarak daha yüksek bir kalite elde edebilirsiniz. DirectX 11 üzerindeki seçeneği kullanmak için NVIDIA GeForce GTX 660 ve üzeri ekran kartları kullanmanızı öneririz. Black Desert Full HD(1920 x 1080) çözünürlükte optimize edilmiştir.

Kurtzpel kaç gb?

Depolama: 30 GB kullanılabilir alan. Ses Kartı: DirectSound (DirectX® 9.0c or better)

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *