Bitmeyen Süper Paket Nasıl Yapılır?(Çözüm bulundu)

Gnçtrkcll Bitmeyen Süper Paket‘e abone olmak ; SUPER veya BITMEYEN SUPER yazıp 5555’e kısa mesaj gönderebilirsiniz. Paket başvurunun hemen ardından, kontörlerin hattından düşüp paketin başlayacaktır.

Ultra Süper dijital paket nasıl yapılır?

Gnçtrkcll Ultra Süper Paket ‘e abone olmak; ULTRASUPER yazıp 5555’e kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Gnç Süper Paket nedir?

​25 yaş ve altındaysan 1000 dk, 1000 SMS, 5 GB’ı gece toplam 10 GB internet, interneti içinde BiP, Fizy, lifebox, TV+, Dergilik 90TL. Üstelik Haydi Gel Kampanyası kapsamında 1 GB hediye!

Super Internetci paketi nasıl yapılır?

SUPER INTERNETCI yazıp 5555’e kısa mesaj gönderebilirsiniz. Paket başvurunun hemen ardından, kontörlerin hattından düşüp paketin başlayacaktır. Kampanya/tarife dâhilindeki faydalarım bitince bilgilendirme yapılacak mı? Evet.

Kktcell 3 aylık paket nasıl yapılır?

Gnçtrkcll Faturasız 3 Aylık Paket ‘e abone olmak; 3 AY yazıp 5555’e kısa mesaj gönderebilirsiniz. Paket başvurunun hemen ardından, kontörlerin hattından düşüp paketin başlayacaktır.

GNC Ultra Süper dijital paket nedir?

Gnçtrkcll’liler ile sınırsız konuşma, 400 Yurt içi ve Türkiye yönüne dakika, Yurt içi ve yurt dışı her yöne 2.000 SMS ve yurt içi ve Türkiye’de geçerli 10 GB internet içermektedir. IPTAL ULTRASUPER veya IPTAL ULTRA SUPER yazıp 5555’e SMS göndererek paketini iptal edebilirsin.

You might be interested:  25 Tl Turkcell Paket Nasıl Yapılır?(Çözülmüş)

KKTC Turkcell Bitmeyen Süper Paket nasıl yapılır?

Gnçtrkcll Bitmeyen Süper Paket ‘e abone olmak; SUPER veya BITMEYEN SUPER yazıp 5555’e kısa mesaj gönderebilirsiniz. Paket başvurunun hemen ardından, kontörlerin hattından düşüp paketin başlayacaktır.

Gnctrkcll küçük paket nasıl yapılır?

Gnçtrkcll Küçük Paket ‘e abone olmak; PAKET yazıp 5555’e kısa mesaj gönderebilirsiniz.

GNÇ 26 paketinde neler var?

26 yaşın altındaysan bu paket tam senlik;). 12GB; ek 1GB sosyal internet, 1000dk, 1000SMS 60TL’ye bu pakette! Üstelik paketine internetleri içinde Dergilik, BiP, TV+ ve Lifebox da dahil.

Turkcell genc tarife nedir?

Uzun uzun konuşmak, avantajlı dakika, SMS ve internet paketlerinden yararlanmak için tek yapman gereken Genç Tarife ‘li olmak. Genç Tarife ile ücretlendirme periyodu 60 saniye olan yurt içi her yöne konuşmalar 87,53 kuruş olarak ücretlendirilir. SMS ücreti ise 62,91 kuruş olarak ücretlendirilir.

Turkcell 30 GB internet paketi ne kadar?

10.12.2021 tarihi itibarıyla Platinum 30GB+ paketinin aylık ücreti 144,9 TL’dir. 11- 30 Kasım 2021 tarihleri arasında Tüm Türkiye’den yapılan başvurularla yeni bir hat alımı ve numara taşıma ile Turkcell Faturalı’ya gelen bireysel ses hattı aboneleri bu paketten il koşulu olmaksızın yararlanabilecektir.

Yıldız 10 GB paketi nasıl yapılır?

Yıldız paketlerinden bireysel faturasız hat müşterilerimiz faydalanabilir. Yıldız 10GB Paket ‘e abone olmak; YILDIZ 10 yazıp 5588’e kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Kktcell 20 GB internet nasıl yapılır?

Nasıl kayıt olurum? Aylık 20GB paketini; 20 yazıp 5151’e SMS göndererek, Cep Hesabım uygulamasından veya kktcell.com’dan.

Turkcell 3 aylık paket ne kadar?

Hazır Kart Faturasız Dev Paketler Kampanyası kapsamında sunulan Dev 16 GB Paketi ile sadece 99 TL’ye 3 ay boyunca 16 GB internetin keyfini sürebilir, sevdiklerinizle tam 5000 dakika konuşup 5000 SMS atabilirsiniz. Üstelik paketinize Dergilik, BiP, TV+ ve Lifebox da dahil.

You might be interested:  Digitürk Hangi Paket Alınmalı?(Çözünme)

Kıbrıs Askercell paket nasıl yapılır?

Askercell Ek Paket ‘e abone olmak; ASKER yazıp 4848’e kısa mesaj gönderebilirsiniz. Başvuru ardına tüm faydalar anında hattınıza aktarılacaktır.

GNÇ paketi nasıl yapılır?

Tarifeyi hattınıza tanımlamak için GNC SUPER 14 GB yazıp 2200’a ücretsiz kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Dilerseniz Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak veya Turkcell bayilerinden de paketi hattınıza tanımlayabilirsiniz. GNÇ Süper 14GB Paketinin ayrıcalıkları nedir?

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *