Bimcell Paket Ne Zaman Bitecek?(En iyi çözüm)

BİMcell Tarife ne zaman bitiyor?

BİMcell. Dilediğiniz zaman ücretsiz olarak bakiyenizi sorgulayabilirsiniz. *123# ile; Faturasız hattınızdaki TL miktarınızı öğrenmek için, *123#’yi tuşlayarak arama yapmanız yeterli.

BİMcell hangi tarifede olduğumu nasıl anlarım?

Faturanıza hangi ücretlerin yansıtıldığı bilgisini, hizmet aldığınız işletmecinin internet sitesinde yer alan online işlemler menüsünden (asgari 3 aylık kullanım detayları yer almaktadır) sorgulayarak ya da müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz.

BİMcell internet paketi nasıl öğrenilir?

İnternet paketlerinde kota bilgimi nasıl sorgulayabilirim? 10 GB paketi için KALAN BIMCELL 10 GB yazıp 4551’e SMS göndererek internet paketinizdeki kalan miktarı sorgulayabilirsiniz.

BİMcell 20 GB 20 TL nasıl yapılır?

BİMcell Haftalık 20GB Paketi’nden faydalanabilmek için aboneler, SMS göndermek suretiyle, BİMcell.com.tr’de yer alan Online İşlemler’deki ilgili menüden, Mobil online uygulaması (MOİM) üzerinden veya BİMcell müşteri hizmetlerini arayarak ilgili paket için talepte bulunabilecektir.

BİMcell 23 TL Paket nasıl yapılır?

Dost S yazıp 4551’e gönderin. BİMcell Dost S Paketi ‘nden tüm faturasız BİMcell müşterileri faydalanabilecektir.

BİMcell dost küçük paketi nasıl yapılır?

DOST KUCUK yazıp 4551’e gönderin. BİMcell Dost Küçük Paketi ‘nden tüm faturasız BİMcell müşterileri faydalanabilecektir.

You might be interested:  Grafik Tasarım Bilgisayarı Nasıl Olmalı?(Mükemmel cevap)

BİMcell hangi operatöre bağlı?

BİMcell Türk Telekom’un altyapısını kullanmaktadır. Türk Telekom’dan farklı olarak yalnızca ön ödemeli (faturasız) hat hizmeti veren BİMcell, perakendecilik sektöründeki gibi yüksek indirim modeline (hard discount) benzer bir sistem ile çalışmaktadır.

BİMcell’de engelli indirimi var mı?

Ön ödemeli tarife, abonelik paketi ve kampanyalarda %25 ek faydadan; engelli ve gazi ve yakınlarından sadece bir kişi yararlan abilir. Şehit yakını olma belgesi ile 8 kişiye kadar şehit yakını faydalanabilmektedir. Abonelik başvurusu tek kullanıcı üzerinden gerçekleştirilecektir.

BİMcell arayan numaranın kime ait olduğunu öğrenme?

Bırakılan sesli mesajları 888’i ücretsiz arayarak dinleyebilirsiniz. Ulaşılamayan durumlar için ArayanıBil servisiniz aktifse, telefonunuz kapalıyken ya da ulaşılamaz durumdayken ArayanıBil servisi devreye girer ve telefonunuzu açar açmaz size kimin, kaç kere ve ne zaman aradığını bir SMS’le bildirir.

BİMcell’de sil süpür var mı?

Her hafta BİMcell ‘den sana özel hediyeleri Sil Süpür! Her hafta sürpriz hediyeler sizi bekliyor! Cepten internet, konuşma ve daha fazlası için şimdi Online İşlemler Uygulaması’ndan giriş yapın!

BİMcell dost 10 GB paketi nasıl yapılır?

BİMcell ‘lilerle sınırsız konuşma, yurt içi her yöne 1000 dakika, yurt içi her yöne 1000 Sms ve 10 GB internet veren DOST 10GB Paketi yalnızca 40 TL! DOST10GB yazıp 4551’e gönderin.

BİMcell 30 GB Hediye nasıl yapılır?

Kampanya süresince 3G sim kartını 4.5G sim kart ile değiştiren abonelerimize 7 gün geçerli 30 GB yurt içi cepten internet hakkı ücretsiz olarak hediye edilecektir. Abonelerimiz sim kart değişiklikleri sonrasında, 5555’e 4.5G 30GB yazıp SMS göndermek suretiyle kampanyaya katılım için başvuruda bulunabilecektir.

BİMcell 20 GB 42 TL nasıl yapılır?

Dost XL yazıp 4551’e gönderin. BİMcell Dost XL Paketi’nden tüm faturasız BİMcell müşterileri faydalanabilecektir.

You might be interested:  1 Paket Krem Şanti Ne Kadar?(EN iyi 5 ipucu)

BİMcell dost orta paketi kaç TL?

BİMcell Dost Orta Paketi kapsamında 30 gün boyunca geçerli BİMcell ‘lilerle yurt içinde geçerli sınırsız konuşma, yurt içi her yöne 750 dakika, 250 SMS ve yurt içi 6 GB cepten internet sunulacak olup, paket ücreti KDV-ÖİV dâhil 30 TL ‘dir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *